PlayStation 3 Fat یا Slim

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام دوست عزیز اگه میتونی فت اکبند پیدا کنی خیلی بهتر از اسلیمه من خودم الان فت دارم اگر بازهم بخوام PS3 بخرم فت برمیدارم بدلیل اینکه هم زیبا تره وهم کیفیت ساخت بهتری داره;)

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,943
نام
حسین
سلام دوست عزیز اگه میتونی فت اکبند پیدا کنی خیلی بهتر از اسلیمه من خودم الان فت دارم اگر بازهم بخوام PS3 بخرم فت برمیدارم بدلیل اینکه هم زیبا تره وهم کیفیت ساخت بهتری داره;)
از نظر زیبای که سلیقه ای هست .
ولی از نظر کیفیت می شه بگید با دلیل ومدرک که چرا فت کیفیت ساخت بهتری داره

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
شرکت سونی روی کنسول fat ضرر میکرد.قیمتی که میداد کمتر از اون چیزی بود که خرج درست کردنش میکرد .و همهی سودش رو بازی هاش بود .ولی حالا با یه مواد دیگه واسش ارزونتز در میاد اسلیم میسازه .البته اسلیم برق کمتر مصرف میکنه وسیستم خنک کنندش هم میگن بهتره البته اون اوایل مشکل داشتن ولی حالا خوبن
کلا الان قیمت این اسلیم تو اروپا کمتر در میاد از fat .ولی چون تو ایران ps3 نمایندگی رسمی نداره .سره گردنست .

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
از نظر زیبای که سلیقه ای هست .
ولی از نظر کیفیت می شه بگید با دلیل ومدرک که چرا فت کیفیت ساخت بهتری داره

بدلیل اینکه کمپانی سونی وقتی که میخواد محصولی رو از خط تولید خارج کنه تغییرات از این قبیل روی دستگاهاش انجام میده مثل PS1 و PS2 ;)

EATHEN MARS

کاربر سایت
Sep 22, 2010
40
شرکت سونی روی کنسول fat ضرر میکرد.قیمتی که میداد کمتر از اون چیزی بود که خرج درست کردنش میکرد .و همهی سودش رو بازی هاش بود .ولی حالا با یه مواد دیگه واسش ارزونتز در میاد اسلیم میسازه .البته اسلیم برق کمتر مصرف میکنه وسیستم خنک کنندش هم میگن بهتره البته اون اوایل مشکل داشتن ولی حالا خوبن
کلا الان قیمت این اسلیم تو اروپا کمتر در میاد از fat .ولی چون تو ایران ps3 نمایندگی رسمی نداره .سره گردنست .

کاملا مخالفم. دوست عزیز ماده ی اولیه استفاده شده در اسلیم از همه نظر بهترن. علت اینکه روی فت ضرر میداد این بود که اون موقع درایو بلوری گرون بود.

ravani

کاربر سایت
Dec 18, 2009
172
نام
داوود

از اون حرفا بودا!!!!!!!!!!!!!

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
از من میشنوی slim بگیری بهتره.

من خودم 3 سال پیش فت گرفتم یکی دو ماهی میشه عمرشو داده به فت جناب 7pzychola کلا چند تا عیب اساسی دارن :

1-خوشگل نیستن
2-صدای فن از صدای اره برقی بیشتره
3-مشکل yl دارن(همون ترکیدن cpu , rsx)
4-زود کثیف میشن

من خودم الان slim خریدم دیگه این مشکلات رو نداره

alolo_persian

کاربر سایت
Jul 22, 2009
148
نام
alolo
ps3 model

من تفاوتاشو واست میگم.;)

1.در زیبایی فت خوب:d

2. از روی slim ها خیلی از توش زدن زیرا قیمت بیاد پایین

3. cpu درfat ها 49 یا 64 یا 96 نانو متری هست که بیشتر داغ میکنه

4.سیستم خنک کننده فت بهتره

5.ورژن update دستگاه رو خودش بالا هست بر حسب تاریخ ساخت

6.فت ها بدون نیاز به پایه به حالت افقی و عمودی در می ایند ولی slim ها باید براشون پایه خرید تا به حالت stand در ایند.
Sony_PlayStation_3_slimline_stand1.jpg

7.slim خیلی داغ میکنه

8.در فت دکمه های power. eject لمسی هستند ولی در اسلیم ها فشاری

9.میشه گفت مشکلات در فت هر چی بوده تا حدودی بر طرف شده

10.در فت ها کلید power برای اتصال برق دارد ولی در اسلیم برق مستقیم

11.مصرف برق 39% در اسلیم کمتره و گرماش 33% کمتره و 37% کوچیکتر شده

و..............

داداش در کل به نظر من فت خوبه ;)
چون خودم 4 سالی هست فت 40 GB دارم خدارو شکر ماشالا جون سگ داره ولی دوستم اسلیم گرفته به تازگی که از نزدیک دیدم واسه همینه میگم

(ولی این هرفی که میخوام بزنم شاید از اسلیم بدت بیاد ولی چندین بار شده که با اسلیم دوستم داشتیم بازی میکردیم blue ray توش گیر میکنه نه دستی و نه با دسته از دستگاه بیرون نمیومد اینقدر زدیم تو سر دستگاه و خاموش روشن کردیم تا دادش بیرون ولی از من میشنوی هر چی عشقته بگیر که دو روز دیگه پشیمون نشی ولی از خرید ps3 هیشکی پشیمون نمیشه ):(
دیگه از xbox بدتر که نیست:p

23vmah1.jpg

ps3-slim-vs-ps3-fat.jpg

PS3Fat-Slim.jpg

• Like
Reactions: Ἁlireza

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
دوست من به نظر من برو اسلیم بگیر به هیچ عنوان فت نگیر بالا ترین مدل فت 60 گیگ بوده که من 2 تا حالا ترکوندم

sh@y@n

کاربر سایت
Mar 10, 2009
320
نام
شایان
دوست من به نظر من برو اسلیم بگیر به هیچ عنوان فت نگیر بالا ترین مدل فت 60 گیگ بوده که من 2 تا حالا ترکوندم
من خودم 4 ساله فت دارم آخ هم نگفته:d به نظر من حتما فت بگیر
فقط دقت کن دست دوم به جای نو بهت نندازن;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر