Bayonetta 2 در زمان مناسب خود خواهد آمد .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
211287-bigthumbnail.jpg

bayonetta-4.jpg

استودیو خلاق پلاتینیوم گیمز ، این بار چراغ سبز جدی تری برای ساخت ادامه ی عنوان اکشن سوم شخص ماجرایی خود ، بیونتا نشان داد ... ظاهرا" قرار است ادامه ی ماجراهای این ساحره ی با زیور آلات خفن (!) را بزودی ببینیم . پلاتینیوم گیمز اعلام کرد این اتفاق در " در زمان مناسب " رخ خواهد داد ...
Atsushi Inaba از موسسان این استودیو علاقه خود را برای ساخته شدن این ادامه قبلا" اعلام کرده بود ... وی افزود :
"هیچ زمان خاصی و مشخصی برای آن وجود ندارد.منظورم این است اینگونه نیست که آقای کامیا بگوید : OK ، آنرا میسازیم ... اما این عنوان برای ما یک IP مخصوص و ویژه است و ما واقعا" دوست داریم تا ادامه ی آن را بسازیم . "
در نهایت وی گفت : " ما عاشق ساخته شدن ادامه ی بیونتا هستیم ، ولی در زمان مناسب ؛ این تمام چیزی است که من میتوانم بگویم ... "
عنوان Bayonetta امسال عرضه شد و توانست نظر اکثر منتقدان و گیمر ها را به خود جلب کند .

---------------------------------------------------------------------------
منبع
پ.ن : \:d/​

آخرین ویرایش:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
به نظرم یکی از بهترین ها در سبک خودشه..حیف بود ادامه نمی دادن:d

LEBRON JAMES

کاربر سایت
Aug 29, 2010
131
نام
LEBRON JAMES
بایونتا زمستان پارسال رو برام به یکی از بهترین زمستان های عمرم تبدیل کرد. بخصوص اینکه در حول و حوش کریس مس عرضه شد. امیدوارم نسخه دومش هم در همون زمان عرضه بشه.
مرسی بایونتا عزیز.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
کیوون تو دست از سر این بایونتا چشم عسلی بر نمیداری؟:d
قبلا شنیده بودم که اگه نسخه دوم رو بسازن ظاهرا بازی واسه PC هم ریلیز میشه. درسته یا نه؟

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
کیوون تو دست از سر این بایونتا چشم عسلی بر نمیداری؟:d
قبلا شنیده بودم که اگه نسخه دوم رو بسازن ظاهرا بازی واسه PC هم ریلیز میشه. درسته یا نه؟
نه :D خانم/بازی (اصطلاح جدید در صنعت گیم:|) به این باحالی ، مگه چشه ؟ :D
والا من چیزی نشنیدم ... اگرم بیاد بازی کردنش واستون مثل جهنم میشه و شاهد پست هایی مثل :
"چه کنترل آشغالی داره" یا "بد ترین بازی تمام عمرمه" خواهیم بود ... فک کن با کیبورد میخوای یه Megaton Combo بزنی اشک روی گونَت جاری میشه ... !

آخرین ویرایش:

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
من که باهاش خیلی حال کردم!!!! یه اکشن سوم شخص ناب:d

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
یکش رو نرفتم نمیدونم چطوری بود.
ولی قهرمانش چرا عینک داره!!
قیافش میزنه به nerd <):)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یکش رو نرفتم نمیدونم چطوری بود.
ولی قهرمانش چرا عینک داره!!
قیافش میزنه به nerd <):)
احیانا عینک ندیدین کسی داشته باشه :D ؟

---

آی حال میده بخوره به DmC بزنه ناکار کنه ما دلمون خنک شه :)) !! بعد مجبور شن برگردن به اصالت بازی :D . ولی خدایی بیونتا خیلی بازی کم ایرادی بود . همونا هم مثله داستان درست درمون تر رو قرار بدن بازی بی نظیر میشه .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,140
نام
ماکان
من امیدوارم این زمان مناسب فعلا فرا نرسه.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
اگه یه تغییر کلی درش ندن و گیم پلیش رو عوض نکنن (که فکر هم نمیکنم این کارو بکنن) مثل شماره ی اول به یکی از مزخرف ترین بازی های این نسل بدل میشه...

• Like
Reactions: FaRd!N

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اگه یه تغییر کلی درش ندن و گیم پلیش رو عوض نکنن (که فکر هم نمیکنم این کارو بکنن) مثل شماره ی اول به یکی از مزخرف ترین بازی های این نسل بدل میشه...
آره آره :| :)) . همونطور که شماره یکش بدترین نمرات و بدترین بازی این نسل بودش ! دختره سفید با b00bـه نیم تُنی و اندام Doaـی میخوای بشین CG های DoA رو ببین ! ملت با عینک و جادوگر و قده بلند حال نمیکنن به گیم پلی بازی گیر میدن ... طــــوبه .

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
بازیه بدی نبود . کمبو های خفناکی داشت . ولی بازی به هیچ وجه فوق العاده نبود . ایشاا... قسمت دومش بهتر باشه .

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
آره آره :| :)) . همونطور که شماره یکش بدترین نمرات و بدترین بازی این نسل بودش ! دختره سفید با b00bـه نیم تُنی و اندام Doaـی میخوای بشین CG های DoA رو ببین ! ملت با عینک و جادوگر و قده بلند حال نمیکنن به گیم پلی بازی گیر میدن ... طــــوبه .
شهاب جان من نظرم رو گفتم. ممکنه تو این بازی رو بهترین هک 'ن اسلش این نسل بدونی ولی من یکی از مزخرف ترین بازی های این نسل میدونمش. دلیلش هم برمگیرده به سلیقه. نه تو میتونی به سلیقه ی من کار داشته باشی و نه من به سلیقه ی تو. واقعا نمیدونم چرا این بازی انقدر امتیازات بالایی گرفته. واقعا در عجبم!:confused:

درضمن پیشگویی نکن تا نمیدونی من چرا از این بازی بدم میاد. مهمترین چیز برای من گیم پلی یه بازیه. یعنی چی از کاراکتر اینطوری خوشم نمیاد در نتیجه بگم بازی بده؟!:-/ (اصلا کی گفت من از شخصیت بازی بدم میاد؟!؟!)
همه رو به کیش خود نپندار.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
کیوان بخوای جواب بدی با آرامش جواب بده که دعوا راه نیفته ها :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر