1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

همه چیز در مورد سریال قهوه تلخ (به اولین پست تاپیک توجه شود)

گفتگو در 'سینما، گرافیک کامپیوتری (CG Art) و Comic' ایجاد شده توسط FaRd!N, ‏Sep 16, 2010.

1. کاربر سایت

نام:
    پژمان
    جدا ادامشو دارن میسازن؟ یا شایعه هست
    البته ابروی مهران مدیری به این کارش بستگی داره حتی ضرر هم بده تمومش میکنه با یک قسمتم شده
    اون امید داره به ادامه کارش و این یه نمره تک تو کارنامش میشه اگر ناقص باشه

2. کاربر سایت

نام:
    اردلان
    :d دقیقا . پس نباید از ملت هم انتظار رفتار ملت ژاپن رو داشت :d درست نمیگم؟
    نه نه نه . اشتباهت همینجاست . یک درصد هم شک نکن که مهران مدیری روی هر مجموعه به نسبت سود و فروشی که مجموعه میکرده یه درصدی رو میکشیده بالا مگرنه مگه دیوانست که اینقدر حرص و جوش کپی و فلان و اینا بزنه بیاد جون فک و فامیل ملت رو قسم بده ؟
    از این خبرای قاچاق و پخش شدن ناگهانی و فلان و بیسال زیاد شنیدیم ما :d این سریال قاچاقش در اومد . اون طنزی که در مورد ماهواره ها بود چی؟ دست یه خودی تو کار هست دیگه
    یعنی شما میتونی مطمئن باشی یه سیستمی که اونجا هست در ارتباط با سریال هست همه برنامه هاش از ویندوز و نرم افزارهای سنگین تدوین و ایناش همه و همه اورجینال باشن ؟ :d
    فکر کن 4 5 تا سیستم خفن دارن برا این کار بعد به نظرت همه سیستم ها اومده براشون یه کلید اوریجینال 2000 3000 دلاری خریداری شده ؟ حرفی نیست ممکنه خیلی از برنامه هاشون هم واقعا اوریج باشه ولی اصلا تو کتم نمیره که همه برنامه های همه سیستم هاشون بخواد اوریج باشه

ببین دوست عزیز حرف کلی من یه چیز هست :
    توی جوامع پیشرفته حال حاضر چه ببیننده چه سازنده یه سری حق و حقوق داره . اگر بیننده داره برای یه مجموعه اوریجینال مثل مثلا لاست 100 دلار 200 دلار میده داره واقعا تا آخرین دلارش اون منفعش رو میبره . کیفیت بالا ، کاور عالی ، دفترچه نمیدونم زیرنویس پخش های به موقع کلا همه چی
    ولی آقای مدیری و دست اندر کاران دارن اندازه یه مجموعه ایرانی از همه نظر مایه و وقت و سرمایه میزارن بعد انتظار اون ببیننده ی اون کشور پیشرفته رو دارن
    با هم جور در نمیاد دیگه . انصاف بده

آخرین ویرایش: ‏Apr 28, 2012
  3. A.A A.A

کاربر سایت

خب من هم دقیقا همین حرف رو زدم. من نگفتم مهران مدیری پول نمیگیره . گفتم قاب با کیفیت و بی کیفیت به کارگردان ربطی نداره و تبلیغات وسط سریال تصمیمات تهیه کنندست . نکنه فکر میکنی مدیری میشینه سیدی ها رو میزاره تو قابشون :d:d

منظورم از کسانی دیگه معضرت خواهی کنند ، در مورد قاچاق نبود . منظورم این بود که مهران مدیری داشت کارش رو درست انجام میداد ، این برادران آقا گلیان بودند که ظاهرا با سرمایه گذاری در جایه دیگه ورشکست شده بودند و چند ماه حقوق بازیگرا رو ندادن و عملا پروژه رو خراب کردن . منظورم این ها باید معضرت خواهی کنند . و الا اون هایی که کارشون رو درست انجام میدادن که نباید معذرت خواهی کنند

من چیزی که تو بعضی از استودیوهای تدوین دیدم . این بود که از iMAC اپل استفاده میکردند . و نرم افزارهاشون کرک شده نبود . به هر حال تا چیزی ثابت نشه . نمیشه گفت . شاید هم همش از نرم افزار های کپی استفاده کرده باشند . و از حرف شما این برداشت میشه که تماما نرم افزاراتون ارجیناله .پس چیز عجیبی نیست، چرا تو کتت نمیره ؟:d

انصاف بده رو خوب اومدی . من در مورد حرف کلی شما موافق بودم و تو پست قبلی در رابطه با این مورد چیزی نگفتم . :d

4. کاربر سایت

نام:
    erfan
    مجموعه‌ي «قهوه تلخ» به كارگرداني مهران مديري پس از 9 ماه توقف، دوباره از 12 ارديبهشت ماه در شبكه نمايش خانگي توزيع مي‌شود.

به گزارش سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، طبق اعلام دست‌اندركاران اين پروژه، «قهوه تلخ» از 12 ارديبهشت ماه (بصورت هفتگي ) مجدداً در شبكه نمايش خانگي توزيع مي‌شود.

دست‌اندركاران اين مجموعه اظهار اميدواري كردند كه؛ پس از اين توقف، «قهوه تلخ» با قسمتهاي جذاب و با استفاده از بازيگران جديد كه بزودي مخاطبان شاهد آن خواهند بود، بتواند همانند گذشته لحظات شادي را براي مخاطبانش فراهم آورد.

بنا بر اين گزارش،« در انتهاي قسمت 25 شاهد قهوه خوردن نيما و درباريان جهانگيرشاه و ورود آنان به زمان حال بوديم و در قسمت 26 كه 12 ارديبهشت ماه توزيع مي‌شود، شاهد موقعيت‌هاي عجيب ٬ كمدي و جذابي هستيم كه در مواجه درباريان جهانگيرشاه با امكانات زندگي امروزي زمان حال بوجود مي‌آيد.»:d

5. کاربر سایت

نام:
    اردلان
    خب بعد به نظرت حداقل به خاطر پولی که این وسط هم به جیب میزنه نباید یکم وجدان داشته باشه به تهیه کننده فشار بیاره کار رو با کیفیت بهتری ارائه بده؟:d
    خداوکیلی کار هم درست پیش نمیرفت دیگه :d سری های آخری آدم یاد غم و غصه و بدبختی هاش میفتاد تا خنده . این رو مقایسه کن مثلا با شب های برره
    نه من اتفاقا تمام سیستمم از بالا تا پایین پر برنامه کرک شده هست :)) کسی رو هم نصیحت نمیکنم که اوریج بخره . مثل این میمونه که خودت مثلا سیگار بکشی بعد یکی دیگه که بخواد سیگار بکشه رو منع کنی و بگی که این چیه و داغونت میکنه و فلان و بیسال . راستشو بخوای تا حالا تو این دم و دستگاهها نبودم من به شخصه . ولی اصلا تفکرش هم برام مشکله که حتی یه سیستم تو این ممکلت همه برنامه هاش بخواد اوریج باشه :d به غیر سیستم عامل های مک
    :d خو خدایی زور داره دیگه برا هر 3 قسمت 2500 بدی . باز خداکنه سری جدید یکم خنده دار باشه

6. کاربر سایت

نام:
    Mohammad
    سلام دوستان
    آقا کسی اون قسمتی که لو رفته رو دیده ؟
    قسمت چند بود ؟

من تا آخرش که اومد دیدم ! همونی که تو مترو تموم شد.
    یعنی اونی که لو رفته بعده اونه ؟

اگر کسی لینکی چیزی ازش داره برام پ.خ کنه.
    ممنون.

7. کاربر سایت

نام:
    اردلان
    آره من دیدم سری 26 بود به غایت هم بی مزه بود :d
    والا معلوم نی چی به چیه . گویا سری جدیدش پخش شده . کسی دیده ؟

8. کاربر سایت

نام:
    iMAN
    همونیه که قاچاقی :d اومده بود و من هم دیدم اون موقع...!!! :d فقط الان کیفیتش بهتره...!!!!

9. کاربر سایت

نام:
    آب و آتش
    خوب بود که :d
    ایرادهای بنی اسراییلی نگیرید :d

10. کاربر سایت

نام:
    Mohammad

یعنی دقیقا همونه ؟
    میان تهران جدید جدا ؟

آخه یجا خوندم قرار شد داستان عوض شه و بر نگردن !

11. کاربر سایت

نام:
    اردلان
    آره منم شنیدم قراره تو همون قبل نگهشون دارن ؟ واقعا کسی نخریده ؟

12. FCB کاربر سایت

کلا سریالشو بخوای ارزیابی کنی نه خوبه نه بد
    فصل های اولش خیلی قشنگ رفته رفته مسخره شد و کلا داستان بازی فراموش شد و سکانسا شده بود سکانس مسخره بازیای بی مزشون
    حالا ببینیم از اینجا به بعد چیکار میکنند

13. کاربر سایت

نام:
    عباس
    فقط ده قسمت اولش جالب بود. از اون به بعد افتضاح بود و هيچ برنامه ي خاصي نداشت.

14. کاربر سایت

قضیه ی این"دوباره قهوه تلخ"چیه؟

15. کاربر سایت

نام:
    Arman
    سری جدید مثل این که پخش شده !

برچسب ها:

این صفحه را به اشتراک بگذارید