آموزش پچ کردن بازی هایی که نیاز به فریم +6.20دارند

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام
امروز می خوام یه آموزشی براتون بذارم که دیگه نیاز به آپدیت کردن به Custom Firmware 5.03 & 5.50 Prometheus-2 رو نداشته باشید البته این آموزش برای کسانی هست که سیو بازی هاشون براشون مهم هست و با پچ کردن دیگه سیو هاشون از بین نمی ره!
Prometheus ME631
WQSG_UMD SVN R31
PRXDecrypter
ISO Tool v1.81

خوب بعد از اینکه برنامه های بالا رو دانلود کردید!شروع به کار می کنیم!
1-ابتدا اون بازی که می خواهید پچش کنید و به فریم ویر های 6.20 به بالا احنیاج داره رو پیدا کنید
2-حالا با برنامه WQSG_UMD فایل ISO تون رو بازی کنید و به مسیر زیر برید!
PSP_GAME/SYSDIR
3-حالا شما باید EBOOT.BIN که تو مسیر بالا پیدا کردید Extract کنید و یه مسیر بهش بدید که در اونجا ذخیرش کنه!
4-حالا این EBOOT.BIN ی که به دست اوردید یه فولدر به نام enc در روت مموری درست کنید و EBOOT.BIN رو بندازید توش و بعد باید با برنامه ی PRXDecrypter پچش کنید(باید روی پی اس پی این برنامه رو نصب کنید!بندازیدش توی PSP/GAME)و بعدش هم پی اس پی و وصل کنید به پی سی و EBOOT.BINرو به EBOOT.OLD تغییر نام بدید.
5-حالا Prometheus ME631 رو از حالت فشرده در بیارید حالا شما باید یه EBOOT.BIN جدید و چنتا prx رو ببینید!
6-حالا این EBOOT.BINوEBOOT.OLD و همه ی PRX ها رو به وسیله برنامه WQSG_UMD به مسیر PSP_GAME/SYSDIR اضافه کنیدبگیرید و بکشیدش تو مسیر(Drag ‘n drop)
7-این مرحله که از همه مراحل سختر هست یعنی بازی رو کپی کنید توی مموری و بازی کنید:d
با این روش بازی و دموهای
Second Story, God Eater Burst Demo, Yu-Gi-5, and MHP3
رو ملت اجرا کردن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: B!G BOSS

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
گاد آف وار هم اجرا میکنه ؟

آقا مرحله 3 شما ناقصه ! اگر میشه اون بخش رو کامل توضیح بدید ما گیج شدیم .

آخرین ویرایش:

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام من همه اینکارها رو کردم ولی بازم بازی(kingdom heart) نیومد یعنی دستگاه خاموش میشه ولی قبلا فقط صفحه سیاه میشد و دکمه هوم کار میکرد.
درضمن نگفتین iso tool واسه چیه؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام من همه اینکارها رو کردم ولی بازم بازی(kingdom heart) نیومد یعنی دستگاه خاموش میشه ولی قبلا فقط صفحه سیاه میشد و دکمه هوم کار میکرد.
درضمن نگفتین iso tool واسه چیه؟
اونم برای پچ کردن بازی هست!!!
وای هر جا نگاه می کنم آموزش درست درمونی ننوشته!
شما برای اجرای بازیت می تونی از تاپیک زیر هم استفاده کنی!ولی بعضی از سیوهاتون با مشکل مواجه می شن!
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=33291

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر