Action figure & Model (لیست در پست اول)

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
امیر جان ممنون از تصاویر
مایکل را کی گرفتی؟ من یدونه طلاییشو دارم یکی دیگه هم دارم میخرم برسه عکسشو میزارم.

امیر جان اگر بتونی تو هر پست از یک یا چند تا فیگور عکس بزاری و مختصر توضیحی بدی که من به لیست صفحه اول اضافه کنم خیلی خوب میشه. توضیح مثل سازنده مدل و سایز و مشخصات فیزیکی و حرکتی و غیره ...

smsms

کاربر سایت
Sep 4, 2008
373
کسی از ماشین های کنترلی Rastar که داخل ایران هست گرفته بگه چجوریاست؟ بخصوص اگر کسی Murcielago را گرفته یک توضیحی بده.
...

حامد اینجارو چک کن :

Code:
[URL]http://www.chare.ir/index.php?target=categories&category_id=2667&smid=599[/URL]
قیمتاش که از خارج هم ارزونتره.
سرعتشو دیدی ؟ اگر خوب باشه واسه پسر عموم یکیشو میگیرم :d

eole

کاربر سایت
Nov 30, 2010
21
سلام من خیلی دنبال بسته ویژه Splinter Cell Conviction گشتم چون داخلش یک Action Figure از Sam Fisher هست مثل مال دوستمون که عکسشو گذاشتن؛ اما پیدا نکردم...

از کجا میتونم پیدا کنم؟ قیمت داره کسی از دوستان؟؟؟؟؟

دنبال Ryu و Ken از Street Fighter IV و کریس از Resident Evil 5 هم هستم...
خیلی جاها سر زدم برای Action Figure تو تهران اما همه انگار که فرار کنن یه نه نداریم میگن و تموم...

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
سلام من خیلی دنبال بسته ویژه Splinter Cell Conviction گشتم چون داخلش یک Action Figure از Sam Fisher هست مثل مال دوستمون که عکسشو گذاشتن؛ اما پیدا نکردم...

از کجا میتونم پیدا کنم؟ قیمت داره کسی از دوستان؟؟؟؟؟

دنبال Ryu و Ken از Street Fighter IV و کریس از Resident Evil 5 هم هستم...
خیلی جاها سر زدم برای Action Figure تو تهران اما همه انگار که فرار کنن یه نه نداریم میگن و تموم...
تو یزد فروشگاه سیب داره تبلیغشم فکر کنم تو مجله بازی رایانه هست ولی فکر نکنم بفروشه .زنگ بزن ازش بپرس یه بار من پرسیدم گفت یه دونه بیشتر واسش نمونده.

eole

کاربر سایت
Nov 30, 2010
21
تو یزد فروشگاه سیب داره تبلیغشم فکر کنم تو مجله بازی رایانه هست ولی فکر نکنم بفروشه .زنگ بزن ازش بپرس یه بار من پرسیدم گفت یه دونه بیشتر واسش نمونده.

سلام! تو خود تهران DCinPC و یک مغازه تو پایتخت گفتن میاریم... حالا تا بیارن! :> یزد از کجا برم آخه؟!!! ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر