خرابی IPOD

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
سلام

یک دونه IPOD دارم که وقتی میزنیش پورت USB روشن میشه و میتونی تا وقتی که خاموشش نکردی استفاده کنی ولی وقتی خاموشش میکنی روشن نمیشه و باید دوباره وصلش کنی USB

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
مدلش رو نمیدونم یعنی جعبه رو ندارم که مدلش رو بخونم ولی معمولی هست و فکر کنم مال سال 2006

بعد باتریش خراب بشه چه طوری درست میشه..؟

bepetrius

کاربر سایت
Dec 6, 2010
1
اقا منم یه ای پاد کلاسیک دارم صبح هیچ ضربه ای و چیزی هم نخوره ، یه روز اومدم روشنش کنم دیدم 3 تا خط زشت رو صفحشه وقتی که رو حالت بک لایت میره خطا نیستن اما باقی وقتی هستن ، کسی میدونه چی شه ؟ چیزیش سوخته ؟؟؟ چند خرجشه یا چجوری درست میشه /

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
چه طوری..؟

ایتونز کامپیوتر را دانلود کن بعد ایپادت را وصل کن سمت چپش مینوسه اسمی را که رو ایپادت گذاشت بعد روش کلیک کن بعد ریستور را بزن چند دقیقه وایسا لود پر شه بعد مثل روزی میشه که خریدیش مشکلی pm بده

---------- نوشته در 10:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:37 AM ارسال شده بود ----------

اقا منم یه ای پاد کلاسیک دارم صبح هیچ ضربه ای و چیزی هم نخوره ، یه روز اومدم روشنش کنم دیدم 3 تا خط زشت رو صفحشه وقتی که رو حالت بک لایت میره خطا نیستن اما باقی وقتی هستن ، کسی میدونه چی شه ؟ چیزیش سوخته ؟؟؟ چند خرجشه یا چجوری درست میشه /

من منظور شما را نمیفهمم میشه 2 تا عکس بذاری؟

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
ایتونز کامپیوتر را دانلود کن بعد ایپادت را وصل کن سمت چپش مینوسه اسمی را که رو ایپادت گذاشت بعد روش کلیک کن بعد ریستور را بزن چند دقیقه وایسا لود پر شه بعد مثل روزی میشه که خریدیش مشکلی pm بده

---------- نوشته در 10:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:37 AM ارسال شده بود ----------

من منظور شما را نمیفهمم میشه 2 تا عکس بذاری؟

تاریخ تاپیک هم نگاه کردن خوب چیزیه:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر