DotA 2 [پست اول خوانده شود]

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط Skuul, ‏Oct 17, 2010.

1. کاربر سایت

نام:
    اردشیر نهاوندی فرد
    پس مثل اینکه این دوست ما کلا اوت هست!
    همونی که میگفت پودج میگفت بوتچر!
    کلا باید قطع رابطه کنم تا بیشتر از این گند نزنه به انگلیسی :)
    فدای گوگل هم بشم که کلا یه چیز دیگه گفت(Bosher)من که اررور دادم یکی بیاد کمک :)
    در ضمن وقتی یه نفر ایرادی داره با توهین و طعنه نباید درستش کرد!!قابل توجه بعضیا!
    تشکر از دوست عزیز که درست پاسخ دادند.
    @jeenas

Sent from my K00E using Tapatalk

jeenas و FPS Douug این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    اردشیر نهاوندی فرد
    دوستان یه سوال:Sniper و تاینی هارد کری هستن؟!

3. کاربر سایت

phase boot که بری راحت فارم میکنی تو لین دوتا اسکیل اول رو مکس کن فقط تو لین باش هر موقع تیمت فایت داد ulti میزنی اگه شرایط خوب بود یه راست برو radiance اگه نه بیلد diff مانتا

Malware این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

نام:
    اردشیر نهاوندی فرد
    نمیدونم یک بیماری خاص اومده:وارد دمو هیرو که میشم دل نمیکنم.لامصب میچسبی بهش ول نمیکنی همش هی اینو تست میکنی اونو هوک میکنی با بوچر :)

5. کاربر سایت

نام:
    اشکان
    موقعی پیکش کن که میدونی تیمت بدون تو زیر 25 دقیقه بازی رو لا نمیده، حتما به این نکته دقت داشته باش...و صد البته این که باید توی فارم کردن هم واقعا عالی عمل کنی...البته کلا توی این پچ های اخیر زیاد هیرو مناسبی نیست چون کلا جایی واسه هیرو هایی که early game خوبی ندارن بیست سی دقیقه به فضا صرفا برای فارم کردن نیاز دارن وجود نداره به اون شکل...یا حدواقل تا جایی که یادمه اینطوری بود اگه تغییر نکرده باشه...ماه اخیر به اون شکل بازی نکردم...به هر حال سعیت هم بر این باشه که با اولتیت همون اول تیم فایت بری و ساپورت ها رو که راحت میمیرن کارشون رو بسازی و فایت رو از همون اول چهار به پنج یا سه به پنج کنی...البته نمیشه واقعا برای تیم فایت نسخه ای پیچید چون هر موقعیتی توی هر بازی میتونه به یه شکل خاصی پیش بره و قابل پیشبینی نیست ولی خب اینکه بتونی همون اول یا حتی قبل از شروع فایت دو تا ساپورت رو بکش واقعا رویایی میشه دیگه و میشه گفت اون فایت تموم شدست! البته بازی با اسپکتر و کلا کری هایی که تا این حد به فضا برای فارم در ابتدای بازی نیاز دارن کار ساده ای نیست واقعا و باید game sense خیلی خوبی داشته باشی چون هر تصمیمی که بگیری به شدت روی نتیجه بازی تاثیر میزاره...از الگوی های فارم کردنت و اینکه چه قدر ابتدای بازی خودت در معرض گنک قرار بدی تا تصمیم هایی که اخر بازی میگیری!(البته این مورد اخر بستگی به سطح بازی ای که توش حضور داری هم داره :D) در نهایت اینکه اگر واقعا میخوای یه هیرو رو یاد بگیری برو بازی حرفه ای ها رو باهاش ببین...خیلی موثر تره تا بخوای به جواب ماها گوش بدی.

Malware, Vonarian و jeenas این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

نه بابا اون حرفه ای هاش هم با همه هیرو ها خوب بازی نمیکنن.بخای رنک اپ کنی باید اسپم کنی هیروهایی که واردی یا هیرو هر پچ رو/

خب دیگه کری همینه.فارم زیاد میخواد ولی بتونی درست فارم کنی دیگه کسی نیست اسپکتر رو بزنه.ایتم من خودم رادیانس؛ منتا؛ بلید میل؛ میارم حالا چیزای دیگه بستگی به بازی داره ولی رادیانس منتا جوابه کلا

Malware و voltage این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    مصطفی
    بشخصه با اسکپتر اسکیلل سوم رو اول بازی پر میکنم و از بقیه یدونه میگیرم با یه رینگ و پور منز شیلد راحت میشه رفت جانگل حتی لول 5 اما در کل پیکش نکنین :D
    منتظر بمونین حریف یه اکس پیک کنه ریکیتونو بردارین راحت بازی رو ببرین :D

Malware این نوشته را Like کرده است.
  8. کاربر سایت

با بات مهم نیست با چه هیرویی باشم همیشه زیادی آسونه :D نه دینای میکنن تو لین نه اذیتت میکنن موقع کریپ زدن! راه و روش بازی با یه هیرو رو نمیشه یاد گرفت.
    هر بار باهاش با یه ساپ رفتم تو لین ساپه هر چی کرییپ بود رو زد انگار نه انگار کری منم، دمجشم اول بازی پایینه اگه یه ساپ اینجوری باهات بیوفته نمیشه لست هیت کرد :|
    معمولا pt میرفتم براش... پس این دفعه pb میرم ببینم چی میشه :)
    2.3 باری که پیک کردم تنها کری تیم خودم بودم و بازی هم تو 30 مین جمع میشد... میومدن تو بیسمون دنبال رمپ :D به فونتین میچسبیدم که رمپیج نگیرن :D
    کری همین هست ولی خب کری داریم تا کری، بعضیشون فوقالعاده لیت گیم تشریف دارن و خیلی بیشتر از بقیه نیاز به فارم... یه خورده سخت تره باهاشون واسه نوب هایی مث بنده :D
    والا >:):D
    یادش به خیر اولین هیرویی که پیک کردم :D اون اوایل اسموک کلا نمیزدم، فقط بقیه رو لست هیت میکردم... هعی چه فحشایی که نخوردیم سر کیل استیل :|

9. کاربر سایت

با تشکر از دوستانی که تجربشون رو در اختیار گذاشتن :-bd

10. کاربر سایت

نام:
    Sina
    اره بدیاش ایناهم هست :D

11. کاربر سایت

دوستان یه سوال
    واسه شما هم هرروز آپدیت میزاره دوتا؟ 50، 100، 200 متغیر
    واقعا اعصابم خرد میشه خب چیو عوض میکنن مگه ://

Vonarian این نوشته را Like کرده است.
  12. کاربر سایت

نام:
    Ahmad
    در این حد بگم که یکی از فانتزیام اینه یه روز استیم رو باز کنم دوتا شروع نکنه به دانلود کردن :|
    دیگه شورشو در آوردن از بس همش آپدیت میدن

A5Dot و Vonarian این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

نام:
    اردشیر نهاوندی فرد
    واقعا رو مخ ترینش همین آپدیتاشه.

A5Dot این نوشته را Like کرده است.
  14. کاربر سایت

یه پنجاه مگ دانلود کردم یه دست زدم، اومدم یکی دیگه بزنم گفت 130 تا دانلود کن، یعنی وا رفتم اصن، نابود شدم ~X(

Vonarian این نوشته را Like کرده است.
  15. کاربر سایت

نام:
    فرهاد
    بروبکس 11 تا آرکانا دارم با real money چنج میدم

برچسب ها:

این صفحه را به اشتراک بگذارید