Action figure & Model (لیست در پست اول)

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
میخوام این اکشن فیگورو امروز بگیرم ، خوبه یا پیشنهاد بهتری دارید برای بتمن ؟

ساخت Play Arts
qww8_fig-kai-9111_08.jpg

اینم هست ولی متاسفانه برخلاف عکسش کیفیت خوبی نداره
6c3f_batman-arkham-knight-play-arts-kai-action-figure-a.jpg

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
میخوام این اکشن فیگورو امروز بگیرم ، خوبه یا پیشنهاد بهتری دارید برای بتمن ؟

ساخت Play Arts
qww8_fig-kai-9111_08.jpg

اینم هست ولی متاسفانه برخلاف عکسش کیفیت خوبی نداره
6c3f_batman-arkham-knight-play-arts-kai-action-figure-a.jpg

بستگی داره به این که چقدر کارای این کمپانی رو دوست داشته باشید . من خودم خیلی با کارهای غیر ژاپنی (منظورم اینه که لایسنس اشون مربوط به فیلم با بازی های تمام آمریکایی مثل مارول و دی سی هستن ) این کمپانی حال نمی کنم . چون تو طراحی چهره (حالا این دو مدل چون ماسک دارن خیلی به چشم نمیاد ولی تو کارهای دیگه اشون مثل آنچارتد-جوکر-سوپرمن قشنگ به چشم میاد ) یک حالت انیمه ای به کار رفته و چهره ها شبیه انیمه های اتود زده شده . برای همین طبیعی نیست . از نظر سایزی هم تو این سایز من خودم جمع نمی کنم برای همین تا جای ممکن بیشتر به سمت فیگور های 7 اینچی یا 12 اینچی مایل هستم . دی سی کالکتیبلز نسخه های 7 اینچی زده ولی خب تو ایران تقریبا گیر نمیاد . برای همین تنها مورد ممکنه . و اگه قیمت مناسب باشه و اریجینال باشه (فیک هاش هم هست تو بازار ) مورد خوبی هستن

• Like
Reactions: amirone

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
بستگی داره به این که چقدر کارای این کمپانی رو دوست داشته باشید . من خودم خیلی با کارهای غیر ژاپنی (منظورم اینه که لایسنس اشون مربوط به فیلم با بازی های تمام آمریکایی مثل مارول و دی سی هستن ) این کمپانی حال نمی کنم . چون تو طراحی چهره (حالا این دو مدل چون ماسک دارن خیلی به چشم نمیاد ولی تو کارهای دیگه اشون مثل آنچارتد-جوکر-سوپرمن قشنگ به چشم میاد ) یک حالت انیمه ای به کار رفته و چهره ها شبیه انیمه های اتود زده شده . برای همین طبیعی نیست . از نظر سایزی هم تو این سایز من خودم جمع نمی کنم برای همین تا جای ممکن بیشتر به سمت فیگور های 7 اینچی یا 12 اینچی مایل هستم . دی سی کالکتیبلز نسخه های 7 اینچی زده ولی خب تو ایران تقریبا گیر نمیاد . برای همین تنها مورد ممکنه . و اگه قیمت مناسب باشه و اریجینال باشه (فیک هاش هم هست تو بازار ) مورد خوبی هستن
این از ۷ اینچ بزرگتره و از ۱۲ اینچ ۵سانت کمتره ، ۲۵ سانتیمتره ، آره قبول دارم چهره ها رو گند میزنه ولی خب زوم نکنی روشون قشنگیشو حفظ میکنه ، خب نیس ایران دیگه وگرنه موردای بهتر تو آمازون ریخته .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
این از ۷ اینچ بزرگتره و از ۱۲ اینچ ۵سانت کمتره ، ۲۵ سانتیمتره ، آره قبول دارم چهره ها رو گند میزنه ولی خب زوم نکنی روشون قشنگیشو حفظ میکنه ، خب نیس ایران دیگه وگرنه موردای بهتر تو آمازون ریخته .
آره میدونم 10 اینچه . من خودم این طوری ام خیلی ها هستن که همین سایز رو جمع می کنند . ولی من حیطه ی کاری ام 1/6 ها و نکا و مک فارلین و مزکو هست برای همین سایز هاشون این طوری اند

البته این کمپانی تو این کارا جالب نیست . کارایی مثل سری متال گیر و فاینال فانتزی که خودشون طراحی هاشون حال و هوای ژاپنی داره عالی و طبیعی از آب در اومدن

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
آره میدونم 10 اینچه . من خودم این طوری ام خیلی ها هستن که همین سایز رو جمع می کنند . ولی من حیطه ی کاری ام 1/6 ها و نکا و مک فارلین و مزکو هست برای همین این سایز یکم تو کلکسیونم نا هماهنگه . مثل مجسمه های کالکتورز ادیشن ها . ولی خب برای کسانی که به این سری علاقه دارند و می خوان فیگور باشه و مفصل داشته باشه بهترین گزینه هستن

البته این کمپانی تو این کارا جالب نیست . کارایی مثل سری متال گیر و فاینال فانتزی که خودشون طراحی هاشون حال و هوای ژاپنی داره عالی و طبیعی از آب در اومدن

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
آره میدونم 10 اینچه . من خودم این طوری ام خیلی ها هستن که همین سایز رو جمع می کنند . ولی من حیطه ی کاری ام 1/6 ها و نکا و مک فارلین و مزکو هست برای همین سایز هاشون این طوری اند

نکا تویز که آشغاله هیچوقت طرفش نمیرم

یک فروند اکشن فیگور بتمن آرکام پلی آرتز کای خریداری کردم . به زودی کرم ریختن :Dروشو شروع میکنم با حالتای مختلف عکس میزارم

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
نکا تویز که آشغاله هیچوقت طرفش نمیرم

یک فروند اکشن فیگور بتمن آرکام پلی آرتز کای خریداری کردم . به زودی کرم ریختن :Dروشو شروع میکنم با حالتای مختلف عکس میزارم

بستگی داره . نکا کارهای هارور اش تقریبا بی رقیبه . ولی جدیدا یکم کیفیت کاراش اومده پایین . به سمت اسباب بازی شدن رفته تو طراحی چهره مثلا چهره های ریپلی و جوکر جالب نیست . ولی فردی -جیسون -ایلین پردیتور هاش (خود موجودات) انصافا عالین نگو آشغال .

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
یه سوالی الان شما با اینا چی کار میکنین میدن بچه باش بازی کنه بشکنه ویترین میزارین چیه داستانشون

Sent from my H60-L04 using Tapatalk
این یک علاقه است یک سری توانایی دارن و علاقه دارن و پول میدن این کارهارو که می گیرن .باهاشون کار خاصی نمی کنند . یک سری فقط می گذارن تو ویترین . یک سری هم بهشون حالت میدن عکس می اندازن باهاشون . عکس های سینمایی . فکر نمی کنم کسی این قدر احمق باشه که پول بده و بعد بده دست بچه بشکونه .

• Like
Reactions: shayan1741

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر