Action figure & Model (لیست در پست اول)

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
خوب اینم Collection من بچه ها فحشم ندین :d:d:dبزنید به تخته :d:d:d

عکس کل دارو دسته رو اول گذاشتم باقی‌ عکسها فقط از فیگور‌های مهم و گرون امه راستی همه عکس ها کار خودمه و خودم گرفتم و تو Photoshop رنگ بندی رو Edit کردم.

سایز اکثر Figure هام 12 inch همون 30 cm خودمون ـه

میتونم بگم یکی از فوق العاده ترین ارشیوهای اکشن فیگور رو دارید خصوصا جوکر و بت من و ایرون من رو مطمئنم حدود 300-400 هزار تومان برات اب خورده.واقعا عالی مبارکت باشه.....:d>:d<

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
میتونم بگم یکی از فوق العاده ترین ارشیوهای اکشن فیگور رو دارید خصوصا جوکر و بت من و ایرون من رو مطمئنم حدود 300-400 هزار تومان برات اب خورده.واقعا عالی مبارکت باشه.....:d>:d<

بووو مایییی :d:d MER3000 خیلی بیشتر از اینا فقط Pred رو خالم بدون 1 ریال هزینه اضافی برام 420 $ خرید یعنی پسر خالم. این Figure ها ناجور گرون میشن Pred رو قبلا داشتم 250 هزار خریدم 2 تا دوستم اورده بود افتاد شکست تعمیر کردم و فروختمش این بار بدون 1 ریال هزینه اینقدر گرون تر تموم شد برام بعضی از Site ها 700 $ هم میفروشنش Joker - Ironman - Batman هر کدوم حدود 250 -300 دلار آب خرده تازه بدون هزینه الان چند تا سفارش دادم اینجا تحویل بگیرم کلی هزینه خرده

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
GOW هارو میگی ؟ پــُره تو تهران . از لباف و اینا تا کنج و تجریش ! یعنی محاله جایی بری این ( خصوصا اونی که با مدوسا هست ) رو نداشته باشه :D . ولی در کل فیگور خوبی هستش :D .
یه جوری میگی که انگار مثل نقل و نبات ( یه چیزه دیگه میخواستم بگم ) ریخه!!:))
نه بابا، زیاد هم نیست تازه گرون هم میدن:((

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اون دست راست اخري هم spawn هست اگر اشتباه نكنم! نه؟

در كل كالكشن خيلي زيبا و عالي هست مراقبش باشيد.
فقط جاي فيگور اسكورپيون از كامبت اون وسط خاليه ! :d

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
بووو مایییی :d:d MER3000 خیلی بیشتر از اینا فقط Pred رو خالم بدون 1 ریال هزینه اضافی برام 420 $ خرید یعنی پسر خالم. این Figure ها ناجور گرون میشن Pred رو قبلا داشتم 250 هزار خریدم 2 تا دوستم اورده بود افتاد شکست تعمیر کردم و فروختمش این بار بدون 1 ریال هزینه اینقدر گرون تر تموم شد برام بعضی از Site ها 700 $ هم میفروشنش Joker - Ironman - Batman هر کدوم حدود 250 -300 دلار آب خرده تازه بدون هزینه الان چند تا سفارش دادم اینجا تحویل بگیرم کلی هزینه خرده

اره میدونم منتها من شاید منظورم رو بد رسوندم...منظورم هر کدوم حدود 30-400 هزار تومان اونم کمه کمش اینقدر......:"> ولی واقعا محشرن....:x
ما هم مثلا کلکسیون بازی کالکتور داریم......:-":-":-":d

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
اره میدونم منتها من شاید منظورم رو بد رسوندم...منظورم هر کدوم حدود 30-400 هزار تومان اونم کمه کمش اینقدر......:"> ولی واقعا محشرن....:x
ما هم مثلا کلکسیون بازی کالکتور داریم......:-":-":-":d

نه بابا منم آنقدر از همه چیزم زدم تا این ها رو خریدم الان خیلی‌ وقت می‌شه یه بازی ارج برا PS3 نخریدم Move نخریدم برا خودم خرج نکردم , مجبوری چون اینا خفت می‌کنن اگر به موقع نخری مجبور میشی‌ 300-400 بخریشون.

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
نه بابا منم آنقدر از همه چیزم زدم تا این ها رو خریدم الان خیلی‌ وقت می‌شه یه بازی ارج برا PS3 نخریدم Move نخریدم برا خودم خرج نکردم , مجبوری چون اینا خفت می‌کنن اگر به موقع نخری مجبور میشی‌ 300-400 بخریشون.
دقیقا همینطوره....لامصب برای چیزایی شبیه این و پکها مخصوص ادم باید سریع عمل کنه و بخردشون ...چون این اجناس غالبا سریع تموم و نایاب میشن و اون وقت اگر تازه پیداشون کنی باید کلی پول بیشتر بدی...:( :d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
میگُرخیم :-o :-o :-o :-o !
واقعا کالکشن فوق العاده ای دارید . این Ironman با خود ِ تونی استارک مو نمیزنه . من عمرن دیگه فیگور بذارم :D .
ببخشید مزاحم میشم ، ولی من توی این فیگور Iron Man تصویری از چهره تونی استارک نمیبینم:d ، کلا Iron Man لقب تونی استارکــه ، درستش اینه: این Iron Man خیلی شبیه همون Iron Man فیلمشه:d
داداش یعنی ما بعد از عمری کمیک خوندن و اینا نمیدونم که مثلا تونی استارک همون آیرون من ِ و لقب Heroicـش آیرومنه :D ؟ حکایت اونی شده که میپرسن نظرت در مورد تایتانیک چیه میگه ما آخر نفهمیدیم تایتانیک زن ِ بود یا مرده !!

آخرین ویرایش:

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
این Ironman با خود ِ تونی استارک مو نمیزنه
ببخشید مزاحم میشم ، ولی من توی این فیگور Iron Man تصویری از چهره تونی استارک نمیبینم:d ، کلا Iron Man لقب تونی استارکــه ، درستش اینه: این Iron Man خیلی شبیه همون Iron Man فیلمشه:d

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
اتفاقا Helmet اش برداشته میشه و صورت Tony معلوم میشه البته 2 تا کله داره

MARK 4 اش کلا کله Tony رو داره دقیقا مثل اونجا که داره Donut میخوره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر