TGS 2010 | بازی Tekken Tag Tournament 2 معرفی شد!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
tag2top.jpg

پس از Capcom اینبار نوبت namco Bandai است تا سورپرایز اصلی خود برای TGS را رونمایی کند! بالاخره شایعاتی که در این چند ساعت اخیر به راه افتاده بود به حقیقت پیوست و Tekken Tag Tournament 2 نیز معرفی شد تا طرفداران این مجموعه در تابستان سال آینده بار دیگر در کاخ زایباتسو و برای مبارزه‌ای دیگر گرد یکدیگر جمع شوند.

هنوز اطلاعات چندانی دی این رابطه در دست نیست و تنها تیم سازنده و کارگردان بازی آقای هارادا به نمایش یک تریلر مختصر از بازی که چیز چندانی در آن مشخص نیست قناعت کرده‌اند.

مشاهده تریلر بازی

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
چه قدر Tekken تو راهه!:-o

TEKKEN X SF
SF X TEKKEN
TEKKEN TAG T2

البته فقط این آخری از نظر من یه Tekken واقعیه، و امیدوارم دوباره تکن رو به سطح Tekken Tag Tournament که از نظر من جزو 4 مبارزه ای برتر تاریخ هست برسونه!( بعید میدونم!:-s)

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
این بازی قراره تابستون آینده تو ژاپن فقط برای دستگاههای آرکید عرضه شه،اما به احتمال زیاد برای PS3 و 360 میاد.

آخرین ویرایش:

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
دوستان دل خودشونو خوش نکنن! ماکان یادش رفت بگه! بازی فعلا برای Arcade عرضه میشه خودشم انحصارا توی ژاپن! نه در مورد نسخه های کنسولی حرفی زده شده نه از انتشارش توی غرب!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دوستان دل خودشونو خوش نکنن! ماکان یادش رفت بگه! بازی فعلا برای Arcade عرضه میشه خودشم انحصارا توی ژاپن! نه در مورد نسخه های کنسولی حرفی زده شده نه از انتشارش توی غرب!
Eurogamer زده برای PS3 و Xbox 360 هم میاد سامی ! ولی خب باید منتظر باشیم ببینیم جاهای دیگه چی میگن !

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
این بازی قراره تابستون آینده تو ژاپن فقط برای دستگاههای آرکید عرضه شه،اما به احتمال زیاد برای PS3 و 360 میاد.
البته Tekken 6 که یادتونه... اواخر 2007 برای آرکیدهای ژاپن عرضه شد، و اواخر سال 2009 برای کنسول‌ها.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
البته Tekken 6 که یادتونه... اواخر 2007 برای آرکیدهای ژاپن عرضه شد، و اواخر سال 2009 برای کنسول‌ها.
البته اون خیلی فرق داشت ! بازی تا اونجا که یادمه 3 ماه بعده آرکید باید برای PS3 میومد که توی E3ـه اون سال برای 360 هم تایید شد و عقب افتاد ! و به همین دلیل بازی به گند کشیده شده ( البته فن های 360 فکر نکنن منظور من اینه که تقصیره 360 ـه ها :D . ) برای این بعید میدونم همچین اتفاقی بیوفته !

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
سامی حرفی میزنی ها!:D همه Tekken ها اولش برای دستگاه های آرکید میان و بعد روی کنسول پورت میشن! چیز جدیدی نیست که!:D این بازی هم 120% کریسمس همون سال یا نهایت تا آوریل سال بعدش روش کنسول ها میاد! من از الان روی این مورد شرط میبندم!:D

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
منم میدونم میاد! ولی دارم میگم فعلا که تائید نشده :D حرفی هم نزدن! خود TTT اولی هم اول برا ارکید اومد بعد برای PS2 تائید شدش و اومد! منظور من اینه فعلا تا موقعی که چیزی نگفتن، نریم تاپیک بازی رو بزنیم تو بخش 360 :D:-":D

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
منم که گفتم :D . Eurogamer تایید کرده بازی روی 360 و PS3 میاد !
http://www.eurogamer.pt/game/tekken-tag-tournament-2-xbox360
ولی باید بازم منتظر بمونیم ببینم بقیه سایت ها چه میکنن ! نمیشه به یه سایت اطمینان کرد !
=)) release date رو هم زده 2011 :)) اخه من نمیدونم اینا برا خودشون چرا حرف میزنن؟! حالا بیادو Namco لوس کنه خودشو بگه vs ها هس دیگه این عرضه نمیشه همین eurogamer میخواد این سوتیشو چجوری بپوشونه؟ تائید هم نکرده که فقط پروفایل بازی رو زده (که خودش به نوعی تائید میشه :D چی گفتم!)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
=)) release date رو هم زده 2011 :)) اخه من نمیدونم اینا برا خودشون چرا حرف میزنن؟! حالا بیادو Namco لوس کنه خودشو بگه vs ها هس دیگه این عرضه نمیشه همین eurogamer میخواد این سوتیشو چجوری بپوشونه؟ تائید هم نکرده که فقط پروفایل بازی رو زده (که خودش به نوعی تائید میشه :D چی گفتم!)
به هر حال بازی تایید شده ! حالا بخوادم کنسل شه تقصیره Eurogamer که نیست سامی ! سایت های دیگه هم پیج و اطلاعاتت بازی رو درست کردن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر