پروژه فیلم Halo دوباره احیا می شود؟!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
halo-movie-wallpaper.jpg

حدود سالهاي 2005 و 2006 بود که در هاليوود صحبت فيلمي بر اساس Sci-fi Shooter مايکروسافت، Halo داغ شده بود. در نهايت اکتبر 2006 دو کمپاني 20th Century Fox و Universal که قرار بود فيلم Halo را به يک واقعيت تبديل کنند، آن را متوقف کردند.

براساس بلاگ مجله New York ‏(Vulture) ، فيلم Halo ممکن است دوباره احيا شود. به گفته اين بلاگ، منبع هاي ناشناس اذعان کرده اند کمپاني Dreamworks و رئيس آن Steven Spielberg در صدد آوردن فيلم Halo به پرده نقره اي هستند. ظاهرا فروش 200 ميليون دلاري Halo: Reach در روز اول، باز هم کمپاني هاي هاليوودي را به ساخت فيلمي بر اساس اين فرنچايز بزرگ ترغيب کرده است!

براي پروژه قبلي که متوقف شد، فيلمنامه اي نوشته شده بود و Dreamworks اگر ميخواست از آن استفاده کند بايد 12 ميليون دلار خسارت پروژه قبلي را به Universal می پرداخت. به همين دليل اين کمپاني سراغ رمان ها و کتاب هاي Halo رفته تا آن ها را منبع و موضوع فيلم قرار دهد.

نکته جالب اين است که مدير Dreamworks خانم Stacey Snider زمان درگير شدن ِ Universal در پروژه فيلم Halo مدير آن کمپانی بوده است! از طرفي ديگر Stuart Beattie فيلمنامه نويس (Pirates of the Caribbean, G.I. Joe: The Rise of Cobra) يک فيلمنامه آزاد (بدون درخواست هيچ کمپاني) بر اساس رمان Fall of Reach نوشته و خود را طرفدار اين سري خوانده است. او گفته: " هدف من سه فيلم Halo بر اساس رمان هاي اين سري است. اين چيزي نيست که به اين زودي ها حاصل يابد، اما من اگر بتوانم کمکي کنم، خيلي خوشحال ميشوم."

مسئولین مایکروسافت هنوز جواب رسمی به این قضیه نداده اند.

اما منبعی نزدیک به مایکروسافت به Vulture گفته که این پروژه ریسک بزرگی است. به گفته او مایکروسافت اصلا نمی خواهد در هیچ رسانه ای، نام Halo خراب شود و درباره این موضوع بسیار محتاطانه عمل می کند.

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اگه یه فیلم با تم تاریکُ غمگین باشه به نظر من واقعا عالی میشه!

آخه مشکل اینجاس اگه مسترچیف توش نباشه نصف بلیطاش میپره و اگه توش مسترچیف بزارن نمی دونن باید چه غلطی کنن :D
میشه مثه استیگ تو Top gear :d

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
امیدوارم هرگز فیلمی تحت عنوان هیلو ساخته نشه ...
آبرو و شهرتمونو از سر راه گیر نیاوردیم که چهار تا ببوگلابی تو هالیوود بخوان به فنا بدنش ...
حتی اگه بخوان از رو "سقوط ریچ" هم بسازن چشمم آب نمیخوره ...
مگر وتنها مگر یه کارگردان افسانه ای پروژه رو با یه بودجه سرسام آور تحویل بگیره که میشه کورسوی امیدی داشت ...
از بابک هم به خاطر درج این مطلب تشکر میکنم ...

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
آخه مشکل اینجاس اگه مسترچیف توش نباشه نصف بلیطاش میپره و اگه توش مسترچیف بزارن نمی دونن باید چه غلطی کنن :D
میشه مثه استیگ تو Top gear :d

الان مثلا مستر چيف خصوصيت خاصي در شخصيت داره كه نصف بليط بپره ؟ كلا اين شخصيت يك زره هست كه اتفاقا اسلحه دستش ميگيره و اين و اون ور هم ميره.:d اگر اين طور بود ODST و Reach هم نصف فروش مي كردند.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
الان مثلا مستر چيف خصوصيت خاصي در شخصيت داره كه نصف بليط بپره ؟ كلا اين شخصيت يك زره هست كه اتفاقا اسلحه دستش ميگيره و اين و اون ور هم ميره.:d اگر اين طور بود ODST و Reach هم نصف فروش مي كردند.
خوب ODST که نصف فروش کرد ، ریچ هم هنوز خیلی جای کار داره تا به هیلو 3 برسه :D
این الان از زبون خودت بود یا چیف ؟ :d
من و مستر نداریم ... ! :D
حقیقت بود ...

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود

خب اگه Reach و ODST هم همراه با رییس بودن فک میکردی فروششون هیمنطور بود ؟
مسترچیف با چیزی قابل قیاس نیست :d فقط یجورایی از لحاظ تأثیر رو فن های سری مثه تأثیر دانته بر فن های سری DMC هست :d البته به میزان خیلی بیشتر !
یعنی اگه فردا یه صورت رو به عنوان چهره مسترچیف معرفی کنن سران ماکرو ترور میشن :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
مگر وتنها مگر یه کارگردان افسانه ای پروژه رو با یه بودجه سرسام آور تحویل بگیره که میشه کورسوی امیدی داشت ...
الان اسپیلبرگ کشک هست این وسط؟! :D اگه قرار باشه بسازن مطمئن باش اسپیلبرگ میسازه، خوراکش Sci Fi هست :D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
نکنین اینکارو........ .

خداییش ساخت فیلم halo به بودجه کلانی نیاز داره و به احتمال 99 درصد هم واسه یه فیلم که از رو بازی ساخته میشه همچین هزینه هایی نمی کنن...... .

تازه بعضی حس ها رو فقط بازی به آدم انتقال میده که فیلم از انتقالش عاجزه.... .

نکنین اینکارو:d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
پیتر جکسون که دیگه رفت تو کار کارگردانیه هابیت خوشبختانه خبر خوبه دیگه هم اینکه سم ریمی دربو داغون هم خدا رو شکر رفت تو کار ساخت Wizard of oz و بیخیال ساخت فیلم وارکرافت شد فعلا . اسپیلبرگ هم اگه هیلو رو بسازه خوبه فیلم پر خرج و و پر فروشی از اب در میاد ولی اینکه زیاد از حد هالیوودی باشه و طرفدارا خوششون نیاد دیگه با خداست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر