Sheep Dog n Wolf PS1

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
وای بچه ها من محال این بازی یادم بره :x:x:x
دست کم 2 3 ماه گیرش بودم بالاخره تمومش کردم#:-s واقعا تهه بازی هستش!!!!
هر کمکی خواستی بگو من کمکت میکنم:d
اون مرحله که غول قرمز میاد بعد اطرافش مذاب هست رو گیر کردی؟ من خودمم بیشتر تمام level ها رو همین گیر کردم!
باید بری با زدن دایره دوره سرش مداوم بچرخی بعد یهو گیچ میشه میفته زمین واسه چند ثانیه (اینجاش خیلی باحاله خندت میگیره شدید:d) بعد تو این فاصله سریع گوسفند رو میزاره رو دکمه بعد اون پدال ها که مذابی بودن میان جلو و رنگ نقره میشن بعد مبتونی بپری روش و همین جور بچرخونیش بعد یه پنجره بالاس که باز میشه و نور میفته جلو این غول هم از نور میترسه فرار میکنه میره جلوتر بعد دوباره همین کارها تکرار میکنی تا بالاخره غول قرمز میخواد فرار کنه اما جلوش مذاب بعد میفته بین دیوار جلویی عین یه پل میشه بعد شما با گوسفند از روش رد میشین میری اون طرف گوسفند رو میزاری رو دایره تمام:d

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
اون مرحله که غول قرمز میاد بعد اطرافش مذاب هست رو گیر کردی؟ من خودمم بیشتر تمام level ها رو همین گیر کردم!
باید بری با زدن دایره دوره سرش مداوم بچرخی بعد یهو گیچ میشه میفته زمین واسه چند ثانیه (اینجاش خیلی باحاله خندت میگیره شدید:d) بعد تو این فاصله سریع گوسفند رو میزاره رو دکمه بعد اون پدال ها که مذابی بودن میان جلو و رنگ نقره میشن بعد مبتونی بپری روش و همین جور بچرخونیش بعد یه پنجره بالاس که باز میشه و نور میفته جلو این غول هم از نور میترسه فرار میکنه میره جلوتر بعد دوباره همین کارها تکرار میکنی تا بالاخره غول قرمز میخواد فرار کنه اما جلوش مذاب بعد میفته بین دیوار جلویی عین یه پل میشه بعد شما با گوسفند از روش رد میشین میری اون طرف گوسفند رو میزاری رو دایره تمام:d

خدا خیرت بده
دمت گرم

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*
GOOD LUCK

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
اوووووووو!
این بازی یکی از زیباترین بازی ها تو سبک پازل پلتفرمر بود که روی ps 1 بازی کردم! یادش به خیر!
فقط خواستم بگم این بازی دو تا مرحله مخفی هم داره اگه خواستید بگید تا بهتون بگم!

Karama2d

کاربر سایت
Sep 18, 2010
104
WOW !
یادش بخیر ... تقریبا 6 سال یش بود منم بازیش میکردم ... PS1 ... بازیش استثنایی بود (فقط موزیکش رو مخ میزد :d) راستی من یه نسخه دیدم رو PC ، با ایمولاتور بوده ؟

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
WOW !
یادش بخیر ... تقریبا 6 سال یش بود منم بازیش میکردم ... PS1 ... بازیش استثنایی بود (فقط موزیکش رو مخ میزد :d) راستی من یه نسخه دیدم رو PC ، با ایمولاتور بوده ؟

نه بابا من 9 سال پیش بازی میکردمش با یه PC داغون اگه امولاتور بود هنگ میکرد :d

voyage

کاربر سایت
Feb 25, 2011
265
نام
erfan
من که هر چه قدر دورش چرخیدم هیچیش نشد ضمنا آقا آتیشیه هی موج میزنه نمیشه که دورش چرخید.(البته من با زور تونستم دورش بچرخم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر