PlayStation 3 Fat یا Slim

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
دوست من شما رشته کاریتون توی ماشینه ، منم رشتم توی خدمات کامپیوتری و کنسول هست + تعمیرات کنسول !
اگه بخوای آدررس هم میدم ، بیا ببین چند تا دستگاه فت خراب دارم ، چندتا اسلبم.

منم میدونم نداریم پراید 2011 ، فرض کن داشته باشیم ، جدیده بهتر نیست ؟ یه حرف خنددار میزنید ، بازم میگید شاید ؟

من اصلا به کارخونه داخل کاری ندارم که شما اونجا کار میکنید ، من دستگاه خارجی رو میگم!
من هیچ کدومو نمی خرم ،
من دستگاهی رو انتخاب میکنم که تاریخ تولید تازه باشه و کیفیت خوب. !
ps3 فت چند ساله دیگه تولید نمیشه ؟

من نظرم اینه ، الان اگه برم دوباره ps3 بخرم به تاریخ ساخت کنسول نگاه میکنم ، 3ساله که دستگاه فت دیگه تولید نمیشه و اگه فروشنده بگه بیا فت ببر اکبند ، معلومه نمی برم ، یعنی دستگاه 3ساله تو جعبه فقط خاک خورده ؟
:|

اوکی
همه چیز مشخص شد
دیگه بحثو ادامه نمیدم
( فقط اینو بگم اگه فرض هم کنیم که پراید 2011 هم بود بازم من نگاه میکردم ببینم کدوم بهتره ، این تفاوت خرید کارشناسی و خرید عمومیه )
هرکسی که این تاپیکو از اول تا پست شما بخونه دقیقا متوجه میشه که الان چه اتفاقی افتاد
ممنونم که با من در راه رسیدن به حقیقت همراهی کردین
باتشکر

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
=)) تاپیک میزنید که fat بهتره یا slim بعد میایید بنگاه ماشین راه میندازین=))

به نظر من slim بهتره چون:
1:سبکتره
2:مسلما به روزتره
3:دارای حرارت و صدای کمتریه
4:دریچه هاش کمتر شده در نتیجه کمتر خاک میگیره
5:کلا بهتره دیگه...:d

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
=)) تاپیک میزنید که fat بهتره یا slim بعد میایید بنگاه ماشین راه میندازین=))

به نظر من slim بهتره چون:
1:سبکتره
2:مسلما به روزتره
3:دارای حرارت و صدای کمتریه
4:دریچه هاش کمتر شده در نتیجه کمتر خاک میگیره
5:کلا بهتره دیگه...:d

نظر متفاوتی دارم این که اسلیم به هیچ عنوان از نظره حرارت بهتر نیست بلکه بدتره
درسته که اسلیم سبک تره و 45 نانو هست و مصرفه برقش کمتره اما حرارتش بیش از حده .یعنی طوری که زیر کنسولم (میز تلویزیون) داره ذوب میشه
فت زیباست و به نظره من فن هاش قویتره من نمیتونم بگم چی خوبه و چی بده خودتون تشخیص دهید

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
به نظر منم اسلیم بهتره. البته هر کی هر چی داره از اون دفاع میکنه بتر یا بدتر بودنشونو باید از یه متخصص پرسید.

الان خود من اسلیم دارم اما در پست بالا به نفع فت کار کردم
البته راست میگین هر کی هر چی داره میگه این خوبه اما واقعیت تلخه و باید عادلانه قضاوت کرد که خوشبختانه من این خصلت رو دارم و گفتم که اینم معایبه اسلیم
درکل اسلیم بهتره یا فت رو بذار کنار . همین که اطلاعات کمی که داریم کفایت میکنه مهم اینه که بشینی و بازی کنی و لذت ببری همین . به نظرم هر دو خوبن و مهم اینکه محصوله سونی هست و واقعا میشه بهش گفت playstation3

Blackberry

کاربر سایت
May 28, 2011
113
الان خود من اسلیم دارم اما در پست بالا به نفع فت کار کردم
البته راست میگین هر کی هر چی داره میگه این خوبه اما واقعیت تلخه و باید عادلانه قضاوت کرد که خوشبختانه من این خصلت رو دارم و گفتم که اینم معایبه اسلیم
درکل اسلیم بهتره یا فت رو بذار کنار . همین که اطلاعات کمی که داریم کفایت میکنه مهم اینه که بشینی و بازی کنی و لذت ببری همین . به نظرم هر دو خوبن و مهم اینکه محصوله سونی هست و واقعا میشه بهش گفت playstation3
من خودم فروشنده ی کنسول بودم. از زمانی که شروع کردم به کار تا آخر کارم هیچ PS3 رو مشکل دار ندیدم. ولی چندین و چند بار به XBOX 360 مشکل دار بر خوردم. هر دو کنسول خوبن. ولی الان اسلیم بهتره. چون اگه بخوان خراب بشن جفتشون میشن. ولی اگه اسلیم داشته باشی و خراب بشه خیلی راحت تری. چون قطعاتش پیدا میشه. مثل لنز که الان تا اونجایی که من میدونم واسه فت خیلی خیلی کم گیر میاد.

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
من خودم فروشنده ی کنسول بودم. از زمانی که شروع کردم به کار تا آخر کارم هیچ PS3 رو مشکل دار ندیدم. ولی چندین و چند بار به XBOX 360 مشکل دار بر خوردم. هر دو کنسول خوبن. ولی الان اسلیم بهتره. چون اگه بخوان خراب بشن جفتشون میشن. ولی اگه اسلیم داشته باشی و خراب بشه خیلی راحت تری. چون قطعاتش پیدا میشه. مثل لنز که الان تا اونجایی که من میدونم واسه فت خیلی خیلی کم گیر میاد.

دقیقا زدی تو خال
360 دیگه ... :-&

ولی خب قیمتهاشونم بگو لنز فت و لنز اسلیمو
ودر ضمن اونجوری هم نیست که گیر نیاد
معمولا هر جا لنز اسلیمو دارن لنز فتو هم دارن و برعکس...

ولی تعمیر فت راحتتر هم هست خودت اگه تو کار تعمیر بوده باشی میدونی

و در مورد نظر اون دوستمون هم دقیقا اسلیم از فت خیلی حرارت بیشتری تولید میکنه و داغتر کارمیکنه

دلیلش هم که قبلا گفتم

در ضمن هنوز کسی جواب منو نداده ( 3 دلیل برای رفع ایراد فتها در فن آوری اسلیم ) البته دلایل با پدرمادر

BlinD_MasTeR

کاربر سایت
Jun 2, 2011
143
نام
حسین
از اول تا اخر رو خوندم هنوز نفهمیدم کدوم بهتره . من هم میخوام Ps 3 بگیرم . ولی موندم توش . ول خب خودم فک میکنم اسلیم بهتر باشه . حالا گرمای اسلیم رو نمیشه با خرید خنک کننده ای که بزاریم زیر دستگاه یا چیزی حل کرد ؟ هی اینجا و اونجا میخونم راضی میشم فت بگیرم بعد میام دوباره میگم نه اسلیم بعد میگم نه اسلیم هم بدرد نمیخوره . پدر هر چی سایت و بحث بود رو من در اوردم از صفحه ی اول گوگل تا صفحه ی 20 هنوز نفهمیدم Ps3 چه مدلی بگیرم

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
یعنی بچه ها پایه ی بحث بیخودن ها !!! آخه مردان مومن و با ایمان به ps3 الان جنس آک و مطمئن به جز اسلیم مگر وجود داره !!!! نکنه می خواین طرف بره FAT استوک از تو بازار بخره !!! بحث رد اسکرین و چراغ زرد و... فراموش شد رو فت به این زودی !!! وزن بیشترش که اگر یکی خواست جایی ببره فراموش شد !!! جاگیر بودنش چی و مصرف برق بیشترش !!! من که میدونم نصف طرفدارای فت فقط بخاطر دو مورد ازش طرفداری میکنن
1- خودشون دارن
2- عشق دکمه لمسیش هستن کلا حال میکنن ps3 شون لمسی بلوری رو تف میکنه :d
همین و بس

BlinD_MasTeR

کاربر سایت
Jun 2, 2011
143
نام
حسین
یه مطلب میخونی میاد 20 تا عیب رو اسلیم میزاره با خودت میگی میرم فت میگیرم . دو باره نیم ساعت بعد یه مطلب دیگه 20 تا عیب رو فت میزاره میگی اسلیم بهتره

من تو یه چی موندم . تو اینکه Ps 3 از Ps 2 بهتره که شکش نیس . از همه نظر . اما من موندم چرا با Ps 2 تا 15 ساعت هم هر روز بازی میکنم با اینکه 5 سال هم بیشتره که دارم ولی هیچیش نیست . اما میگن Ps3 بازی که کنی 6 7 ساعت داغ میکنه و فلانو چراغ زرو و قرمزو . این مسخره اس به نظر من

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یه مطلب میخونی میاد 20 تا عیب رو اسلیم میزاره با خودت میگی میرم فت میگیرم . دو باره نیم ساعت بعد یه مطلب دیگه 20 تا عیب رو فت میزاره میگی اسلیم بهتره

من تو یه چی موندم . تو اینکه Ps 3 از Ps 2 بهتره که شکش نیس . از همه نظر . اما من موندم چرا با Ps 2 تا 15 ساعت هم هر روز بازی میکنم با اینکه 5 سال هم بیشتره که دارم ولی هیچیش نیست . اما میگن Ps3 بازی که کنی 6 7 ساعت داغ میکنه و فلانو چراغ زرو و قرمزو . این مسخره اس به نظر من

بیبن دوسته من من خیالته راحت کنم
وقتی فت میگیری اره اولاش خیلی خوب برایت کار میکنه تا 3 سال یعنی شما تا سه سال میتوانی روزی بالای 10 ساعت باهاش بازی کنی خوب ولی بعداز این سه سال یک مشکلاتی برایش پیش میاد یعنی فریز کردن بازی و کند شدنه دستگاه و پیش از داغ کردنه دستگاه و در اخر هم چراغ زرد دادن خوب
ببین این دلایلی که بهت گفتم خودم ترجبه کردم متوجه ای و بهانه نیست
و شما باید از ترجبه دوستان استفاده کنی که ضرر مالی نخوری
حالا پلی2 چون از نظر سخت افزاری پایین بود و عیره داغ نمیکرد و حتی خودم اخرین بار تا 16 ساعت با پلی2 بازی کردم و اخ هم نگفت
و چون پلی3 حجمش بالا رفته و کارای بیشتر پیدا کرده برای همین سونی برایش فن گذاشته تا دیگه مشکلی نداشته باشه ولی در اخر هم فایده نداشت و برای فت همان طور مشکل پیش امد
و اسلیم را داد بیرون و خوش بختانه اسلیم خیلی بهتر جواب گو بود و تا به حال هر کی اسلیم داشته همه ازش راضی بودند :d
خوب ببین من این همه توضیح دادم دیگه باید کاملا روشن شده باشی نیا بگی فلان و بهمان خوب ببینم چیکار میکنی یکی بخر و حالشو ببر:x;)
موفق باشی:d:d:d

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
سلام من خودم اسلیم دارم و راضیم و به هیچ عنوان طرفداریشم نمیکنم
هیچ مشکلی نداره اما خوب زیاد داغ میکنه و این به معنی این نیست که مشکل گرمایی داره
منظورم اینکه اگر شما بخواین درجه حرارت این دو مدل (اسلیم وفت) رو با هم مقایسه کنی اسلیم نسبت به فت کمی زیاد داغ میکنه!!!!!!!!!!!
در ضمن دکمه لمسی و غیر لمسی چیه بابا!!!!!!!! بچسب به کنسول اونم (سونی)
مگه اینجا تاپیکه مقایسه 360 با 3 هست؟؟؟؟؟؟؟ هر دو کنسول(فت واسلیم) برای شرکته سونی هست و دیگر هیچ!!!!!!!!! (منظورم رو فکر کنم که گرفتید)

Pooria1370

کاربر سایت
Apr 28, 2011
38
نام
پوریا
من که دیگه تصمیم گرفتم اسلیم بگیرم خدا خودش کمک کنه که یه خوبش گیرم بیاد

مبارکت باشه ، مواظب باش دستگاه نو باشه ، پولوم شده بگیر ، 2 مدل هم داره ، یکی ژاپنی ، یکی چینی ، اگه تونستی ژاپن بگیر . @};-

BlinD_MasTeR

کاربر سایت
Jun 2, 2011
143
نام
حسین
مبارکت باشه ، مواظب باش دستگاه نو باشه ، پولوم شده بگیر ، 2 مدل هم داره ، یکی ژاپنی ، یکی چینی ، اگه تونستی ژاپن بگیر . @};-

از کجا بدونم کدوم ژاپنیه کدوم چینی ؟ اصلا چطور تشخیص بدم اکبنده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر