Sheep Dog n Wolf PS1

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
اون مرحله که گیر یه غول آتیشی میافتی و اطرافت مواد مذاب هست باید چکار کرد ؟
ممنون
قدیمیا به داد برسن امیدی به بغیه نیستd:

GOOD LUCK

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ممنون

GOOD LUCK
:)) . میبخشید آف تاپیک میزنم :D ! منتها چند وقت پیش رفته بودیم یه مغازه گیم ، بعد طرف همین بازی رو داد به من گفت من توی یه مرحلش ( همین مرحله ای که شما هستید ) گیر کردم . گفت بیا ببر تموم کردی به منم بگو ! میگفت 10 ساله توی این مرحله گیر کرده :D .
کسی رد کرده به ما هم بگه ردش کنیم :D .
یادش بخیر قدیما بازی ها چی بود الان چی شده !!

horror_08

کاربر سایت
Aug 22, 2007
2,414
نام
Ashkan
ممنون

من خیلی وقته به این بازی دسترسی ندارم و گرنه هنوز مشتاق بودم بشینم پاش وقت بذارم برای این مرحله ! زمان خودش شاید بگم قریب به 150 بار این مرحله رو بازی کردم اما فایده نداشت !، اما چند وقت پیش بود که یه راهنمایی رو تو یه سایتی دیدم میزام شاید به کار شما اومد :
خوب تو باید گوسفند را بر داری و روی خط چوبی که اطراف زمینه حرکت کنی و به سمت دکمه قرمز رنگ روی زمین قرار دارد بری بعد نزدیک که شدی کوسفند را بزار زمین می ره رو دکمه سریع بپر روی گردون که سفید میشه سه دور بچرخونش الماس جلو میاد و دیو فرار می کنه خوشحال نشو تموم نشده دیو تغییر مکان میده دوباره گوسفند را بردا برو جلو سعی کن موج بهت نرسه با فاصله از دیو حرکت کن OK خوب خوبه حالا از سمت راست دیو روی خط حرکت کن یکم با فاصله از دکمه قرمز رنگ روی زمین گوسفند را بزار زمین دوباره گوسفند می ره رو دکمه می ایسته شما سریع بپر روی گردون و بچرخونش سه دور الماس می آد جلو دوباره دیو تغییر مکان میده ولی این بار آخرین باریه که این کارا می کنه بعد از این تسلیم میشه حالا از سمت چپ دیو روی خط حرکت کن همون کارای قبلی را تکرار کن بالاخره‌ دیو ما تسلیم میشه قصه ی ما تموم میشه امید وارم که مفید واقع شده باشه بقیه مراحل با کمی تامل قابل فتح می باشد اگه کمک دیگه خواستید من در خدمتم
نقل از سایت GL
من بعید میدونم این راه ثمربخش باشه چون یادمه که همین راه رو قبلا امتحان کرده بودم ولی نمیشد بیشتر از نیم دور اون دایره رو چرخوند ! و با موجی که آقا غوله میداد گوسفند میفتاد تو مذاب ، اما شما یه کاری کن : هر بار که میپری روی دایره فقط یه ربع دایره که چرخید سریع برگرد و گوسفند رو بردار و دوباره از نو گوسفند رو بذار رو دکمه و این کار رو همینطور ادامه بده تا بشه سه دور ! نتیجه رو هم اعلام کن ملتی رو از این همه سال بلاتکلیفی نجات بده !

• Like
Reactions: Silenthill_ir

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
:)):))
آفا اینو منم 7 8 سال پیش توش موندم :D کل خانواده هم خواسم کمک کنن کسی نفهمید ما هم بیخیالش شدیم :D در کل عجب بازی بود :D مخصوصا وقتی باید میرفتی گوسفند بدزدی :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
:)):))
آفا اینو منم 7 8 سال پیش توش موندم :D کل خانواده هم خواسم کمک کنن کسی نفهمید ما هم بیخیالش شدیم :D در کل عجب بازی بود :D مخصوصا وقتی باید میرفتی گوسفند بدزدی :D

دقیقا ! خیلی بازیه مشتی ـی بود !:d
یه جاش بود باید برای گاوه فلوت میزدی تا بیدار نشه و بیاد یه حالی بهت بده اونجاش خیلی مرد بود :D اون سگه یادش بخیر :D

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
ممنون horror_08 و Trunks عزیز
گردون اولی رو رد کردم یه جورایی میلی متریه یا شانسی یا شایدم غلق داره .
من با شبیه ساز میرم دستم رو دکمه سیو و لود هست وگرنه اعصاب دوران نوجوانیم رو میخواد رد کردنش.
گردون دومی رو نتونستم میذارم اعصابم اومد سرجاش امتحان می کنم .

GOOD LUCK

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ممنون

GOOD LUCK
=)):))
منم نتونستم از GS استفاده کردم به کل محل و فامیل گفتم رد کردم یادم نمیاد چجوری:))
ولی همه تو کف مراحلش موندن:D

بهترین بازی زندگیم بود:x

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
داداش دمت گرم.عجب خاطراتیو زنده کردی!!:)
من اینو تا مرحله ی آخرش رفتم فقط از بدشانسی اون روزی که به مرحله ی آخر رسیدم باید میرفتم مسافرت!!وقتی هم برگشتم دیگه اون حس و حال واسم نمونده بود که برم!!:(ولی همون شکل و شمایل مرحله ی آخرش خیلی ترسناک بود!!:))از اون مرحله هایی بود که حسابی باید فسفر میسوزوندی!!:d
هیچ وقت اون مرحله ی سفر تو زمانش رو یادم نمیره!!:xآخرتش بود!:d

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
داداش دمت گرم.عجب خاطراتیو زنده کردی!!:)
من اینو تا مرحله ی آخرش رفتم فقط از بدشانسی اون روزی که به مرحله ی آخر رسیدم باید میرفتم مسافرت!!وقتی هم برگشتم دیگه اون حس و حال واسم نمونده بود که برم!!:(ولی همون شکل و شمایل مرحله ی آخرش خیلی ترسناک بود!!:))از اون مرحله هایی بود که حسابی باید فسفر میسوزوندی!!:d
هیچ وقت اون مرحله ی سفر تو زمانش رو یادم نمیره!!:xآخرتش بود!:d

:x
دوست خوبم شما تا آخر رفتی میتونی تو مرحله ای که ما گیر کردیم کمک کنی ؟
GOOD LUCK

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
داداش من این بازی رو دو بار تموم کردم روی PS1 خیلی خیلی جذاب بود ولی الان اصلا یادم نیست اینجا چه طوری رد میشه:(

یادمه وقتی تمومش کردم خیلی زد حال بود اینهمه بازی کردم د چنتا اسم زد اومد از اول!

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
یادش بخیر
من خودم هم اونموقع اونجا گیر کردم ولی ردش کردم
کامل یادم نیست ولی همینقدر یادمه که راه حل حرکت کردن دور اون محوطه بود (یه خطی فکر کنم دورش بود) البته وقتی اون گاوه خواب هست!!! (درسته دیگه یه گاو اونجا بود؟!)
همینقدرش یادم مونده!!!
خیلی سخت بود ولی یجوری ردش کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر