راهنمای مراحل DarkSiders

herkool

کاربر سایت
Jul 31, 2012
7
بايد با اون اسلحه چرخيت به هر سه شون شليك كني ( يعني با گرفتن Left Shift و هدف گيري هر سه ) بعد كه پريدي و طناب رو گرفتي Left Alt رو بگير تا سريعتر رد بشي;)

---------- نوشته در 07:12 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:56 AM ارسال شده بود ----------

بايد با اون اسلحه چرخيت به هر سه شون شليك كني ( يعني با گرفتن Left Shift و هدف گيري هر سه ) بعد كه پريدي و طناب رو گرفتي Left Alt رو بگير تا سريعتر رد بشي;)

M.Wolfman

کاربر سایت
Mar 16, 2011
89
نام
mohsen
یکی کمکم کنه لطفا
توی darksiders II یه جا گیر کردم که دو تا گوی و باید بندازم تو دو تا سوراخ بندازم که یه در باز شه
دومین جاییه که یه همچین کاری باید بکنم
یکی از گوی ها پشته میلست و نمیتونم میله ها رو پایین بیارم تا گوی رو بندازم تو سوراخ
یه اهرم هم یه جای دور از دسترسی با هست که احتمالا اونو باید بکشم
ولی راهی برای رفتن به اونجا پیدا نمی کنم
خواهشن کمک کنید
اگرم از حرفام مشخص نبود که کجا گیر کردم بگید توضیح بیشتر بدم
خیلی بد قلقه لا مصب:((

آخرین ویرایش:

Wrath-MaN

کاربر سایت
Jan 23, 2012
379
نام
رضا
گوی اول رو با او اتیش ها از اون جا در اوردی گوی رو ببر یک گودی سوراخی جلو در هم گوی دوم هسته اون جا بزار در باز میشه بعد گوی دوم بربر تو یکی از اون سوراخ ها بزار بعد این گوی که تو سوارخ جلو در هست را با اون توپ های اتیشی که ور میداری یکدونه بردار بزان بهش از سوارخ در میاد بعد ببر جای که میخواد بعد در باز میشه :p[LTR][/LTR]

M.Wolfman

کاربر سایت
Mar 16, 2011
89
نام
mohsen
داداش اونجا اولین جاییه که دو تا گوی رو باید تو سوراخ بندازی تا در باز شه
من اونجا رو رد کردم
یه جایه دیگه گیر کردم که یه همچین شرایطی داره

M.Wolfman

کاربر سایت
Mar 16, 2011
89
نام
mohsen
یه جایه مسخره ای بود گیر کرده بودم یه یه دیوار کوچیک جولو چشمم بود پیدا نمی کردم
باز دمتون گرم
یه مدت هم اینترنتم تموم شده بود نمی تونستم بیام

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
دوستان اوایل بازی که اون سه چشمی و پیدا میکنی و از ساختمان میای بیرون بالای پل یک غول سنگی میاد یک ماشین بهت پرت میکنه !!! هرچقدر اون و میزنم انگار کلا نمیمیره :D
باید یکمقداری هم جلو برم اما وقت ندارم دارم میرم !!!!:D ( امیدوارم رسونده باشم منظورم کجاست :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان اوایل بازی که اون سه چشمی و پیدا میکنی و از ساختمان میای بیرون بالای پل یک غول سنگی میاد یک ماشین بهت پرت میکنه !!! هرچقدر اون و میزنم انگار کلا نمیمیره :D
باید یکمقداری هم جلو برم اما وقت ندارم دارم میرم !!!!:D ( امیدوارم رسونده باشم منظورم کجاست :D
اونجا باید بزنی بکشیش دیگه! راه حل خاصی نداره!:biggrin1: وقتی کشتیش اون نور آبی رنگ ظاهر میشه و میتونی بری روش و پرواز کنیو بری توی ساختمون کناری!:biggrin1:

unforgivent

کاربر سایت
Aug 30, 2012
1
من تو مرحله ای که میرم پیش عزرائیل سه تا مجسمه هست گیر کردم . من دو تاشو حل کردم مونده آخری باید برم بالاترین قسمت تا درب رو وا کنم با اونم مشکل ندارم اما نمیدونم کلید کجاست !!! کسی میتونه راهنماییم کنه دقیق ؟

داداش به من هم بگو کجاست کلیدش
الان 2 روز که دنبالش هستم ، نمی دونم بعد از اون کریستال قرمزی که منفجر میکنی بهدش یه ستون میره بالا
باید با اون چه کار کنم؟؟

rasol3000

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1
سلام
دوستان لطفا کمک کنید
من توی این مرحله موندم یعنی اصولا من تو جاهایی از بازی میمونم که ادم خندش میگره لطفا کمک کنید

نمیدونم اون ستون رو چه طوری باید بترکونم هر چقدر هم رو شعله ها پرت میکنم نتیجه ای نمیگیرم:(

amsh

کاربر سایت
Sep 2, 2012
4
درخواست راهنمایی

ببخشید من تو city of death به غوله که سرش شبیهه اختابوسه رسیدم نمیدونم چجوری بکشمش

لطفاً یکی کمک کنه

---------- نوشته در 01:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:04 PM ارسال شده بود ----------

کسی نیست کمک کنه؟

M.Wolfman

کاربر سایت
Mar 16, 2011
89
نام
mohsen
ببخشید من تو city of death به غوله که سرش شبیهه اختابوسه رسیدم نمیدونم چجوری بکشمش

لطفاً یکی کمک کنه

---------- نوشته در 01:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:04 PM ارسال شده بود ----------

کسی نیست کمک کنه؟
برو تو بخش Darksiders II

sepia

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1
یکی هم سوال مارو جواب بده.سوال من اینه:تو اونجایی گیر کردم که باید سه تا شمشیر رو به مجسمه ها برسونم.دو تاشو پیدا کردم برای سومی که رفتم یه غولی داشت اونم کشتم بعد از آسانسور پایین رفتم .یه جایی بود که یه محوطه باز جلوش بود و یه راهرو که وسطش مذاب بود .دست راست یه شکاف بود که جلوش یه سنگ قرمز بود.اونم رد کردم ولی بعد به ته راهرو نگاه میکنم یه شکاف دیگه هست که یه سنگ قرمز جلوی اونه .اون رو چطوری باید منفجر کنم

سلام باید اون تیغه چهار پرت رو جوری پرت کنی که اول به اتش های روی دیوار بوخوره بعد به سنگ قرمز;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر