همه چیز در مورد سریال قهوه تلخ (به اولین پست تاپیک توجه شود)

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
مثل همه کار های مهران مدیری سریالش با شخصیت پردازی خوبش شروع میشه.بعد از اون هست که سریال به خوبی رویه روال طنزش می افته و عالی میشه.
کیفیت تصویرش نسبت به کار های دیگه به نظر من خوب هست.حیف که روی DVD نمی دهند.3 روز صبر کردم تا بتوانم نسخه اصلی اش را بخرم.
از همه می خواهم نسخه اصلی را بخرید تا به پشتوانه مردم دلش گرم باشد و به کار های خوبش ادامه دهد.
امشب که رفتم بخرم از کلوپ می گفت از 2 ساعت پیش مدام داره سفارش میده برایش بیارند و سریع تمام می شود.همه فقط نسخه اصلی را می خواهند.

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
دوستان نسخه ی DVD هم داره، من خودم دیروز خریـدم.

نوشته شده توسط AK47:
3 قسمت بعد همین شنبه میاد یا شنبه ی بعد ؟؟؟؟

تو سایتِ GhahveTalkh.net شماره معکوس گذاشته برای 8 روزِ دیگه.

آخرین ویرایش:

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
بچه ها خواهشاً سریال پدر طنز ایران را کپی نکنید واقعاً خیلی زشته اصل بخرید اصل ، به کارگردان محبوب طنز ایران و خودتون احترام بگذارید ، مهران مدیری سطح سریالهاش واقعاً از بقیه بالاتره حیف واقعاً کپی کنید

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
208
نام
مسعود
درود

3 قسمت بعد همین شنبه میاد یا شنبه ی بعد ؟؟؟؟

این فیلم هر شنبه میاد ولی چون سری اول به دلایلی سه شنبه پخش شد سری بعدیش شنبه دو هفته بعد یعنی 3 مهر میاد و از اون تاریخ به بعد هر شنبه به طور منظم پخش میشه

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
چه گیری دادید به کیفیت این وسط؟ خوب معلومه دیگه ما همش میریم سریال رو با کیفیت HD می بینیم سریال های ایرانی رو با این کیفیت ...! آخه اینا دوربینی که HD فیلمبرداری کنه دارن ؟ اگه هم دارن عمرا بدن برای کارای طنز...!:((
در کل خیلی سریال باحالیه منم اصلشو گرفتم عجب قیامتیه برای خریدنش:-o .... شده مثل صف نون تو ماه رمضون...!:d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بچه های ما که یا میخان دانلود کنن ، یا از من بگیرن ~x(
خیلی راحت نده بهشون و با زبان منطق هم می تونی قانعشون کنی که این کارشون درست نیست.

دیگه فکر نکنم 2500 تومن پول زیادی باشه تو این برهه زمانی. اگر هم کسی به حرف گوش نکرد دیگه واقعا شعور خودش رو می رسونه.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سریال خوبیه واقعا تیتراژ هم که محشر شده با صدای گرم مدیری و اون شعر زیبا:x

پ.ن:بیاییم شعور اجتماعی خودمون رو نشون بدیم و سریال رو کپی نکنیم این همه پول بفنا میدیم دیگه 2500 تومن توش گمه!

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
خيلی قشنگه سراغ خوب سوژه ايی رفتن منم يکی از تاريک ترين و مبهم ترين برهه های تاريخ ايران!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر