PlayStation 3 Fat یا Slim

BlinD_MasTeR

کاربر سایت
Jun 2, 2011
143
نام
حسین
اگه فت داری که خودش خودشو تمیز میکنه
دستگاه رو از کلید پاور پشتش خاموش کن بعد دستت رو بزار روی دگمه اجکت و همونجا نیگهدار و بعد دوباره کلید پاور پشتو روشن کن
برای 10 ثانیه فن با آخرین سرعت و در جهت عکس همیشه شروع به کار میکنه و خاکه که از تو کنسول میزنه بیرون بعد هم خاموش و دوباره روشن و کار مثل همیشه !

ولی اگه اسلیم داری که حتما اونهم راهی داره واسه تمیز کردن بدون باز شدن کنسول ولی من ازش بیخبرم !

هنوز که ندارم . اما میخوام یاد بگیرم . برای اسلیم تاپیکی نیس ؟

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
من اسلیم رو همیشه جارو برقی نزدیکه فنش میگیرم و تمامه گردوخاکش از بین میره... ولی ماهی 1 یا 2 بار....

hojat 4082

کاربر سایت
Jun 20, 2011
2
سلام من اسلیم دارم ولی موقعی که میخواستم بخرم چنان علاقه ای به فت داشتم که اصلا توجهی نسبت به اینکه اسلیم بهتر از فته نداشتم اما دوستم فروشنده تو توپخونه گفت 100درصد اسلیم بهتره منم اسلیم خریدم فوق العاده راضیم:x
به نظر من همون اسلیم:d

bazicenter2

کاربر سایت
Jul 16, 2015
8
سلام به عنوان کسی که چندین سال در کار فروش پلی استیشن هستم میگیم که مدلهای فت از لحاظ اجرای بازی و روان بودن بازی یک مقدار از اسلیم بهتر عمل میکنه اینو که میگم فقط کسایی میفهمن که خیلی خیلی با فت و اسلیم بازی کردن و این تفاوت را حساس میکنن.یک عیب بزرگ که فت داره عمر این کنسول از اسلیم کمتر هست و مراقبت بیشتری احتیاج داره.درکل اسلیم برای نگهداری و استفاده بهتر از فت هست و به نظر من اگه دستگاهی میخوای که یک عمر براتون کار کنه مدل های اولیه اسلیم که فقط و فقط ساخت ژاپن بود بهترین گزینه میتونه باشه

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
سلام به عنوان کسی که چندین سال در کار فروش پلی استیشن هستم میگیم که مدلهای فت از لحاظ اجرای بازی و روان بودن بازی یک مقدار از اسلیم بهتر عمل میکنه اینو که میگم فقط کسایی میفهمن که خیلی خیلی با فت و اسلیم بازی کردن و این تفاوت را حساس میکنن.یک عیب بزرگ که فت داره عمر این کنسول از اسلیم کمتر هست و مراقبت بیشتری احتیاج داره.درکل اسلیم برای نگهداری و استفاده بهتر از فت هست و به نظر من اگه دستگاهی میخوای که یک عمر براتون کار کنه مدل های اولیه اسلیم که فقط و فقط ساخت ژاپن بود بهترین گزینه میتونه باشه

درسته . پلی 3 فت حتی از اسلیم هم قوی تر بود :D ولی برای من که عمرش به 3 ماه نکشید که دیگه روشن نشد به خاطر داغ شدن زیاد .
الان که سوپر اسلیم هم کنسول های خیلی خوبی هستن فقط یکم ممکنه لنزشون اذیت کنه و گرنه سر و صدای کمتری هم دارن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر