TGS 2010 | اطلاعات جدید از Gran Turismo 5

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,994
نام
آریا
سلام !
امروز جناب آقای یامائوچی اطلاعاتی جدید از Gran Turismo 5 ارائه داد که در زیر میخونین

695670x377Imagesa.jpg

+ مسیر Laguna Seca (یکی از محبوب ترین مسیرهای بازی) در این نسخه بازسازی و دوباره طراحی شده و مسیر Trial Mountain هم در بازی وجود خواهد داشت.
+ ویژگی ای به نام Gran Turismo Anywhere در بازی وجود داره که به شما اجازه مدیریت B-Spec Mode رو حتی از پشت کامپیوترتون میده !
+ Gran Turismo 5 بخش های ویژه و منحصربفردی خواهد داشت مثل مسابقات کارتینگ , The Stig Challenge , بخش آموزشی AMG (آموزشی مرسدس بنز) , Jeff Gordon NASCAR School (ایشون از راننده های معروف NASCAR هستن) , Sebastien Loeb Rally Challenge (ایشون هم راننده معروف مسابقات رالی هستن) و بخش Gran Turismo Rally
+ مسابقات رالی Point to Point (که هر مسیر به بخش های جداگانه تقسیم میشه) هم به صورت اتوماتیک و هم رندوم برگزار میشه و در این مسابقات باید به صحبت ها و راهنمایی های کمک راننده توجه کنین تا به خوبی مسیر رو پیش ببرین.
+ بخش Rally به صورت آنلاین و آفلاین قابل اجرا هست.
+ تغییرات آب و هوایی شامل دما , فشار هوا و رطوبت هوا میشه و به صورت دینامیک روی سطح مسیر تآثیر میذاره.
+ تغییرات آب و هوایی به صورت رندوم (از پیش تعیین نشده) و با اینکه قسمتی برای پیش بینی وضع هوای مسابقه وجود داره , ولی ممکن هست مثل واقعیت این پیش بینی درست از آب درنیاد !
+ Polyphony Digital با همکاری Adrian Newey از Red Bull ماشین متفاوتی به نام X1 Concept طراحی کرده که فارغ از قوانین تکنیکی ساخته شده و بهش Ultimate Racing Car میگن !
+ PD صدای موتور ماشینها رو هم بهبود داده.
+ وقتی که در مسیر بارندگی وجود داره , در بخش های مشخصی از بازی (مثلآ زمانی که 15 تا ماشین دیگه در آغاز مسابقه با هم شروع به حرکت میکنن و به اطراف آب میپاشن) ممکنه فریم ریت بازی کمی از 60fps پایین تر بیاد ولی در سایر موارد روی 60fps تنظیم شده.
+ خیلی موارد هم وجود دارند که به GT5 نرسیدند و در GT6 (که کار روی اون از الآن شروع شده) اونها رو خواهیم دید.

آخرین ویرایش:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
ماشینای جدید نمیدونم ! ولی نصف لذت GT توی همینا هست ! اگه از این جور چیزا نداشت یکی مثل من طرفدارش نمیشد ! کمتر بازی ای پیدا میشه که توش از ماشین یک قرن و نیم پیش تا ماشینهای محبوب چند دهه پیش تا مدلهای کانسپت چند سال بعد رو بشه پیدا کرد. ماشین جدید که توی همه بازیها ریخته !
الآن توی فرومهای مختلف برین , همین ماشینها که شما خوشتون نمیاد همه رو دیوونه کرده !
============
راستی یه چیزی توی متن اصلی جا انداختم ! The Stig Challenges ! این Stig هم که همه میدونن کی هست :D کاراکتر سری تلویزیونی TopGear !
بنز مدل دهه 70 رو داره ؟ :D
سوالِ جدیه :D

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
:blink:
اصولا من هیچ وقت از امکانات GT هیجانزده نمیشم چون بهر حال GT3 و 4 رو باهاشون دورانی داشتم ولی دیگه واقعا نمیدونم چی بگم! کاملترین مجموعه دراوینگ سیملیشن رو دارن عرضه میکنن!!!

PanterGame

کاربر سایت
Jan 29, 2010
250
نام
هادی
لیست کاملی از ماشین ها رو که داره گرافیک توپی هم که داره اگه یکم تو سبک ماشین جنگی میرفت بد نبود:d
خیلی از این سبک خوشم نمیاد ولی به خاطر لذت گرافیکشم که شده یه بار تجربش ضرری نداره.اومد حتما میخرمش(یه وقتم دیدی کرایش کردم:d)

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
Holy sweet mother of god

یه روز نبودما ببین چه خبر شده :D چقدر کانتنت چپونده تو بازی، واقعاً 60 دلار کمه برای این همه امکانات.
رسماً تبدیل شده به یه ابر بازی! The Stig Challenge باید چیز خفنی باشه، مثل لایسنس ها...
وای تصورش رو بکن تو Nurburgring تو شب و جاده بارونی رانندگی کنی!!! دیونگیه! در مورد رالی هم مثل اینکه دارم به آرزوم میرسم :D زودتر نوامبر برسه، دیگه نمی تونم صبر کنم.

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
خیلی موارد هم وجود دارند که به GT5 نرسیدند و در GT6 (که کار روی اون از الآن شروع شده) اونها رو خواهیم دید.
واقعا دیگه نمیدونم چه ایده هایی داشتن که نرسیدن اجراییش کنن :-o

• Like
Reactions: 浪人

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر