اطلاعات جدید از Resistance 3

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
درود

resistance3.jpg

همانطور که میدونید GI در این شماره ی خود جدیدترین اطلاعات رو در مورد بازی محبوب Resistance 3 چاپ کرده ، اکنون این اطلاعات رو با هم مرور میکنیم !

- بازی شامل Co-op کمپین خواهد بود ولی دارای داستان جداگانه ای نخواهد داشت و مربوط به بخش اصلی و داستانی بازی است

در صورتی که شماره ی دوم قسمت Co-op دارای داستانِ جداگانه ای بود .

- Weapon Wheel در قسمت سوم وجود خواهد داشت

- Capelli با سوزان به تازگی تشکیل یک خانواده را داده اند

- زندان Africon یکی از مپ هایی است که در بازی وجود خواهد داشت

- دنیا ی بازی در این شماره تغییر کرده است ، زندگی گیاهی کمیرا ها از بین رفته است ( منفجر شده )

- دشمنان باهوش تر شده اند

- Capelli میتونه از دیوار بالا بره یا از درون پنجره عبور کنه

- با پرش های بلند میتوان از پشت بامی به پشت بام دیگر پرید وقتی دشمنان مشغول شلیک به شما هستند

- سلاح جدیدی به نام Mutator وجود دارد که مه های بیولوژیکی شلیک میکند ، که باعث جوش دراوردن و سایر جراحات برای دشمنان میشود

در مواقعی باعث منفجر شدن انها میشود

- سلاح های Bullseye, Magnum, Shotgun, Auger و Carbine همگی در این شماره نیز وجود دارند

- تمامی سلاح ها اپگرید میشوند و این به شما در استفاده ی بهتر از انها کمک خواهد کرد

- نارنجک ها به شکل کنسرو غذا هستند و داخل انها پر از میخ های پهن است

- واکسن ها ممکنه قادر به درمان ویروس های کمیرون باشد

- انسانها در کمبود مواد غذایی ممکن است با ادم خوارهایی ترسناک تبدیل شوند

- Capelli سعی دارد پسر خود و بعضی از افراد دیگر را در این ماموریت خود نجات دهد

- او به وسیله ی Malikov به انها پیوست و با انها به نیویورک ، سنت لوئیس و جاهای دیگر میرود

- تیم سازنده میخواد انلاین بازی را سازمان یافته تر و بهتر ولی کمتر از 60 نفر که در R2 دیدیم بسازد

- تد پرایس رئیس Insomniac اغلب وظایفش در این پروژه را به Marcus Smith محوّل کرده است

بازی زمانی نامشخص در سال 2011 منتشر میشود

منبع

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
کدوم شعبه Insomniac درحال ساختن این بازی ست، نیما جون.
والا یه شعبه بیشتر نداره ، اونم تو کالیفرنیاست . احتمالا پرایس بیشتر نقش نظارتی داره و کارگردانی بازی رو داده به اسمیت .
ادیت : همین که کیوان میگه :d

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
ببینم غول درازتر ندارن؟!:d(یادتونه که توی R2 متر میکردن غولهاشونو؟!:D)
-------
تیم سازنده میخواد انلاین بازی را سازمان یافته تر و بهتر ولی کمتر از 60 نفر که در R2 دیدیم بسازد
کار درستی میکنن.

ممنون بابت خبر نیما جون.

• Like
Reactions: Bayonetta

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
- بازی شامل Co-op کمپین خواهد بود ولی دارای داستان جداگانه ای نخواهد داشت همانطور که در شماره ی 2 هم همینطور بود .

با اجازه اینجا رو اشتباه متوجه شدی نیما :D البته تقصیر VG247 که مثل آدم توضیح نداده، اصلش اینه:

- They confirm 2-player co-op campaign (Capelli, Malikov, & John Harper [Capelli's partner]) are key characters (but no alternate story co-op like R2)

منظورش اینه که قسمت Co-op بازی مربوط به بخش اصلی و داستانیه، نه مثل R2 که Co-op داستان جدا داشت.
-------------
در کل Co-op ـش جالب به نظر میاد همین که مثل R2 نیست خیلی خوبه، چون مال R2 خیلی مزخرف بود :D

والا یه شعبه بیشتر نداره ، اونم تو کالیفرنیاست . احتمالا پرایس بیشتر نقش نظارتی داره و کارگردانی بازی رو داده به اسمیت .

چرا بابا یه شعبه جدید هم تو North Carolina تاسیس کردن که اون الان داره R&C جدید رو میسازه، شعبه اصلی هم R3

• Like
Reactions: Bayonetta

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
با اجازه اینجا رو اشتباه متوجه شدی نیما :D البته تقصیر VG247 که مثل آدم توضیح نداده، اصلش اینه:
منظورش اینه که قسمت Co-op بازی مربوط به بخش اصلی و داستانیه، نه مثل R2 که Co-op داستان جدا داشت.
مرسی کیوان ، تصحیحش کردم ! یه ذره گنگ توضیح داده بود :d

در کل Co-op ـش جالب به نظر میاد همین که مثل R2 نیست خیلی خوبه، چون مال R2 خیلی مزخرف بود
من Co-op قسمت دوم رو بازی نکردم ولی مطمئنم درست میگی چون نظرت رو قبل از اینکه R2 رو بازی کنم بهم گفته بودی ، بعد که بازی کردم دقیقا همونی بود که گفته بودی :d

چرا بابا یه شعبه جدید هم تو North Carolina تاسیس کردن که اون الان داره R&C جدید رو میسازه، شعبه اصلی هم R3
چه جالب ، چه بی سر و صدا :d من همش فکر میکردم همین یه شعبه رو دارن !

خود پرایس بدون شک داره روی ان پروژه مالتی پلتفرم کار میکنه.
دقیقا همین نظر رو دارم ماکان ، احتمالا این داره روی همون پروژه ی Partnership با EA کار میکنه !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
شعبه North Karolina که R&C: All 4 One رو میسازه.
شعبه Burbank هم R3 رو.
خودشون هم IP مالتی پلتفروم شون.

اگر اشتباه که نیس (:D) راهنمائی کنید.

Cold Rain

کاربر سایت
Oct 12, 2010
4
نام
آرمان
خیلی رضایت بخشه.مسلما قسمت سوم بهتر از 2 بازی قبلی میشه چون دارند بهترین المانهای هردو رو ترکیب می کنند.ارتقاء تفنگها خودش به تنهایی فوق العاده است.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,531
واجب شد بشینم 1 و 2 رو یه بار دیگه بازی کنم.
فقط اون قسمتی که گفتن تسکیل خانواده داده یعنی چی بعد از جریانات شماره 2 یا قبلش چون تو آخر شماره 2 میبینیم که کایمراها بازم اومدن و هیل بهشون نگاه میکنه وقتی برای تشکیل خانواده نیست.

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
ازی شامل Co-op کمپین خواهد بود ولی دارای داستان جداگانه ای نخواهد داشت و مربوط به بخش اصلی و داستانی بازی است

در صورتی که شماره ی دوم قسمت Co-op دارای داستانِ جداگانه ای بود .

از این مورد استقبال میکنیم!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر