دوستان لطفاً کمک کنید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Payman-m

کاربر سایت
Nov 22, 2006
139
رفقا من در بازی Bet On Soldier در مرحله ای که در یک خیابان باید با یکی از این B.O.S ها بجنگیم . گیر کردم چون خیلی خیلی قویه لامصب . حالا خواستم اگه لطف کنید و ترینر یا کدی از بازیش بهم بدید ممنون میشم . (من گشتم ولی بجز یه کد که میگه فایل TXT واقع در دایرکتوری Script رو ادیت کنیم تا GodMode چیزی پیدا نکردم . حالا جالب اینجاست که اصلاً همچین فایل و دایرکتوری وجود نداره؟!؟!)

ممنون

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
سلام دوست عزیز
Cheats
God Mode
Note: This procedure involves editing a game file. Always make a backup copy of the file before proceeding.

Use a text editor to edit the "globals.lua" file in the "bet on soldier\mods\bos\script" directory. Change the line:
SetGodMode(GetCharacterID("Player"),false),
to
SetGodMode(GetCharacterID("Player"),true)
چیت همینه که گفتین.من هم چیزی پبدا نکردم ولی
راهنمای انگلیسیشه اگر با زبان مشکل نداری
فارسیش پیدا نکردم:( فکر نمیکنم باشه
اینم بخونین در مورد این b.o s هاست که گفتین.شاید کمک کنه...
Defeating an enemy B.o.S. easily
Enemy B.o.S:To at least beat an B.o.S easier, there must be at least an exoskeleton or combat exoskeleton nearby and just go straight into the B.o.S by going straight to him, (note: when you get into the exoskeleton, the enemy B.o.S will run into cover where the exoskeleton can't go), though you can find an exsoskeleton at the cargo bay when you will fight an enemy B.o.S., just get into it but it wont have the heavy machinegun and its rocket launcher.

You can also use the blade to kill a B.o.S when it is cornered by hiting it at his head for like 3 times or more. The blade though will kill an enemy B.o.S. when you hit the blade into his head when its helmet is destroyed. Be alarm though cause some enemy B.o.S. got special weapons which can poison you that makes your character dizzy.

راستی اگر توی یه قسمت خاصی گیر کردین همونطوری که گفتین تو تایپیک راهنمایی در هر بازی بزنین بچه هایی که با این بازی اشنان کمک میکنن
------------------------------
یه توصیه هم دارم اینکه برای اینکه مشکلتون زود تر حل بشه موضوعی که برای تایپیکهاتون در نظر میگیرین رو حتما توی اسم اون تایپیک بنویسید......که البته جز قوانین سایت هم هست
مرسی
موفق باشین

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر