Reach : Microsoft بهتر از COD Black Ops خواهد فروخت.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
haloreach.jpg

مایکروسافت صادقانه بر این باور است که Halo : Reach در این پاییز بهتر از COD : Black Ops خواهد فروخت.

Stephen Mcgill,رئیس بخش اروپایی XBOX در شب جشن عرضه ی Halo : Reach به Eurogamer گفت:"این یک مبارزه ی واقعا خوب خواهد بود.ما انتظارات بزرگی از این عنوان داریم.بیشتر از 34 میلیون نفر سری بازی Halo را خریده اند و حالا آنها میخواهند Reach را بازی کنند.ما قصد داریم این امر را به طرزی باورنکردنی محقق کنیم."

او افزود:"وقتی 10 سال پیش ما XBOX را عرضه کردیم,Halo یک عنوان مستقل بود.Halo عنوانی بود که FPS بر روی کنسول را به یک تجربه ی دست یافتنی و سرگرم کننده تبدیل کرد."

ممنوعیت انتشار نقد از Halo : Reach صبح یکشنبه برداشته شد و Mcgill انتظار نقدهایی"بسیار خوب و درخشان"دارد.او تعداد کمی از نقدها و امتیازهای مجلات را دیده ولی به نظر خوشحال میرسد.

همچنین Mcgill از آینده ی Halo بعد از Reach و بدون Bungie مطمئن است.او ادعا میکند که سری در اختیار تیم توانایی است و برای آن برنامه های بزرگی دارند.

Halo : Reach این سه شنبه,14 ام سپتامبر عرضه میشود.

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
نمیدونم چرا همه از این عنوان تعریف میکنند(قصد توهین ندارم)
من تا این بازی رو رو x360 گذاشتم و اولین مرحله رو که دیدم یاد یازی Haze افتادم
همه چیزش منو یاد haze مینداخت حتی گرافیکش!!!!!
واقعا چرا یه همچین عنوانی که همه روش حسابی دارند باید با این گرافیک باشه(من خودم بیشتر گیم پلی برام مهمه ولی خب این گرافیک لایق سری Halo نیست)
در کل همش احساس میکنم دارم Haze که چند سال پیش رو PS3 بازی میکردمو بازی میکنم:d

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
واقعا چرا یه همچین عنوانی که همه روش حسابی دارند باید با این گرافیک باشه(من خودم بیشتر گیم پلی برام مهمه ولی خب این گرافیک لایق سری Halo نیست)
من اصلا نمیدونم چرا هیلو اینقدر فروش میکنه :D!!!!!!!!!!!

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
همه از سبک هیلو خوششون نمیاد.گرافیک بازی هم مشکلی نداره.
اگه haze بود متوسطش الان 94 نبود.;)
---------------
منم فکر کنم بیشتر بفروشه.ولی رقابت خیلی نزدیکی خواهند داشت.

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
همه از سبک هیلو خوششون نمیاد.گرافیک بازی هم مشکلی نداره.
اگه haze بود متوسطش الان 94 نبود.;)
---------------
منم فکر کنم بیشتر بفروشه.ولی رقابت خیلی نزدیکی خواهند داشت.
من نمیگم از سبکش خوشم نمیاد!تازه خوشمم میاد گرافیک هم که معلومه مشکل نداره!!ولی بزای هیلو نباید اینجوری باشه!شایدم من بخاطر بازی های دیگه که گرافیک بهتری دارند انتظار زیادی از Halo دارم:d:dدرکل یه بار Haze رو بازی کن شباهتو احساس میکنی

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من نمیگم از سبکش خوشم نمیاد!تازه خوشمم میاد گرافیک هم که معلومه مشکل نداره!!ولی بزای هیلو نباید اینجوری باشه!شایدم من بخاطر بازی های دیگه که گرافیک بهتری دارند انتظار زیادی از Halo دارم:d:dدرکل یه بار Haze رو بازی کن شباهتو احساس میکنی
دوست عزیز اگه گرافیک رو 360 میخوای برو یه بازی با محیط بسیار کمتر بازی کن چون هیلو یه 2 3 کیلومتری محیط همراه یه عالمه AI داره براش پردازش میشه !:d شما نگاه کنی کرایسیس 2 هم از محیط جنگلیش اومده تو شهر برای این که محیط بستس ! ;;) Geow هم که محیطش بستس که گرافیکش عالیه ! ;) وگرنه ریچ ترکونده 360 رو :D

من اصلا نمیدونم چرا هیلو اینقدر فروش میکنه :biggrin1:!!!!!!!!!!!
KZ فن ها همیشه تو کفش میمونن ! آخه نه این که اصلا کیفیت هم نداره این بازی ! ;;)

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
این که کاملا مشخصه. اون کجا و این کجا!
البته خدا نکنه CoD زیاد بفروشه، چون تجربه نشون داده Acti پول زیادی که به دست بیاره از حالت انسانی خارج میشه...:laughing:
شایدم من بخاطر بازی های دیگه که گرافیک بهتری دارند انتظار زیادی از Halo دارم:d:d
:|

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
دوست عزیز اگه گرافیک رو 360 میخوای برو یه بازی با محیط بسیار کمتر بازی کن چون هیلو یه 2 3 کیلومتری محیط همراه یه عالمه AI داره براش پردازش میشه !:d شما نگاه کنی کرایسیس 2 هم از محیط جنگلیش اومده تو شهر برای این که محیط بستس ! ;;) Geow هم که محیطش بستس که گرافیکش عالیه ! ;) وگرنه ریچ ترکونده 360 رو :D

KZ فن ها همیشه تو کفش میمونن ! آخه نه این که اصلا کیفیت هم نداره این بازی ! ;;)
کدومش کیفیت نداره؟KZ یا Reach??
ولی کرایسیس با همون محیط جنگلش رو بخوای مقایسه کنی بهتر از هیلو میشه ها؟؟
بابا Haze هم یه همچین محیطی داره!!

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
الان کدوم *#@$#% یی دوباره بحث کیلزون و بازی های انحصاری PS3 رو اورد وسط دوباره ؟

عنوان رو ببینید

اون وقت گودرز چه رابطه ای با شقایق داره ؟ :|

هر چیزی رو به هرچیزی می چسبونید ربط میدین

فروش هیلو بیشتره هیچ بحثی هم نیست

لطفا کش ندین

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
کدومش کیفیت نداره؟KZ یا Reach??
ولی کرایسیس با همون محیط جنگلش رو بخوای مقایسه کنی بهتر از هیلو میشه ها؟؟
بابا Haze هم یه همچین محیطی داره!!
منوظرم فروش هیلو بود که قابل هضم نیست !

بابا کرایسیس با محیط جنگل رو PC های High end 1.5 میلیونی به سختی میتونن تمام جزییات و تمام چیزا رو High رو نشون بدن ! :d تازه AA 4x اینا هم بزارن فریم در حد 24 25 میگیرن ! :d خب معلومه 360 نمی تونه همچین چیزی نشون بده برا همین تو محیط بسته بازی رو میزارن که پردازشش راحت شه :d البته یه استثنا هم وجود داره و اون Rage هست که بخاطر خاصیت موتورش میترکونه ! :d و یه محیط در حد هیلو میده ! تازه با 60 فریم ! اگه اطلاعات بیشتر خواستی تو پروفایلم بگو :d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
من هنوز متوجه نشدم، چرا تو ایران همه فکر می کنند وقتی یه بازی زیاد میفروشه، باید گرافیک خیلی خفنی داشته باشه!! مگه ملت بازی میخرن که بشینن تعداد پلیگون هاش رو بشمارند؟

به هر حال کسانی که تو کف فروش Halo هستند، با این طرز فکر تا آخر هم تو کفش خواهند موند، مطمئن باشید...

پ.ن: خداییش بساطی که تو ایران سر Halo داریم، سر هیچ بازی توی هیچ جای دنیا وجود نداره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر