شنمو 3 ، یا PS3 ، یا XBOX 360

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
shenmuea.jpg

درود بی پایان بنده به تمامی خوانندگان بازیسنتر ...
این روزا اخبار راجع به شنمو زیاد شنیده میشه :):x
این یکی رو داشته باشین ...
موزیسین شماره قبلی شنمو ، استاد Osamu Murata گفته که ازین اطمینان دارد که آقای Yu Suzuki خالق این سری دوست داشته ، که بازی یا روی 360 ادامه پیدا کند ، یا روی PS3...
"من مطمئنم که آقای یو سوزوکی میخواسته شنمو روی یکی از پلت فرم های PS 3 یا XBOX 360 عرضه شود ... نمیشه با اطمینان راجع به این که استاد سوزوکی راجع به شنمو چه حسی داره با قاطعیت حرف زد ؛ صدای دوچرخه ها ، صدای شکستن شیشه ها ، میمیک چهره ی کودکان ، نحوه ی بر افراشتن پرچم ها ، نحوه ی دویدن ، نحوه ی راه رفتن ، زیباشناسی چهره ی کرکتر های مونث بازی ، ... اون واقعا" به سختی کار میکرد ... خیلی سخت ... اونقدری که حتی بعضی وقتها بیمار میشد ... "
وی افزود : "Yahoo! Mobage Shenmue برای سگا نیست ، من مطمئن نیستم که چه چیزی رخ خواهد داد ... اگه فروشش خوب باشه ، سگا ممکنه اونو -Yahoo! Mobage Shenmue- رسمی کنه ..."
سگا قبلا" هم گفته بود که اگه شنمو 3 ـای هم درکار باشه ، برای از پس بر اومدن مخارج ساختش اونو انحصاری میکنه ...
====================================================================
منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fratos and TCSCELL

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
کم کم دارم یقین پیدا میکنم واسه شنمو 3 :)
دیگه خدایی سگا یا یاکوزاهاش کلی پول به جیب زد! :D وقتش رسیده یه عنوان گنده تر تو این سبک بدن بیرون ...
ماکرو انقدر پول هدر میده JRPGـهای درجه 2 یا 3 رو انحصاری میکنه ، یکم روش بذاره شنمو 3 رو ورداره ماهم حالشو ببریم ... سونی که ازین پولا نمیده ...

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اگه واقعاً واسه کم شدن هزینه ها بخواد انحصاری بشه عقل حکم می کنه 360 :d چون رو ps3 به جای کم شدن هزینه , هزینه هاشون نجومی میشه :d:d:d

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
اگه واقعاً واسه کم شدن هزینه ها بخواد انحصاری بشه عقل حکم می کنه 360 :d چون رو ps3 به جای کم شدن هزینه , هزینه هاشون نجومی میشه :d:d:d
منظورشون این نیست که احسان ! :D
چون هزینه ی ساخت این عنوان بسیار بالاست ، حالا رو هر پلت فرمی ، فرقی نمیکنه ...
سگا میخواد این پوله رو سونی یا ماکرو بده ، و خوب طبعا" بازی انحصاری میشه ...
من هم فکر میکنم ماکرو هزینشو بده ... سونی استودیو های 1st پارتیش خیلی قوین ، نیازی به خرج کردن همچین پولی نداره ...
از یه طرف ، این فرضیه هم هست که این سبک بازیا تو ژاپن ، و رو کنسول PS3 بهتر میفروشن نه رو XBOX ... پس ماکرو نمیاد همچین پولی رو خرج کنه ...
اما بالاخره باید از یه جا شروع کرد دیگه ! تا کی میخواد ماکرو تو ژاپن فروش نجومی داشته باشه کنسولش ؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
چند وقت بعد... سخن گوی سگا:
خب این بازی انحصاری برای ps عرضه میشه. ما دیدیم موتور حاضر اماده داریم از طرفی هم ***** میاد انجین رو مالتی پلتفرمش کنیم، خلاصه همینه که هست.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من میگم آخر این کیوان به مراد دلش میرسه و Shenmue 3 ساخته میشه. البته روی PSx و Xbox 000. :d
جدا از این سگا چجوری میخواد با انحصاری کردن Shenmue 3 (اگه بخواد بسازه) از پس هزینه ساختش بر بیاد؟ اصولا بازیهای Multi Platform باعث میشن میزان سود و فروش بازی بازی بره بالا.
ولی اگه سگا بخواد انحصاری بده بیرون من میگم مقصد نهایی بازی PS3 هست.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اصولا بازیهای Multi Platform باعث میشن میزان سود و فروش بازی بازی بره بالا.
ولی اگه سگا بخواد انحصاری بده بیرون من میگم مقصد نهایی بازی PS3 هست.
میتونن بازی رو انحصاری برای ps بدن و نهایتش، خونه اخرش، دیگه اگر خودش رو بکشه، اگر خودش رو خفه کنه بتونه تو 2 سال 3 میلیون کپی بفروشه ( دیگه میخواد بیشتر از U2: AT بفروشه؟ ).
میتونن بازی رو برای XB360 انحصاری کنن و تو یه اخر هفته از مرز 4 میلیون کپی بگذرن.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
جدا از این سگا چجوری میخواد با انحصاری کردن Shenmue 3 (اگه بخواد بسازه) از پس هزینه ساختش بر بیاد؟ اصولا بازیهای Multi Platform باعث میشن میزان سود و فروش بازی بازی بره بالا.
معلومه که یه بازی مولتی بیشتر از انحصاری میفروشه ... (عموما")
اما مشکل اینه که باید پولی در بساط باشه تا بسازن بازیو ! :D
سگا لنگ اون پولست ... نمیخواد ریسک کنه و خودش بازی رو منتشر کنه تا چشم به فروش بازی داشته باشه که هزینه ی صرف شده برگرده !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
معلومه که یه بازی مولتی بیشتر از انحصاری میفروشه ... (عموما")
اما مشکل اینه که باید پولی در بساط باشه تا بسازن بازیو ! :D
سگا لنگ اون پولست ... نمیخواد ریسک کنه و خودش بازی رو منتشر کنه تا چشم به فروش بازی داشته باشه که هزینه ی صرف شده برگرده !
سگا رسما اومده بازی رو مزایده گذاشته. البته همه میدنن جیب کی دریای پوله و مرده این حَرَکات (کِی نه ها کی :D).

LEBRON JAMES

کاربر سایت
Aug 29, 2010
131
نام
LEBRON JAMES
آقا من چرا نمی تونم اعتبار بدم؟
دوست ندارن در این مورد حرف بزنم ولی ای کاش روی 360 عرضه می شد حیف که نشد.
تف به این روزگار.....

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
در کل به قولا سگا بازیو گذاشته مزایده. یبارکی بازیرو یا بده به EA یا بده به Ubi.
من که میگم بده EA اینجوری حالش بیشتره.:d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
در کل به قولا سگا بازیو گذاشته مزایده. یبارکی بازیرو یا بده به EA یا بده به Ubi.
من که میگم بده EA اینجوری حالش بیشتره.:d
EA بره همون MOH ش رو بسازه UBI هم بره همون SC ـش رو.
Shenmue یه عنوان بسیار پرجزئیات ـه با نگاه دقیق و ریزبین به تک تک عناصر سبکش.
هری پاتر نیس که هرکی از راه برسه یه قسمتش رو بسازه، Shenmue برادر من، Shenmue.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
EA بره همون MOH ش رو بسازه UBI هم بره همون SC ـش رو.
Shenmue یه عنوان بسیار پرجزئیات ـه با نگاه دقیق و ریزبین به تک تک عناصر سبکش.
هری پاتر نیس که هرکی از راه برسه یه قسمتش رو بسازه، Shenmue برادر من، Shenmue.
بابا من که نگفتم فوتباله.:d
خود سگا گفته مخارجش سنگینه و بنظر من اینجوری میخواد یا کلا این IP رو بفروشه یا یه ناشر مشترک براش پیدا کنه. که اگه اینجوری بخواد بشه دست EA رو میبوسه با جیب پر پولش.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
البته فریدون یه چیزیم هستا این بازی از اون جایی که ژاپنی پسند هست روی PS بیشتر میفروشه تا X360
و 100 البته مایکروسافت به هر دری میزنه که تو ژاپن بازی های بیشتری داشته باشه که با سلیقه ژاپنی ها سازگار باشه مثل خیلی از عنوان های اختصاصیش که Square ساخت براش
در کل به نظر من وضعیت این بازی 50 50 هست معلوم نخواهد شد روی کدوم بیاد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر