Action figure & Model (لیست در پست اول)

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
بابا شما ها دیگه چقد قدیمی هستین:dبه اینا هم میگن اکشن فیگور!!
اگه می خواید بدونید اکشن فیگور واقعی چیه اکسای زیرو نگاه کنید!!
فقط قیمتش یکم بالاه!!حدود 250 دلار!
بله این فیگوری که شما از ezio گذاشتی برای کمپانی HOT TOY هست که واقعا کارش عالی هست و همینطور قیمت هاش بسار بالاست بخصوص اینکه چون داخل ایران موجود نیست هزینه بالایی هم برای اوردنش باید پرداخت کنید.

فیگوری که دوستمون از EZIO گذاشت:

i404549_AssassinsCreedIIPlayArtsKaiEzioAuditoredaFirenze02.jpg

این برای کمپانی PLAY ARTS هست که زیر مجموعه و فیگور های اسکور که فاینال فانتزی باشه را میزنه و کارش مناسب هست و چند وقتی هست که رفته سمت فیگور های اویل و متالگیر(عکسی که دوستمون چند پست قبل از بیگ باس گذاشته) و حالا هم ezio که قیمتش در حدود 50$ هست...

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
بابا شما ها دیگه چقد قدیمی هستین:dبه اینا هم میگن اکشن فیگور!!
اگه می خواید بدونید اکشن فیگور واقعی چیه اسپویلر زیرو واز کنید!!:D
فقط قیمتش یکم بالاه!!حدود 250 دلار!:d
Assassins%20Creed%20II%20Toy.jpeg

Assassins%20Creed%20II%20Toy.1.jpeg

Assassins%20Creed%20II%20Toy.3.jpeg

Assassins%20Creed%20II%20Toy.4.jpeg

Assassins%20Creed%20II%20Toy.6.jpeg

Assassins%20Creed%20II%20Toy.5.jpeg

8.jpeg
این ها همگی عروسکن!!باورتون نمیشه به من ربطی نداره!!:d
خیلی چیزه خفنیه . ولی به نظرم یکم کلاهشو گشاد درس کردن ( بزرگ درست کردن )
آقا حامد دستت درد نکنه . تایپیک باحالی زدی . ( چر اکشن فیگورای خودتو نمی ذاری :d)
اگه یه سایتی جایی هم معرفی کنی که اکشن فیگورای متنوعی داشته باشه خیلی خوب میشه .:d

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
کسی از ماشین های کنترلی Rastar که داخل ایران هست گرفته بگه چجوریاست؟ بخصوص اگر کسی Murcielago را گرفته یک توضیحی بده.

781005.jpg

مایستو هم یدونه Reventon داره که تو ایران دیدم کسی گرفته؟

توی توپخونه زیاده ! یعنی خز شده :biggrin1: ! بگو چی دقیقا میخوای تا کمکت کنیم !

شما هرچی دارن بگو :biggrin1:

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
من یادمه بچگی کلی اکشن فیگر از small soldiers داشتم. چون اون موقع به طور وحشتناکی فن اون موجوات جذاب بودم. الان دیگه هیچی نمونده تجزیه شدن...حیف حیف اگه داشتمشون الان میزاشتم

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دنبال Ezio و Altair هستم شدید ! اگر با کیفیتش هست یک خبری بده برم دنبالش . البته Master Chief و Kratos و Marcus را هم دوست میداریم :D
مارکوس و کریتوس که مثله آب خوردن گیر میاد !
اما اونارو حقیقا نمیدونم ! DC یادمه یه الطایر داشت که ماله خیلی وقت پیشه ! منتها FF و اینا هم تازگی ها زیاد شده !
شما هرچی دارن بگو :biggrin1:
hmmm ! مثلا 5 تا از Dissidia که به ترتیب Cloud , Squall , Warrior of Light , Zidane , Tidus هستن زیاد شده ! مارکوس و کریتوس که عینه چی همه دارن خصوصا کریتوس که کله ی مدوسا دستشه :D ! یه سری RE که 2 3 تا مغازه دیدم داره . Hellboy ! یه سری alien های خیلی بزرگ و قدی که 107 تومن قیمتش بود !! Street Fighter هم زیاد دیدم :D !

هر چی فیگور بخوایم میشه گیر آورد فقط باید پول پاش بدیم :D !

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
مارکوس و کریتوس که مثله آب خوردن گیر میاد !
اما اونارو حقیقا نمیدونم ! DC یادمه یه الطایر داشت که ماله خیلی وقت پیشه ! منتها FF و اینا هم تازگی ها زیاد شده !

hmmm ! مثلا 5 تا از Dissidia که به ترتیب Cloud , Squall , Warrior of Light , Zidane , Tidus هستن زیاد شده ! مارکوس و کریتوس که عینه چی همه دارن خصوصا کریتوس که کله ی مدوسا دستشه :D ! یه سری RE که 2 3 تا مغازه دیدم داره . Hellboy ! یه سری alien های خیلی بزرگ و قدی که 107 تومن قیمتش بود !! Street Fighter هم زیاد دیدم :D !

هر چی فیگور بخوایم میشه گیر آورد فقط باید پول پاش بدیم :D !

Kratos و Marcus که می دونم همه جا گیر میاد منتها کیفیت بالایی ندارن و جنسشون هم مرغوب نیست !
من بیشتر دنبال اون دو تا اولی هستم :D
راستی کسی برای Emile ( Halo Reach ( رو ندیده ؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
آقا طبیعی ترین ماکت مایشنی که وجود داره ماله کدوم شرکته ؟! ( منظورم شرکت سازنده ماکت هست ) من خودم هر وقت میخوام بگیرم مایستو میگیرم چون خیلی طبیعیه مخصوصا سایز 1:18 ـش !
اینو ببینید دلتون آب میره ! :D
img09020004_1.jpg

آخرین ویرایش:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
دوستان کسی یک ماکت با کیفیت و خیلی خوشگل:D از سکبوی میشناسید!؟ بعد من چون مشهد هستم چیزی به نام اکشن فیگور اینجا پیدا نمیشه:D از کدوم سایت (ترجیحا ایرانی) میتونم بخرم!؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من که 2 ساله توپ خونه نرفتم:D اصلا یادم رفته در متروش از کودوم طرفه:D
تو توپخونه اتزیو هم هست؟:D منظورم اسبابازیشه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر