PlayStation 3 Fat یا Slim

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
بیبن دوسته من من خیالته راحت کنم
وقتی فت میگیری اره اولاش خیلی خوب برایت کار میکنه تا 3 سال یعنی شما تا سه سال میتوانی روزی بالای 10 ساعت باهاش بازی کنی خوب ولی بعداز این سه سال یک مشکلاتی برایش پیش میاد یعنی فریز کردن بازی و کند شدنه دستگاه و پیش از داغ کردنه دستگاه و در اخر هم چراغ زرد دادن خوب
ببین این دلایلی که بهت گفتم خودم ترجبه کردم متوجه ای و بهانه نیست
و شما باید از ترجبه دوستان استفاده کنی که ضرر مالی نخوری
حالا پلی2 چون از نظر سخت افزاری پایین بود و عیره داغ نمیکرد و حتی خودم اخرین بار تا 16 ساعت با پلی2 بازی کردم و اخ هم نگفت
و چون پلی3 حجمش بالا رفته و کارای بیشتر پیدا کرده برای همین سونی برایش فن گذاشته تا دیگه مشکلی نداشته باشه ولی در اخر هم فایده نداشت و برای فت همان طور مشکل پیش امد
و اسلیم را داد بیرون و خوش بختانه اسلیم خیلی بهتر جواب گو بود و تا به حال هر کی اسلیم داشته همه ازش راضی بودند :d
خوب ببین من این همه توضیح دادم دیگه باید کاملا روشن شده باشی نیا بگی فلان و بهمان خوب ببینم چیکار میکنی یکی بخر و حالشو ببر:x;)
موفق باشی:d:d:d

داداش جریان ان چراغ زرد چیه ؟!
الان خیلی وقت مال من داره چراغ زرد میده :-/ولی مثل ساعت کار میکنه
یعنی داره میمیره ؟
آخرایه عمرشه؟=((

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
پژو 206 تیپ 1 بهتره یا تیپ 6 ؟
پژو تیپ 1 .چون موادش و تجهیزاتش فرانسویه نه ایرانی.و کیفتش بیشتره :d
حالا همدیگرو نزنید من میخوام یه اسلیم بگیرم.الان بروبچ اسلیم دار هوراشدن ..هورا.هورا:d

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
مبارکت باشه ، مواظب باش دستگاه نو باشه ، پولوم شده بگیر ، 2 مدل هم داره ، یکی ژاپنی ، یکی چینی ، اگه تونستی ژاپن بگیر . @};-

عزیزم الان سالهاست که ژاپن دیگه لوازم صوتی یا تصویری ویا کلا از این جور چیزا تولید نمیکنه !
اینهم از کلکهای دوستان خوب و شریف بازاریه !
ژاپن نمونه دستگاه + نقشه کامل رو میده به کشور دوست و برادر ، چین !:d
اونام از روش میزنن
غیر از این هم هر کی بگه من دارم ..... مفت زده !:d( البته صد بار دور از جون شما و جمع !)

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
داداش جریان ان چراغ زرد چیه ؟!
الان خیلی وقت مال من داره چراغ زرد میده :-/ولی مثل ساعت کار میکنه
یعنی داره میمیره ؟
آخرایه عمرشه؟=((

نه بابا ...
این چذاغ زرد اون چراغ زرد نیست !:d
دستگاهتو یه سرویس بکن بد جوری خاک گرفته توش عزیزم!

داره بهت التماس میکنه !:d

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
منم که فت دارم
هورا ! هورا !:d;)

راست میگن دوستان سونی رو عشقه !
اگه یه تستر بزنه بعنوان کنسول بده بیرون سگش میرزه به رقبا !:d ( چاکر فنهای ماکرو هم هستیم !)

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
منم که فت دارم
هورا ! هورا !:d;)

راست میگن دوستان سونی رو عشقه !
اگه یه تستر بزنه بعنوان کنسول بده بیرون سگش میرزه به رقبا !:d ( چاکر فنهای ماکرو هم هستیم !)
من که 50 بار گفتم که بین محصولاته سونی فرق نذارید!!! همشون خوبن!!!!!
نمیخوام فن بازی دربیارم ولی(مگه میخواین 360 بخرید که بگید خوب دیگه اسلیم میگیرم تا خراب نشه)
فت و اسلیم سونی هردو مزایایی رو دارند و از نظر من هردو از کیفیته خوب و یکسانی برخوردارند(مثله 360 نیست که بگیم فلان سه چراغه میشه و فلان نمیشه)
منظورم رو اشتباه متوجه نشید!!!!! نمیگم که اسلیم و فت هیچ تفاوتی ندارند.. با پیشرفته علم باید انتظار این رو داشته باشیم که طبیعتا در اسلیم از این علم جدید استفاده شده!!!

mehran_fox

کاربر سایت
Jun 6, 2011
14
نام
مهران
داداش من اسلیم دارم هیج مشکلی نداره. عالیه. فت هم داشتم. صدای فن اسلیم کمتره. هر چی میگیری فقط پلی استیشن باشه.:d سونی هم باشه:d

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
میگم بچه ها برای تمیز کردن خاک و دستگاه چیکار کنم ؟ چجوری دستگاهو باز کنم ؟ با چی تمیز کنم ؟

اگه فت داری که خودش خودشو تمیز میکنه
دستگاه رو از کلید پاور پشتش خاموش کن بعد دستت رو بزار روی دگمه اجکت و همونجا نیگهدار و بعد دوباره کلید پاور پشتو روشن کن
برای 10 ثانیه فن با آخرین سرعت و در جهت عکس همیشه شروع به کار میکنه و خاکه که از تو کنسول میزنه بیرون بعد هم خاموش و دوباره روشن و کار مثل همیشه !

ولی اگه اسلیم داری که حتما اونهم راهی داره واسه تمیز کردن بدون باز شدن کنسول ولی من ازش بیخبرم !

Pooria1370

کاربر سایت
Apr 28, 2011
38
نام
پوریا
عزیزم الان سالهاست که ژاپن دیگه لوازم صوتی یا تصویری ویا کلا از این جور چیزا تولید نمیکنه !
اینهم از کلکهای دوستان خوب و شریف بازاریه !
ژاپن نمونه دستگاه + نقشه کامل رو میده به کشور دوست و برادر ، چین !:d
اونام از روش میزنن
غیر از این هم هر کی بگه من دارم ..... مفت زده !:d( البته صد بار دور از جون شما و جمع !)

شما اصلا کلا با من لج هستی ، دستگاه خودم ژاپنه ، یه نمونش هم اینه که با دایره ok میکنم ، با x هم Cancel .
اگه میخوای عکس هم ازش میزارم !

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
شما اصلا کلا با من لج هستی ، دستگاه خودم ژاپنه ، یه نمونش هم اینه که با دایره ok میکنم ، با x هم Cancel .
اگه میخوای عکس هم ازش میزارم !

من غلط بکنم با شما لج باشم;)
کنسول شما هم ریجن 3 یا j هستش
اتفاقا دوستان باید سعی کنن که ریجن 3 نگیرن چون جای دگمه های X و O جابجاست :d

با این حساب که شما میفرمایید کنسول من ساخت آمریکاس :d;)( ریجن 1 )

تمام این کنسولها ساخت چین و بر اساس طبقه بندی کشور سفارش دهنده دارای یکی از ریجن های 3 گانه هستن

بهترین کنسول برای خرید ریجن 2 ( اروپا ) هستش که فیلماش بیشتر توی ایران گیر میاد

Pooria1370

کاربر سایت
Apr 28, 2011
38
نام
پوریا
خب پس این که روی کنسول و رو جعبه زده ژاپن ، الکیه ؟
آره رجین 3 هست ، با بازیها هم مشکلی ندارم .

با این حساب که شما میفرمایید کنسول من ساخت آمریکاس ( ریجن 1 )

اگه زده باشه ساخت آمریکا ! :d

آخرین ویرایش:

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
خب پس این که روی کنسول و رو جعبه زده ژاپن ، الکیه ؟
آره رجین 3 هست ، با بازیها هم مشکلی ندارم .

اتفاقا مال من هم زده ژاپن :d
مهم اینه که کجا تولید شده
حالا روش بزنه ساخت ناسا !!
اتفاقا من هم یه پسرعامو دارم ! فلاکس چای تولید میکنه روش هم زده ژاپن ولی تو خیابون اتابک تولید میکنه !
کلا چند ساله که دیگه جاپون از صوتی تصویری زده بیرون !
دیگه براویای سونی که خداس رو بازش کنی روی تمام قطعات داخلی زده
Made In Chine

نه روش زده ساخت جاپون نه آمریکا :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر