Tekken Tag Tournament 2 | Xbox 360

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یعنی این Fight Lab ش یه چیزی من‌درآوردی مسخره ست که بجای اموزش و نشون دادن کاری که باید انجام بشه ادم رو گمراه میکنه و و باعث میشه الکی دکمه بزنی.
بخش اموزشی DoA 4 هزار برابر از این پیشرفته تره.

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
یادش بخیر.....
قدیمی های این تاپیک یادشونه که یک زمانی من هم در این تاپیک بودم ولی اونقدر انتقاد کردم و اونقدر بعضی از عزیزان من رو نوب خطاب کردند از این تاپیک رفتم
دلتون برا ما تنگ نشد ایا ؟ :D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اینجا باید کامبو بزنی و یه طوری باید بشه که مثلا دیوار بشکنه یا زمین بشکنه. کلا باید کامبو رو نگه داری و زمان بندی ضربات رو درست اجرا کنی. الان مربع و مثلث رو با هم فشار بده. یا مثلا جلو مثلث. هرچیزی که گفته!

ضمنا این بخش آموزشی کامل نیست بلکه یه بخش کاملا فان واسه نشون دادن زدن تگ کامبو هستش و البته شخصیت Violet و Combot. شما مرحله آخر بازی رو رد کنی قشنگ متوجه میشی که این یه شوخی از طرف نمکو بودش و فقط میخواست این قابلیت رو بده که بازیباز ها شخصیتی با کمبوهای مورد نظر خودشون رو خلق کنن.
اینکه بیای همه جا بگی بهترین فایتینگ هنوز DoA4 ـه یا فلان چیز DoA4 بهتره اینا کلا رسمه مثکه چون DoA4 در مقابل بازی با این محتوا چیز خاصی به حساب نمیاد وگرنه الان ملت هنوز توی تورنومنت های DOA شرکت میکردن بجای SF و Tekken و یا حتی Marvel vs Capcom 2.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
چه عجب بالاخره این بازی تیکن محبوب ما یه جا بهترین بازی مبارزه ای شد، سایت GameSpot تیکن تگ 2 رو بهترین بازی مبارزه ای اعلام کرد ولی اون IGN گلابی Persona4Arena رو معرفی کرد.
بعضی سایت یه چیزیشون میشه ها!!!

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
من این تیکنرو اپدیت کردم 4 یا 5 تا کرکتر جدید اورده بود!!!
این یارو دکتره هم بود :d
این دکتره ما رو برد دوران کودکی:">

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بچه ها من روی این ارکیدش دیفیکلتی رو هم گذاشتم ایزی اون jun رو نمیتونم بکشم!! چرا انقدر سخت ساختن بازیشو؟؟ اعصابم خورد شد یه 10 بار باختم.. یه راندشو میبرم راند 2 اش که جنی میشه نمیتونم ببرمش و کمبو میزنه و تموم..یعنی یه بارم نتونستم تا اخرش برم تا حالا

cyber861

کاربر سایت
Jun 23, 2010
18
وصل شو لایو،برو تو بازی خودش سریع آپدیت میکنه میاره همرو.

برای لایو رفتن کابل اینترنت بزنم کافیه
اقدامات امنیتی لازم نداره
(تاحالا لایو نرفتم:)
کنسول هم ال تی ۳
مشکلی پیش نمیاد؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

cyber861

کاربر سایت
Jun 23, 2010
18
برای لایو رفتن کابل اینترنت بزنم کافیه
اقدامات امنیتی لازم نداره
(تاحالا لایو نرفتم:)
کنسول هم ال تی ۳
مشکلی پیش نمیاد؟

راستی دیسک حتما باید برنرمکس باشه برای گرفتن این دی ال سی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر