نظر Kamiya در مورد دانته ی جدید!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
dmc6.jpg

Hideki Kamiya کمی درباره ی Devil May Cry جدید و مدل سازی دوباره ی دانته ناراحت است.حتی بیشتر از ناراحتی های عمومی در اینترنت!
Kamiya در Tweet خود به عنوان خالق سری,بعد از رونمایی ان در TGS,وقتی از او درباره ی Reboot سری در Ninja Theory پرسیده شد,یک جواب ساده و اساسی داد:"حالا هرچی!!!(Whatever)"
یکی از یوزرها گفت که دلش برای دانته ی قدیمی تنگ شده.Kamiya پاسخ داد:"من هم دلم تنگ میشه!من از وقتی دانته منو ترک کرده ناراحت بودم!"
Capcom در TGS امسال یک DmC جدید را رونمایی کرد و یک دانته ی جوانتر و متفاوت را نشان داد.
هنوز تاریخ عرضه ای مشخص نشده ولی این عنوان برای PS3 و X360 عرضه خواهد شد.

• Like
Reactions: Wander

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
واقعاً این کپکام عقل نداره آخه نمیبینه یک نفر هم خوشش نیومده ویک نفر هم تا حالا موافق این تغییر نبوده ؟!!!! صد رحمت به الاغ !!!

Galaxy-Member

کاربر سایت
Sep 18, 2010
66
اما یه جای کار خیلی مشکوکه ! وقتی این یارو رو بسته بودن اون شخص چرا ازش میپرسید اسمت چیه ؟ و اینکه دوباره هم تکرار کرد ! یه احتمال دیگه هم هست این یارو به دلیل اینکه شبیه خلافکارها هست اواسط بازی میره پیش یه جراح پلاستیک و میگه میخوام خوشگل شم ! بعد از عمل سختی ( که احتمالا گیمر باید به جای جراج بازی کنه ) روش انجام میشه شبیه دانته اصلی میشه ! :ی . یه احتمال دیگه هم هست که تو تمام این مدت دانته ماسک میزده و قیافه اصلیش این بوده ! lol . البته فکر کنم بازی مربوط میشه به دوران جونی دانته و مثلا تو جونیش این شکلی بوده که واقعا خیلی ضایع است ...

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
بازم شروع شد که این چرا این شکلیه اون چرا اون شکلیه:d
عزیزان من مقداری دندان هایتان را روی جگرو قلوه هایتان گذارید ببینیم چکار میخواد بکنه
درسته که کپکام این اواخر گند زده ولی شخصیت پردازیش همیشه خوب بود(هر چند بعید میدونم این یکی دست پخت کپکام باشه،کار اون NT خائنه:d)
ولی کجای این پسر زشته آخه؟هیچی دانته نمیشه درست ولی خدایی از حق نگذریم این یکی هم تو دل برو ـه:d

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
من از این کامیا خیلی خوشم میاد. واقعا بازیساز با استعدادیه! تا عمر دارم okami رو فراموش نمیکنم! به غیر از از okami و dmc بازی خاطره انگیز viewtiful joe هم از ip هایی هست که کامیا برای کپکام به ارث گذاشته . RE2 هم یکی از بهترین های سری هست که کارگردانش کامیا بود. bayonetta رو هم که فکر کنم همه بازی کردن! واقعا با همه ی بازیهاش خاطره دارم! در کل حق داره ناراحت باشه.

F! JeY

کاربر سایت
Aug 17, 2009
221
نام
هادی
اما شخصیت نرو هم واقعا جالب بود ( و هم اینکه قوی تر از دانته بود ) . امیدوارم نرو تو بازی وجود داشته باشه !

یکی تو همین فروم داستان دویل 5 رو گفته بود که نرو هم توش بود :)
ولی ظاهرا اشتباه بوده :p

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
اما شخصیت نرو هم واقعا جالب بود ( و هم اینکه قوی تر از دانته بود ) . امیدوارم نرو تو بازی وجود داشته باشه !
دیگه جایی چنین چیزی نگو به فن های بازی حسابی بر میخوره ...
اما یه جای کار خیلی مشکوکه ! وقتی این یارو رو بسته بودن اون شخص چرا ازش میپرسید اسمت چیه ؟ و اینکه دوباره هم تکرار کرد ! یه احتمال دیگه هم هست این یارو به دلیل اینکه شبیه خلافکارها هست اواسط بازی میره پیش یه جراح پلاستیک و میگه میخوام خوشگل شم ! بعد از عمل سختی ( که احتمالا گیمر باید به جای جراج بازی کنه ) روش انجام میشه شبیه دانته اصلی میشه ! :ی . یه احتمال دیگه هم هست که تو تمام این مدت دانته ماسک میزده و قیافه اصلیش این بوده ! lol . البته فکر کنم بازی مربوط میشه به دوران جونی دانته و مثلا تو جونیش این شکلی بوده که واقعا خیلی ضایع است ...
این نظریه هم منتفیه ...
تو DMC 3 بچگی دانته رو دیدیم که موهاش سفیده ...

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
طرفداران سری رزیدنت ایول و باقی بازی های کپکام باید خوشحال باشند که تا الان کپکام سراغ سری های دیگه از بازی های خودش نرفته و بلایی که سر DMC آوره سر اونا نیاورده. با این وضعیت و بلاهایی که کپکام سر بازی های خودش آورده این اواخر! احتمالاً شماره ی بعدی رزیدنت ایول هم لیان با شلوارک راه راه، رکابی پوشیده، دمپایی به پا، با سیبیل هایی در حد چنگیز و سری کچل وارد صحنه میشه. بیچاره زامبی ها!!!

arg7271

کاربر سایت
Dec 11, 2008
115
طرفداران سری رزیدنت ایول و باقی بازی های کپکام باید خوشحال باشند که تا الان کپکام سراغ سری های دیگه از بازی های خودش نرفته و بلایی که سر DMC آوره سر اونا نیاورده. با این وضعیت و بلاهایی که کپکام سر بازی های خودش آورده این اواخر! احتمالاً شماره ی بعدی رزیدنت ایول هم لیان با شلوارک راه راه، رکابی پوشیده، دمپایی به پا، با سیبیل هایی در حد چنگیز و سری کچل وارد صحنه میشه. بیچاره زامبی ها!!!

آره حرکاتشم اینان: کف گرگی پرتاب دمپایی عربده و به احتمال فراوان خفت گیری زامبی ها این وسط alice هم وارد میشه و عاشق لئون میشه و بین لئون آلیس و ایدا مثلث عشقی ایجاد میشه

داستان بازی هم از این جا شروع میشه لئون داره تو مرز ایران و عراق !!!! دنبال زامبی ها میکنه که برادران میگیرنش میفته زندان تو زندان هم رفیق ناباب اونوبه این وضع میکشونه حالا رفیق نابابه کیه؟
دانته!!!!! اینجاست که هردو بازی ترکیب میشن و اسم بازی میشه: مادر بگرید به حال زامبی ها:d

• Like
Reactions: T Elite x

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
پسر قیافش با حاله

ولی دانته یه چیز دیگه بود

آره بابا.قیافه این پسره باحاله.خوشم میاد ازش
ولی این قیافه نباید واسه این بازی گذاشته میشد.باید اینو تو یه بازی منحصر به فرد میزاشتنش و اینو جدا از Devil May Cry ادامش میدادن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر