NFS Underground 2

a.p&23a.r

کاربر سایت
Aug 15, 2010
135
نام
Ali
سلام بچه ها من تو underground2 جایی گیر کردم که تمام مسابقه هارو رفتم ولی دیگه مسابقه ای دیگه باز نمی شه لطفا هر کس این بازی رو تموم کرده راهنمایی کنه

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
ماشینتو آپگرید کن تا یکی از اون Sponser های بازی بهت یه ستاره بده بعد وقتی رفتی اونجا مسابقه جدید یا شهر جدید آزاد میشه...... .

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
همه ی این کارا رو کردم بازم مسابقه باز نمی شه
اول بگرد مغازه های مخفی شهر رو پیدا کن (f4 بزن و تو قسمت HiDDen Shop ببین همه رو آزاد کردی)
راستی مث اینکه تو هم مث قدیم من بازی میکنی (مثلآ به عشق چراغهای باحال کرولا,اونارو هیچوقت عوض نمیکردم)
برو تو body Shop (همون سبزه) همه لوازم رو آخریش رو ببند بعد تو رینگهاهم بگرد ببین کدوماهاش ستاره ماشین رو بیشتر میکنه,اونو ببند:D
اگر باز هم درست نشدبرو تو Car Specialties Shop (همون زرده) اونجا هم همرو ببند:d
اگه بازهم نشدبرو تو Graphics Shop (همون قرمزه) اونجا هم یه چیزایی ببند و رنگ ماشین رو ببین اگه مدل رنگ چدید (مثل متالیک) آزاد شده رو ببند
اگه بازم نشد توی شهر بچرخ و مسابقه مخفی هارو پیدا کن و مسابقه بده
اگه بازم نشد با این ماشینا که تو شهر ولن مسابقه بده تا ببریشون (فک کنم 10 تا بس باشه)
اگه بازم نشد سی دی بازی رو از پنجره بنداز بیرون
اگه بازم نشد و خواستی خیالت راحت بشه برو ورش دار بعد به 100 قسمت مساوی تبدیلش کن تا خیالت راحت بشه:d

a.p&23a.r

کاربر سایت
Aug 15, 2010
135
نام
Ali
اول بگرد مغازه های مخفی شهر رو پیدا کن (f4 بزن و تو قسمت HiDDen Shop ببین همه رو آزاد کردی)
راستی مث اینکه تو هم مث قدیم من بازی میکنی (مثلآ به عشق چراغهای باحال کرولا,اونارو هیچوقت عوض نمیکردم)
برو تو body Shop (همون سبزه) همه لوازم رو آخریش رو ببند بعد تو رینگهاهم بگرد ببین کدوماهاش ستاره ماشین رو بیشتر میکنه,اونو ببند:D
اگر باز هم درست نشدبرو تو Car Specialties Shop (همون زرده) اونجا هم همرو ببند:d
اگه بازهم نشدبرو تو Graphics Shop (همون قرمزه) اونجا هم یه چیزایی ببند و رنگ ماشین رو ببین اگه مدل رنگ چدید (مثل متالیک) آزاد شده رو ببند
اگه بازم نشد توی شهر بچرخ و مسابقه مخفی هارو پیدا کن و مسابقه بده
اگه بازم نشد با این ماشینا که تو شهر ولن مسابقه بده تا ببریشون (فک کنم 10 تا بس باشه)
اگه بازم نشد سی دی بازی رو از پنجره بنداز بیرون
اگه بازم نشد و خواستی خیالت راحت بشه برو ورش دار بعد به 100 قسمت مساوی تبدیلش کن تا خیالت راحت بشه:d

فکر کنم گزینه ی آخری خوب باشه
به هر حال خیلی ممنون از جواب هایی که دادین

Qumri

عضو جدید
Mar 2, 2022
2
بعد ۱۲ اومدم دوباره بازی کنم نمیدونم شاید کسی مشاهده میکنه یا نه ولی تو nfs ug 2 مشکل دارم مشکلمم اینه دیگه واسم مرحله باز نمیشه و بازی به ۵۰ درصدم نرسیده

Qumri

عضو جدید
Mar 2, 2022
2
سلام بچه ها من تو underground2 جایی گیر کردم که تمام مسابقه هارو رفتم ولی دیگه مسابقه ای دیگه باز نمی شه لطفا هر کس این بازی رو تموم کرده راهنمایی کنه
اگه هنوز میبینی و امید وارم ببینی باید game tips و انلاک هارو بخونی و بهشون عمل کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر