COD: Black Ops :Treyarch یک عنوان واقعی PC است.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
black-ops.jpg

سلام.

Treyarch عنوان کرد بازی COD: Black Ops یک "عنوان واقعی PC خواهد بود" و این حس را داریم که خود را کاملا فدای نسخه PC بازی کرده ایم.

بعلاوه، بازی هرگز متزلزل و ضعیف نخواهد بود چه با وجود سرورهای اختصاصی و چه بدون آن.
در ارتباط با PC گیمرها، Cesar Stastny از Treyarch به VG247 گفت عدم حضور پشتیبانی از سرورهای اختصاصی هرگز در دستور کار این استودیو نبوده است.

Stastny ذکر کرد: "ما هرگز بیخیال سرورهای اختصاصی نبوده ایم، ما در آخرین عنوانمان پشتیبانی از سرورهای اختصاصی را خواهیم داشت. ما برای اتفاقاتی که در آینده برای سرورهای اختصاصی این بازی خواهد افتاد برنامه ریزی کرده ایم و در حقیقت ما هرگز به خود در این مورد تردید راه نخواهیم داد.
ما در اصل کارمان ساخت بازی بر روی PC است، ما بر روی نسخه PC این بازی یک تیم کاملا جدا در نظر گرفته ایم. ما یک عنوان واقعی PC را ساخته ایم و من فکر می کنم این پلتفرم (PC) برای استودیوم ما بسیار مهم است و من بسیار هیجان زده هستم که میتوانیم که از PC حمایت کنیم".

بازی COD: Black Ops در تاریخ 9 نوامبر بر روی پلتفرم های PC/PS3/Xbox 360 و Wii منتشر خواهد شد.

Source

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
تو متن Stastny دو بار گفت که این آخرین عنوانشون (title) شون هست.
من فکر کنم باز هم این اکتیویژن یه خوابهای واسه Treyarch دیده.

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
با اون حال گیری نسخه ی سوم که واسه pc نیومد شاید این بتونه جبران کنه!!! البته 100درصد میتونه!!
call of همیشه با موس و کیبرد حال میداده و حال خواهد داد!!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
عجب حرف مفتی...

بازی روی کنسول خوب میفروشه ولی PC محبوب تره >>آدم شاخ در میاره از پایین دم
دلیل اصلی که این حرفو زدن میشه گفت می خواسته نبود سرورهای اختصاصیه MW2 رو جبران کنه.
بعدش هم PC اینقدر بدبخت نیست که ملت همه میگن فروش نمیکنه. فروش میکنه ولی Piracy هم داره چیکارش میشه کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر