Action figure & Model (لیست در پست اول)

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
به به بتهوون جان مبارکه. بلاخره این ترمیناتور جدیده رو خریدی . واقعا فیگور پدر مادر داریه . دیگه چه خبر از گلوبال . ما که دیگه مسیرمون اون ورا نمی خوره . پول خرید یکدونه اش رو هم نداریم . باید از شما کلکیسون داران نسل جدید بپرسیم چون خودمون که جزو نسل منقرض شده ها هستیم رمبو هم خرید خوبی بود کیفیت بالایی داره و قهرمان تیپیکالیه

Mmblack

کاربر سایت
May 12, 2014
37
سلام بالاخره بتمن ارموري با بروس وين و الفرد رو گرفتم اينم عكساش :
88b9cd2cdd14ed27466ae1986ebcef5d.jpg

fc058297fbda5a526ce456148a0b1686.jpg

b6949138b7d5b263b69dba4298efecfd.jpg

68255974ffe57bf1e27a236be83cfbf3.jpg

اين آخريم چند ماه پيش گرفتم

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
خب ما که به خاطر عدم توانایی مالی و قیمت های فضایی رسما از کلکسیون هات تویز جمع کردن خط خوردیم و با 14 هات تویز پروسه کلکسیون جمع کردنمون قفل شده . ولی خب خدا روشکر وضع اونقدر خراب نیست که کلا از کلکسیون جمع کردن بزنیم بیرون در نتیجه در این مدتی که هات تویز رو کنار گذاشتم به جمع آوری فیگور های 7 اینچ به پایین نکا و ... مشغول بودم که اون هارو هم خیلی جمع نکردم ولی 3 4 تا فیگور بسیار ارزشمند رو خریدم که عکسشون رو می گذارم

این فیگور هایی است که تو 6 ماه اخیر گرفتم

که شامل از راست به چپ : هیتم کنوی-راینو-رمبو (مدل بازی سگا)-فالکون-والتر وایت -الیزابت و دوک نوکم

به افتخار دوک و الیزابت یک عکس دست جمعی هم از کاراکتر های ویدیو گیم ام گرفتم

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
یک پست برای راهنمایی دوستان درباره خرید فیگور

خب فیگور ها تو ایران زیاد هستن . بستگی داره شما دنبال چه فیگوری باشید . گاهی ممکنه مثل بنده فیگوری رو که دنبالشید یک هو از یک ویترین کوچک کنار یک پاساژ به صورت فله ای پیدا کنید .برای همین خیلی دنبال این نباشید که جای خاصی پیدا کنید . مگر این که توانایی داشته باشید از خارج بخرید یا فامیلی داشته باشید .

در هر حال این چند جا مهم ترین جاهایی هستن که بنده دیدم

1.لگو اسکان-تندیس-پاسداران : در این سه جا می تونید فیگور های هات تویز و اینتربی که گرون قیمت هستن رو پیدا کنید
2.پاساژ نصر تو گیشا : این جا فیگور های نکا-پلی آرتز و ... رو می تونید پیدا کنید . فروشگاه کوچیکیه طبقه همکف اش (البته اگه از در سمت خیابون گیشا واردش بشید باید یک طبقه برید پایین . به طور خلاصه راهنمایی کنم راسته موبایل فروشا رو تا ته برید می رسید به یک دو راهی که یک سرش یک مغازه سی دی فروشیه . روبروش هم یک ذرت فروشی. فیگور هاش کم هست ولی تقریبا آپ تو دیته .
3.پاساژ قائم در تجریش. در این جا دو سه تا مغازه خوب هست که خیلی فیگور های خوبی دارن . اکثرا فیگور های فله ای دارند ولی خب فیگور های مارول-دی سی و نکا خوب توشون پیدا میشه
4.پاساژ تندیس در تجریش : در کنار لگو یک فروشگاه دو دهنه بزرگ هم بالاش هست که قبلا یادمه فیگور های خوبی داشت

پی نوشت : درسته تریپ حرفه ای داریم ولی خریدار فیگور های ارزشون شما در حیطه ی مارول و دی سی هستیم . من باب این هرکی فیگور هارلی کویین و تو فیس با کاستوم اشون تو سری بازی آرکام سراغ داشت به من خبر بده . همین طور دد شات . کلا رفتم تو فاز سویساید اسکواد .

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
بچه ها الان یه چیزی کلا برای خرید اکشن فیگور های پدر مادر دار ( مثل همین که دوستمون این صفحه گذاشت )‌ راهی نداره خرید کنیم؟ من دسترسی دارم به فرودگاه دوبی یکی بره اونجا واسم بگیره نمیشه سفارش داد اونجا تحویل گرفت؟
من الان شدیدا تو کفه یه اکشن فیگور از گرالت، نیتن دریک و جوکر هستم :| البته کلا هر چی بخوره به پستم می خوام بگیرم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم
این مدل هایی که اندازشون شبیه جا کلیدی هست اصلا حال نمیکنم باهاش،

- - -ویرایش - - -

کلا سبکی که دوست دارم مثل این عکس دوست عزیزمون هست نمیدون چی هست اسمش فیگور اکشن بالای ۷ اینچ یا نه، اما دوست دارم خیلی طبیعی باشه
9ke2l5h65099r9il8sgr.jpg

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
خب در ادامه ي پست قبلي ام . کلا قسمت نيست ما هات تويز و فيگور هاي کلکسيوني 1/6 امون رو آپديت کنيم .اين مدته سفري به دبي داشتم که خب قسمت نشد فيگور هاي کلکسيوني بگيريم در عوض در فيگور هاي کلکسيوني رنج متوسط (نکا -دي سي و... ) پيشرفت محسوسي کرديم . اين فيگور هاي تازه اي است که خريدم

ملکه بيگانه از شرکت نکا (اندازه بزرگي داره در حد فيگور هاي 18 اينچي نکا ولي بر اساس مقياس کاراکتر نسبت به فيگور هاي 7 اينچي ساخته شده که انصافا گولاخيه . يکي از بهترين فيگور هاي اخير نکا است که امتياز بالايي در رويوها گرفته

2.داچ از فيلم پرديتور : خب اين کاراکتر رو براي اين دوست داشتم بگيرم که يک رقيب براي پرديتور کلاسيک ام باشه . کلا که عشق آرنولد هستم . جديدا هم زدم تو خط جمع کردن يک ست 7 اينچي بر اساس بازي بروفورس (جمع کردن فيگور هاي قهرمان هاي دهه هشتاد و نود فيلم هاي عامه پسند هاليوودي ) .

3.بتمن مدل بازي آتاري : اين فيگور بر اساس ظاهر بتمن مايکل کيتون ساخته شده . کلا رسم نکا اينه مياد فيگور هاي ساخته شده قبلي اش رو برميداره بر اساس قالب اون با عوض کردن رنگ فيگور يک فيگور بر اساس بازي آتاري ازش ميسازه (رمبو-جيسون-فردي-پرديتور -روبوکاپ همه همين جوري ساخته شده بودن ) ولي تو بتمن براي بار اول بود که نکا اريجينال يک فيگور براي اين لاين مي زد . هرچند ميشه گفت فيگور کوچيک شده نسخه ي 18 اينچي بتمن کيتون بوده . بعدها نکا با رنگ آميزي اريجنال فيلم 7 اينچي اش رو به صورت انحصاري براي پک فيلم ليميتد ساخت

4.تانوس از مارول سلکت : دياموند سلکت تويز در کنار هاسبرو و توي بيز از توليدکنندگان فيگور بر اساس کاراکتر هاي مارول به حساب مياد . ولي هم مقياسش نسبت به اون دو شرکت ديگه بزرگ تره (اون دو تا رنجشون بين 3 تا 6 اينچه و اين يکي 7 اينچي به بالا ) هم کيفيت کاراش بالاتره و ارزش کلکسيوني بالاتري داره . از يک طرف بنده کلا به فيگور هاي غول تشن و گنده تو کلکسيونم علاقه زيادي دارم . از يک طرف ديگه تانوس رو الان شناختم چه کاراکتر بد اس خفنيه تو مارول يونيورس پس خيلي دنبال اين فيگور گشتم که پيدا کردم

5.کيلر کراک ورژن آرخام اسايلم : خب کلا من با کاستوم ديزاين سري بازي هاي آرخام خيلي خيلي حال مي کنم .يادمه سال ها پيش ناراحت بودم چرا فيگوري بر اساس ظاهر کاراکتر ها در اين سري ساخته نميشه .دي سي دايرکت سابق و دي سي کالکتيبل فعلي نداي دل بنده رو گوش داد و هنوز که هنوزه لاين آرخام ادامه داره و از آرکام نايت و اسايلم و سيتي هنوز دارن فيگور مي سازن . يکي از کاراکترهايي که دوست داشتم بدجور و هميشه تو ليستم بوده کيلر کراک بوده . خيلي هم دنبال يک کراک براي فيگور هاي بتمن مقياس 6 -7 اينچي ام بودم . کيلر کراک آرکام بهترين مدل بود چون يک نکته ي ديگه هم داشت . اين بود که فيگور غول تشني بود. مقياس فيگور 11 اينچ مي باشد . هم کرک اسايلم موجود بود هم اريجينز. اريجينز بدن انعطاف پذير تري داشت ولي مدل اسايلم خوفناک تر و وحشي تر بود . براي همين اين مدل رو گرفتم يکي از بهترين فيگور هام

6.جوکر آرکام اريجينز : خب من استايل جوکر تو آرکام هارو دوست داشتم ولي مدل اسايلم و سيتي اش موجود نبود . هرچند مدل اريجينز هم استايل خفني داشت .

7.من بت : اين فيگور مقياس اصلي اش 6 اينچي است و مربوط به لاين تازه ي دي سي کالکتيبلز هست که فيگور هاي 6 اينچي بر اساس سري انيمشني بتمن ساخته . من بت دو مدل بال يکي بسته يکي باز داره به همراه قوطي قرص مسکن هاي ريز. قوطي هاش جون ميده براي فيگور مکس پين چون پين کيلره . اين فيگور جزو آخرين فيگور هاي ارائه شده به بازار در لاين انيميتد سريه

8.اسنيک پيليسکين رترو استايل : رترو استايل همان طور که از نامش پيداست به يک سري فيگور ها گفته ميشد که در سال هاي دور بر اساس شخصيت هاي محبوب ساخته مي شدن . اين فيگور ها کيفيت بالايي نداشتن ولي لباس هاشون از جنس واقعي بود . هرچند کيفيت فيگور هاي هات تويز رو نداشتن . مقياس اشون هم 9 تا 10 اينچي بود . اين مدل فيگور ها در فرهنگ پاپ آمريکا و عشق ساي فاي ها نقش بسزايي داشتن . در سريال بيگ بنگ تئوري که درباره فرهنگ نرد ها و عشق فيلم هاي تخيليه همه به وفور فيگور هاي ساخته شده بر اساس استار وارز و استار ترک اشون رو ميشه ديد . من خودم طرفدار رترو استايل نيستم ولي خيلي دوست داشتم يک فيگور از اسنيک پيليسکن فيلم فرار از نييويورک داشته باشم . سايد شو هم يگ فيگور داده بود که متاسفانه قيمت اش در توان من نبود پس اين رو خريدم . بدک نيست جذابيت خودش رو داره

9.هانيبال لکتر فانکو : آدمک هاي کوچولو فانکو با طراحي خاص اشون خيلي بين همه محبوب شده اند اين فيگور ها حالت کارتوني اي دارند و کله هاشون از بدنشون بزرگ تره . ضمن اين که چشم هاشون گردالي و دهن هم ندارن (همه مدل هاشون اکثرا اين طورين ) . مقياس کوچيکي دارند . لاين توليد اشون فانکو پاپ هست که به همين دليل کاراکتر هاي فرهنگ پاپ سينما -تلويزيون-بازي و موزيک رو شامل ميشن . هر ازگاهي هم بازيگرا عکس هايي از خودشون و فانکو اشون مي اندازند . يک نموره گرون بودن براي همين فقط يک دونه فيگور ازشون گرفتم به نمايندگي اونم يکي از کاراکتر هاي محبوبم . هانيبال لکتر با بازي مدز ميکلسون از سريال هانيبال . اميدوارم ارزون تر شن تا در دفعه ي بعدي بيشتر بخرم . کاراکتر هاي جذابي مثل تيريون رو هم بيارن

10. يک بتمن فله اي محصول شرکت متل بر اساس آرکام سيتي هم گرفتم در مقياس 7 اينچي براي سري آرخام ام . چون بتمن هاي موجودم به دشمن هاش نمي خوردن

این یک عکس از کل فیگور هایی که گرفتم

hyax_img_2652.jpg
[/URL][/IMG]
این یک عکس از یک طبقه ی کمدم هست که مختص سای فای های سرباز ها علیه بیگانه ها است . که شامل مارکوس فینیکس و دام و سه تا لوکاست (سرباز لوکاست-لوکاست آتش افروز و ژنرال لوکاست ) به همراه دو تا پردیتور. ملکه بیگانه . آیزاک کلارک و نکرومورف و کرایسیس هست . اون وسط آرنولد هم هست که به علت این که مال فیلم پردیتوره این جا خودش رو جا کرده .

فقط نمی دونم چی شد چپکی شد . هنری شد :d

viewer.php
[/URL][/IMG]

یک عکس هم از کل فیگور های بتمن ام که شامل فیگور های کلکسیونی-ساده-اسباب بازی و حتی باقی مانده اسباب بازی های فیک کودکی ام می باشد هم گذاشتم.

v8oa_img_2637.jpg
[/URL][/IMG]

یک دونه هم از کل فیگور های مارولم (البته بیشتر هم هستن ولی گفتیم از هر کاراکتر یک عدد موجود باشد به استثنای آیرون من که یکدونه ساده اش هست یک دونه هالک باستر .
5kae_img_2661.jpg
[/URL][/IMG]

- - -ویرایش - - -

آقایون جوکر دار. هرکی کله اضافی جوکر سارق بانک -جوکر dx 11 داشت به ما خبر بده با تشکر .

هرکی از سری آرکام هارلی کوئین -توفیس سراغ داشت خبر بده

M.O

کاربر سایت
Sep 14, 2013
74
نام
محمد
سلام خسته نباشید دوستان میخواستم بدونم فیگوری چیزی از بروس لی قرار نیس بیاد(از اینتربی) خیلی دنبال فیگور هاشم اگه کسی آشنایی کسی داره که فیگکرش رو داشته باشه ممنون میشم بهم اطلاع بده

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
سلام خسته نباشید دوستان میخواستم بدونم فیگوری چیزی از بروس لی قرار نیس بیاد(از اینتربی) خیلی دنبال فیگور هاشم اگه کسی آشنایی کسی داره که فیگکرش رو داشته باشه ممنون میشم بهم اطلاع بده

اینتر بی که جدیدا دیگه از فاز بروس لی زده بیرون و قفلی زده رو مایکل جردن و بسکتبالیست ها . تو ایران هم فیگور های جدید که همه جا مثل مور و ملخ ریخته رو هم تک و توک میارن . چه برسه به این که برگشت بزنن به سری های قدیمی که پیدا نمیشه .

فعلا فکر کنم تنها بروس لی موجود مال هات تویزه که کت شلوار داره . قیمتشم نسبت به فیگور های جدید وارد بازار شده منسابه. همون رو بخر کت و پیرهنش رو در بیار میشه همون بروس لی مشهور با استایل مبارز . یک دونه هم فکر کنم موجود باشه که البته مجسمه است تکون نمی خوره مال اینتربی هست

کلا سر جمع دو تا بروس لی خفن اومده بود یکی اش dx هات تویز اژدها وارد می شود . یکی هم مال اینتربی بود نسخه سوم بروس لی بازی مرگ (بک گراند چوبی داشت با دوربین و پروژکتور و این ها ) که از قضا جفتشون رو هیچ وقت نیاوردن

M.O

کاربر سایت
Sep 14, 2013
74
نام
محمد
اینتر بی که جدیدا دیگه از فاز بروس لی زده بیرون و قفلی زده رو مایکل جردن و بسکتبالیست ها . تو ایران هم فیگور های جدید که همه جا مثل مور و ملخ ریخته رو هم تک و توک میارن . چه برسه به این که برگشت بزنن به سری های قدیمی که پیدا نمیشه .

فعلا فکر کنم تنها بروس لی موجود مال هات تویزه که کت شلوار داره . قیمتشم نسبت به فیگور های جدید وارد بازار شده منسابه. همون رو بخر کت و پیرهنش رو در بیار میشه همون بروس لی مشهور با استایل مبارز . یک دونه هم فکر کنم موجود باشه که البته مجسمه است تکون نمی خوره مال اینتربی هست

کلا سر جمع دو تا بروس لی خفن اومده بود یکی اش dx هات تویز اژدها وارد می شود . یکی هم مال اینتربی بود نسخه سوم بروس لی بازی مرگ (بک گراند چوبی داشت با دوربین و پروژکتور و این ها ) که از قضا جفتشون رو هیچ وقت نیاوردن
خب الان توي چين فيگور هاي ايننر بي بروسلي هست يا نمايندگي اش توي اونجا؟ امكان اش هست من به يكي از اشنايان تو اونجا بگم برام بياره(احتمال اينكه پيدا كنه هست يا نه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر