TGS 2010 | بازی Ninja Gaiden 3 معرفی شد!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
ng3.jpg

Tecmo Koei سومین قسمت از سری بازی محبوب Ninja Gaiden را در TGS معرفی کرد.

این عنوان باز هم توسط Team Ninja ساخته خواهد شد. این اولین شماره جدید از سری NG خواهد بود که بدون حضور Itagaki ساخته می شود.

اطلاعات زیادی از بازی داده نشد، جز اینکه این بار شخصیت اصلی سری، Ryu حالتی بیشتر شبیه به یک "انسان" خواهد گرفت! و در عین حال او بسیار خشن تر از قبل خواهد شد.

هنوز تاریخ عرضه و پلتفرم های Ninja Gaiden 3 اعلام نشده است.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
نینجا گایدن بدونه کارگردان اصلیش حال نمیده
28.gif
اتفاقا چون ایتاگاکی نیست بازی خوبی میشه! درسته ایتا بازی خیلی خوبی رو پایه ریزی کرد اما با تقیلد هاش از بازی های کلاسیک مجموعه و پیاده کردن عقده های جنسیش تو بازی شماره دوم رو نابود کرد!

اتفاقا این بازی جدید قراره هم خشونتش بیشتر و معقول تر باشه (خشن باشه نه اینکه گالون گالون خون به بازی اضافه بشه) و هم اینکه ریو انسانی تر باشه نه ماشین آدم کشی که ایتا ازش ساخت!

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
فکر نمیکنم حرف از سلاح گرم آوردن ربطی به کریتوس داشته باشه ! شما هم دنباله یه چی هستی از بازی ایراد بگیری ها :D !
شهاب تنچو بازی کردی ؟ :D میدونی فلسفه نینجا بودن چیه؟ :D! منظور ما اینه که اینا دارن از اسم نینجا استفاده میکنن! کجاش یه نینجا میاد پشت مسلسل میشینه؟ (Ninja Blade) حداقل Ninja Gaiden Sigma یادمه که اسلحه گرم داشت! 100% یادمه!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
شهاب تنچو بازی کردی ؟ :D میدونی فلسفه نینجا بودن چیه؟ :D! منظور ما اینه که اینا دارن از اسم نینجا استفاده میکنن! کجاش یه نینجا میاد پشت مسلسل میشینه؟ (Ninja Blade) حداقل Ninja Gaiden Sigma یادمه که اسلحه گرم داشت! 100% یادمه!
آره تنچو بازی کردم ! ( ریکیمارو ساما :D )
مسئله Ninja Blade جدا بود اون پای موتور هم میشست تکچرخ میزد !!!! در مورد این فلسفه نینجا ها باید بگم من مقاله کاملش رو خوندم ! از یه مستر نینجا توی باشگاه شهرک غربم اصولش رو پرسیدم ! به وسیله ناروتو و چند تا اثر دیگه هم کاملا با فلسفه نینجا بودن آشنام :D .
حالا درسته این بازی کم از نینجا ـه کلاسیک فاصله گرفته . منتها انقدری نیست که بخوایم بگیم فقط داره از نام نینجا استفاده میکنه ! کلا خیلی وقته بازی ها از اون اصالتشون دور شدن ... NGII هم یه سری موارد داشت که دور از اصول نینجایی بود . ولی به هر حال نمیشه گفت نینجا نیست ... باید تا یه ویدیو ingameـه درست حسابی صبر کنیم :D !

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
ببخشید کی به شما گفته نینجا ها مخفیانه همه رو میکشتن؟ نه نینجا ها و نه شینوبی و کانویچی ها هیچ کدوم مخفیانه کار نمیکردن!

توی تاریخ ژاپن هم که بخونید همیشه سامورایی ها با نینجا ها مبارزه داشتن و چیزی که از جنگ هاشون گفته شده این هست که توی نبردهای خیلی خونین همش همدیگه رو تیکه تیکه میکردن! همیشه هم من همه جا توی تاریخ خوندم نبرد داشتن و مبارزه میکردن!

کلا من نمیدونم دوستان این تئوری که ننجا باید مثل اسنیک مخفیانه کار کنه رو از کجاشون در آوردن!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
فکر نمیکنم حرف از سلاح گرم آوردن ربطی به کریتوس داشته باشه ! شما هم دنباله یه چی هستی از بازی ایراد بگیری ها !
بابا این سلاح گرم رو این سیم سیم انداخت توی دهنه من و الا من زیاد مطمئن نبودم در این رابطه!:D
نمی تونی این واقعیت رو رد کرد که نینجایی که توی نینجا گایدن نشون میده در اصلا فقط ظاهر یه نینجا رو داره با چند حرکت آکروباتیک
صحبت سر بازی نیست صحبت سره اینه که یه نینجای واقعی برای انجام ماموریتش شونصد هزار نفر رو قطعه قطعه نمی کنه بلکه حساب شده و بی سر و صدا میره جلو و تا جایی که می تونه از مبارزه مستقیم اجتناب می کنه

ببخشید کی به شما گفته نینجا ها مخفیانه همه رو میکشتن؟ نه نینجا ها و نه شینوبی و کانویچی ها هیچ کدوم مخفیانه کار نمیکردن!

توی تاریخ ژاپن هم که بخونید همیشه سامورایی ها با نینجا ها مبارزه داشتن و چیزی که از جنگ هاشون گفته شده این هست که توی نبردهای خیلی خونین همش همدیگه رو تیکه تیکه میکردن! همیشه هم من همه جا توی تاریخ خوندم نبرد داشتن و مبارزه میکردن!

کلا من نمیدونم دوستان این تئوری که ننجا باید مثل اسنیک مخفیانه کار کنه رو از کجاشون در آوردن!

چه ربطی داره؟! چون با هم جنگ داشتن پس یعنی همیشه 2 تا دسته می شدن میفتادن به جون هم؟!
شما این متن رو بخون که دقیقا توضیح داده که چطور با دشمناشون می جنگیدن
در ضمن از کجاشون در آوردن یعنی چی؟! این چه طرز صحبت کردن یه تحریریه هست؟!
The ninja, using covert methods of waging war, were contrasted with the samurai, who had strict rules about honor and combat.
They travelled in disguise to other territories to judge the situation of the enemy, they would inveigle their way into the midst of the enemy to discover gaps, and enter enemy castles to set them on fire, and carried out assassinations, arriving in secret

آخرین ویرایش:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد

خُب تقریبا همیشه به صورت مخفی کار میکنن آخه! :D
مثلا یکی از اصلی ترین مشخصه های یه نینجا اینه که لباس سیاه میپوشه و توی تاریکی مخفی میشه! (البته من بعضی جاها دیدم که لباسای رنگی هم میپوشن!)
و یا همیشه مخفیانه به یه جا نفوذ میکنن...
در کل موافقم که هیچ قانونی برای مخفی کاری یه نینجا نیست!
ولی به هر حال مخفی کاری هم جز نینجا بودنه.. اسنیک نه ولی تو اسپلینتر سل به سم فیشر بعضی جاها نینجا میگفتن!! :D

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اتفاقا چون ایتاگاکی نیست بازی خوبی میشه! درسته ایتا بازی خیلی خوبی رو پایه ریزی کرد اما با تقیلد هاش از بازی های کلاسیک مجموعه و پیاده کردن عقده های جنسیش تو بازی شماره دوم رو نابود کرد!
ماکان حالت خوبه ؟ تقلید ؟ کدوم تقلید ؟ گیم پلی NG2 کاملا منحصر به فرد بود. سریع و خونین و زیبا. ایتاگی با 20 تا از اعضای اصلی نقل مکان کردند. از اون موقع Tecmo چی ساخته ؟ Undead Knights با متوسط 40- 45 , QT که فعلا اولین نمره اش 3 هست و هر کی دموش بازی کرده حالکش به هم خورده ( قریب به اتفاق ).
خشونت باعث جذابیت بازی میشه دیگه همه سایت ها و منتقد ها اینو اشاره کرده بودند. این میشه نظر شخصی وگرنه سیستم مبارزات NG2 معرکه بود.
عقده جنسی هم ببخشید فقط ایتاگی نیست. کوجیما و کامیا و ... تقریبا بیشتر زاپنی ها دارند.
فکر می کنم چون از ایتاگی بدت میاد کاملا نظر شخصی بود حرفت نه ؟
Update : اسم other m برای این نبردم که 4 تا شرکت روی هم بازی ساختند درسته کار اصلی با TN بوده اما کلا با این همه نظارت نینتندو بازی شد متوسط 84 اینطورا

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
تقصیر من نیست که این اواخر یه فیلم ژاپنی دوبله انگلیسی میدیدم میگفت نینجوتسو دیگه تقصیر من نیست تقصیر این "جو "که مارو میگیره!:d

نینجوتسو یه جور تاکتیکه ! کسی که نینجوتسو رو اجرا میکنه تو ژاپن بهش شینوبی میگن !

تو خارج از ژاپن به این افراد ( شینوبی ها ) نینجا میگن !

شما گفتی باید از روی نینجوتسو بسازن ، منم گفتم باید از روی شینوبی بسازن ! در اصل هر دو درست هستن ولی اون چیزی که من گفتم یکم درست تره انگار:d
ورزشی که به ورزشکاراش میگن نینجا، نینجوتسو میباشد
نه خیر عزیز . بالا توضیح دادم . ورزش نیست ، تاکتیک و استایل مبارزان یا همون شینوبی ها بوده .

========================

پ.ن : ماکان نینجوتسو شامل هنر جاسوسی و مخفی کاری هم میشه ! :d

• Like
Reactions: Amir09

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
پیاده کردن عقده های جنسیش تو بازی شماره دوم رو نابود کرد!

دقیقا این بشر کلا مشکل داره ولی خداییش خاص بود ، خاص!

اما در مورد عالی بودن این نسخه خود Team ninja هم همچین کار بلد نیست ! حتی Other M هم بازی نوآورانه و خیلی تاپی نبود!

ولی در کل برای ریوی باستانی که سال هاست ازش خوشم میاد آرزوی موفقیت دارم:d به امید تکرار خاطره ی بی نظیر NGB.

عقده جنسی هم ببخشید فقط ایتاگی نیست. کوجیما و کامیا و ... تقریبا بیشتر زاپنی ها دارند.

Cut scene های MGS 4 واقعا فجیع بود!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
ما در مورد عالی بودن این نسخه خود Team ninja هم همچین کار بلد نیست ! حتی Other M هم بازی نوآورانه و خیلی تاپی نبود!
امیر بشین اول یه زره بازی کن بعد خودت می فهمی که چه بازی عالیی اینا ساختن
طرز استفاده از موشن کنترلر و نحوه کنترل سمس واقعا عالی کار شده و اکشن بازی اصلا شبیه بازی های اکشن ادونچر دیگه نیست
اگرم می بینی معدلش هشت شده و من احتمال می دم به همین خاطر می گی بازیه خوبی نیست بخاطر سنگینی اسم متروید هست که روی بازیه و الا مطمئن باش اگه اسمش این نبود معدلش بهتر ازین می شد
Cut scene های MGS 4 واقعا فجیع بود!
در ضمن در مورد کاراکتر های زن شرقی باید بگم که این یه استیل هنری(!) هست و نه توی بازی بلکه در انیمه هاشون هم وجود داره.این اغراق توی اندام کاراکتر های زن شرقی وجود داره
مثلا اشلی توی رزیدنت اویل 4 و یا فیونا توی haunting ground شبیه زنای 25 ساله بودن تا دختر بچه های 14-15 ساله و یا بیونتا که معرف حضور همه هست

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
امیر بشین اول یه زره بازی کن بعد خودت می فهمی که چه بازی عالیی اینا ساختن
طرز استفاده از موشن کنترلر و نحوه کنترل سمس واقعا عالی کار شده و اکشن بازی اصلا شبیه بازی های اکشن ادونچر دیگه نیست
اگرم می بینی معدلش هشت شده و من احتمال می دم به همین خاطر می گی بازیه خوبی نیست بخاطر سنگینی اسم متروید هست که روی بازیه و الا مطمئن باش اگه اسمش این نبود معدلش بهتر ازین می شد

در ضمن در مورد کاراکتر های زن شرقی باید بگم که این یه استیل هنری(!) هست و نه توی بازی بلکه در انیمه هاشون هم وجود داره.این اغراق توی اندام کاراکتر های زن شرقی وجود داره
مثلا اشلی توی رزیدنت اویل 4 و یا فیونا توی haunting ground شبیه زنای 25 ساله بودن تا دختر بچه های 14-15 ساله و یا بیونتا که معرف حضور همه هست

در مورد قسمت اول:

خودم متاسفانه Wii ندارم وفقط در معیت یکی از رفقا یه نیم ساعتی بازی کردم ولی اونی که انتظارشو داشتم نبود!:-s
در مورد کنترل که Retro ]م قبلا حتی بدون M+ هم اینکارو با همین کیفیت انجام داده بود!
اما نکته ی فوق العادش برای من اینبود که منو یاد Super Metroid مینداخت ...

در مورد قسمت دوم:
استیل چیه بابا!

زوم کردن و تکون دادن Sixaxis هم شد استیل؟
این ملت کلا آمپراشون خیلی بالا کار میکنه!:-/

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
در مورد قسمت اول:

خودم متاسفانه Wii ندارم وفقط در معیت یکی از رفقا یه نیم ساعتی بازی کردم ولی اونی که انتظارشو داشتم نبود!:-s
در مورد کنترل که Retro ]م قبلا حتی بدون M+ هم اینکارو با همین کیفیت انجام داده بود!
اما نکته ی فوق العادش برای من اینبود که منو یاد Super Metroid مینداخت ...

در مورد قسمت دوم:
استیل چیه بابا!

زوم کردن و تکون دادن Sixaxis هم شد استیل؟
این ملت کلا آمپراشون خیلی بالا کار میکنه!:-/
نیم ساعت اول اصلا قابل مقایسه با بقیه بازی نیست
منم دقیقا اولش نیم ساعت رفتم بعد زده شدم رفتم ماریو بازی کردم ولی بعدش که رفتم جلو همین جوری با آزاد شدن قابلیت ها سمس بازی بهتر و بهتر می شد
در مورد کنترل هم دقت نکردی.اگه منظورت متروید های FPS روی Wii هست که خوب اونا فقط FPS بودن
این بازی به شکل خیلی زیبا و جالبی هم دوربین اول شخص و هم سوم شخص رو توی بازی جا داده و این قدر این سیستم کارا و دقیق هست که آنن وسط یه باس فایت می شه بری روی حالت FPS و یه موشک نثار غوله کنی.اولاش کمی مشکل بعد دستت راه میفته
در مورد استیل هم جلوش علامت تعجب گذاشته بودم! فقط حوصلم نکشید شکلکم بزارم:D
و الا منظورم اینه که اینا کلا این چنین چیزی بینشون عادیه و چیزی نیست که بخوایم به شخص خاصی نسبت بدیم

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar

اتفاقا این بازی جدید قراره هم خشونتش بیشتر و معقول تر باشه (خشن باشه نه اینکه گالون گالون خون به بازی اضافه بشه) و هم اینکه ریو انسانی تر باشه نه ماشین آدم کشی که ایتا ازش ساخت!
بعد از این همه بحث و گفت و گو تو چندتا تایپیک دیگه من شخصا گرفتم که شما دشمن خونی ایتاگاکی هستی:d خب بدت میاد چرا کل بازی رو زیر سوال میبری؟ مثلا اون NGS2 خوب بود که بدون ایتاگاکی ساخته شد؟به نظر من هنوزم که هنوزه بازی H&Sای تو این نسل رو دست NG2 نیومده.

آخرین ویرایش:

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,656
نام
امیر

خشونت معقول یعنی چی آخه؟ بازی هیچیش معقول نیست خشونتش معقول باشه آخه این باس های بازی با عقل جور درمیاد؟!! مگه شبیه ساز واقعیته؟؟؟!
تمام لذتش به همون گالن گالن خون ریختنشه! حتی تو NG Bهم گالون گالون خون میریخت!

یادمه بخاطر اینکه ایکباکس اورجینال نداشتم به مدت یه هفته! مسافت ه طولانی رو طی میکردم تا به کلوب برسم و اینطوری NG Blackرو تموم کردم!

دیگه شما که فن FFهستی !(آواتارت رو میگم) ژاپنیا تو FFزیاده روی نکردن که حالا تو بازیهای دیگه شون زیاده روی نکنن؟!! مثال بارزش همین بایونتاست!
به نظر من ایتاگاکی برخلاف DOAتوی NGحتی NGIIعقده هاش رو خالی نکرد هرچی گند بود تو شماره های با عنوان Sigmaزده شد! احتمالآ ودیوی قبل از انتشار NGS IIکه یادتون هست؟؟!

در مورد انسان تر بودنش هم حتمآ منظورش این بوده که گندی که تو شخصیت پردازی NGIIزدن رو جمع میکنن نه اینکه به جای کشتن ناز و نوازش کنه!

نینجوتسو یه جور تاکتیکه ! کسی که نینجوتسو رو اجرا میکنه تو ژاپن بهش شینوبی میگن !

تو خارج از ژاپن به این افراد ( شینوبی ها ) نینجا میگن !

شما گفتی باید از روی نینجوتسو بسازن ، منم گفتم باید از روی شینوبی بسازن ! در اصل هر دو درست هستن ولی اون چیزی که من گفتم یکم درست تره انگار:d
نه خیر عزیز . بالا توضیح دادم . ورزش نیست ، تاکتیک و استایل مبارزان یا همون شینوبی ها بوده .

========================

پ.ن : ماکان نینجوتسو شامل هنر جاسوسی و مخفی کاری هم میشه ! :d

متشکرم که توضیح دادین.:x

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
عقده های جنسیش
یه سوال ازت دارم ماکان .
میدونی اولین شخصیت و اولین بازی ـی که انیمیشن برای بالا تنه یکی از شخصیت های دخترش قرار داد کدوم بازی بود ؟ جواب این سوال رو بده تا بحث رو ادامه بدیم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر