همه چیز در مورد ِ اجرای بازی های Wii (پست ِ اول حتما خوانده شود)

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
دوستان عزیز من چند وقتیه که این کنسول رو تهیه کردم ، ولی حقیقتش از بازیهای این کنسول خیلی اطلاعات ندارم و نمیدونم چه بازی هایی ارزش بازی کردن داره ، و یک معیارم این هستش که بازی ها برای سنین پایین تر هم قابل بازی باشه ، و البته برای بزرگتر ها هم (مثله خودم! ) جذاب ...

الان این عنوان ها رو دارم :
Mario
Mario sport
Ninja Turtles
Sport Resort
101 IN 1 Sport Mega Mix
Harvest Moon
Sonic
Big Game Hunter
Toy Story
Harry Potter
این عنوان ها رو دارم و میخواستم اگر ممکنه چند تا عنوان قشنگ هم شما معرفی کنید تا تهیه کنم (مثله Top Spin , .... )

ممنون و موفق باشید
mario galaxy ها
kirby
donkey kong
de blob
excitetrucks
raving rabbids ها
metroid prime
wario ware و...
اینا رو یادم اومد

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
Top Spin 4
Super mario galaxy
Super mario galaxy 2
new super mario bros
boom blox bash party
wii sport resort
resident eveil the dark side chronicle
the legend of zelda
wii play
wario ware smooth moves
red steel
kirby
de blob 2
rayman raving rabbids tv party
rabbids go home
mario kart
a boy and his blob
super smash bros brawl
metroid prime 3
mad world
koana
mini ninjas
no more heros 1 and 2
و ... ( که یادم نمیاد )
به نظرم اینا بازی های قشنگ wii هستند

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
خب هزار کار باید انجام بدی :p
شوخی کردم . شما اول چنتا بازی جدید رو اجرا کن ببین چه مشکلی داری بعد بیا تا رفعش کنیم با هم

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
خب هزار کار باید انجام بدی :p
شوخی کردم . شما اول چنتا بازی جدید رو اجرا کن ببین چه مشکلی داری بعد بیا تا رفعش کنیم با هم
مرسی:d پس نرم افزاری حل میشه مشکل ؟ نیازی به کارهای سخت افزاری نداره ؟
امروز میم همین جا پست میدم
:D

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
الان رفتم بازی new super mario bros رو خریدم گذاشتم تو دستگاه اول صفحه سیاه میشه بعد یه صفحه سبز میاد دستگاه هنگ میکنه باید از جلو چند ثانیه دکمه ی پاور و بگیرم تا خاموش شه . بازیهای قدیمی و اجرا میکنه دستگاه رو دو ساله دارم آپدیتی چیزی نشده تا حال
ممنون

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
الان رفتم بازی new super mario bros رو خریدم گذاشتم تو دستگاه اول صفحه سیاه میشه بعد یه صفحه سبز میاد دستگاه هنگ میکنه باید از جلو چند ثانیه دکمه ی پاور و بگیرم تا خاموش شه . بازیهای قدیمی و اجرا میکنه دستگاه رو دو ساله دارم آپدیتی چیزی نشده تا حال
ممنون
شما Ciosتون Rev چنده؟(زیر نئوگاما نوشته)
اگه 14 به بالاس مشکل از وی نیست. شما اول تو نئوگاما تنظیمات تصویر رو عوض کنید مثلا بزارید رو پال یا NTSC اگه بازم مشکل داشت بازی رو عوض کنید.

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
لطفا یه بزرگوار به این سوالات من جواب بده :

به نظر میرسه که برنامه NeoGamma بهترین باشه. این طور نیست؟

میخوام بدونم استفاده از این برنامه باعث تغییر نرم افزاری (یا حتی سخت افزاری!) دستگاه میشه یا نه؟ در واقع میخوام بدونم که دستگاه اوریجینال باقی میمونه یا از این حالت خارج میشه؟!

امکان اجرای این برنامه از طریق USB و فلش مموری وجود داره؟

با اجرای این برنامه، روی دستگاه چیزی نصب میشه یا فقط On the fly اجرا میشه؟

دستگاه ماله پسر عمم هست که از دانمارک خریده، مدلش 2010 هست و رنگش سفید هست و سیستمش هم پال هست.

آیا برنامه NeoGamma به روش زیر روی دستگاهی که دارم قابل اجرا هست یا نه :
Methode C - I want to Hack my Wii and load LetterBomb from my SD and load back ups from DVD's. (Makkelijkst).

بهتره که از کدوم ورژن NeoGamma استفاده بکنم؟ فعلا آخرین ورژنش 50 هست ولی بتا هست.

توی فایل‌های رید می NeoGamma نوشته شده که برای اجرای این برنامه باید از Homebrew Channel استفاده بشه! از اونجایی که دستگاه من اورجینال هست پس در واقع اول HBC رو نصب بکنم؟

قبل از نصب HBC میشه از حافظه Wii بک آپ بگیرم؟ یا برای بک آپ گیری هم باید HBC نصب باشه؟

یه بازی دانلود کردم که پسوندش WAD هست (Downtown_Nekketsu_Dodgeball.wad) چطوری میتونم اجراش بکنم؟

در حین استفاده از NeoGamma احتمال خراب کاری وجود داره یا نه؟ احتمال بریک شدن دستگاه بیشتر توی کدوم مرحله از کار هست؟ مثلا بک آپ گیری یا نصب HBC یا نصب و اجرای NeoGamma یا توی همشون احتمال خرابکاری هست؟

اگه یه بازی کپی رو بندازم توی دستگاه اورجینال واسه دستگاه مشکلی پیش میاد یا نه؟ مثلا فقط اجرا نمیشه یا امکان اینکه کنسول رو flag بکنه هست؟!

یه چند مورد از توصیه های ایمنی متداول رو بهم بگین. از نوع نکنین + از نوع بکنین

پیشاپیش ممنونم.

آخرین ویرایش:

snakeVssam

کاربر سایت
Jul 10, 2008
307
نام
حسین
سلام.دوستان.چند.سوال.دربارهی.بازی.zelda.جدید.میخواستم.بپرسم.
اول.اینکه.بازی.با.کدوم.آپدیت.اجرا.میشه.؟
دوم.motion.plus.میخواداین.بازی؟

bazicenter2011

کاربر سایت
Sep 8, 2011
83
سلام دوستان یه سوال من وقتی با برنامه نیوگاما می خوام بازیا رو بیارم نمیاد نه از دی وی دی نه هارد یعنی شمارشگر که تموم میشه دوباره برمیگرده تو صفحه اول برنامه نیو گاما ممنونم

mehdi_mz

کاربر سایت
Nov 13, 2011
66
نام
MehDi
بچه ها من یه ویی دارم با فریمور 4.2......ریجن uc....با مود چیپ d2pro هک شده.....
1.همه بازیارو اجرا میکنه؟
2.چی کار کنم اگه بازی گزاشتم اپدیت نکنه؟
3.دیسک چنل چیه؟
4.من برنامه میتونم نصب کنم رو ویی؟
5.بازیه super mario galaxy رو میتونم بازی کنم؟
6.اگه بازی pal Or J باشه قبل اجرای بازی کاری باید بکنم؟
7.اگه راهی هست جلوی بریک و اپدیت بهم بگین....
ممنون

ahrad

کاربر سایت
Feb 29, 2012
1
آهان !
نه بابا ... سه چهار تا از روی دیسک تا حالا آوردم ... ولی اینکه کپیش کردم ارور میده :
The game Disc could not be read. Please refer to your Wii Operations Manual for more information

من هم همین مشکل رو دارم با imgburn وبا سرعت 4 کپی کردم جواب نداد؟!!!!

---------- نوشته در 05:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:44 PM ارسال شده بود ----------

باimg burn وسرعت 4 گرفتم ولی نشد!!!

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
بچه ها من یه ویی دارم با فریمور 4.2......ریجن uc....با مود چیپ d2pro هک شده.....
1.همه بازیارو اجرا میکنه؟
2.چی کار کنم اگه بازی گزاشتم اپدیت نکنه؟
3.دیسک چنل چیه؟
4.من برنامه میتونم نصب کنم رو ویی؟
5.بازیه super mario galaxy رو میتونم بازی کنم؟
6.اگه بازی pal Or J باشه قبل اجرای بازی کاری باید بکنم؟
7.اگه راهی هست جلوی بریک و اپدیت بهم بگین....
ممنون
1) بله همه رو اجرا میکنه و مشکلی نداره
2) باید آپدیت دیسک بازیت رو از بین ببری البته راه آسون ترش اینه که از priiloader استفاده کنی و disc Update رو غیر فعال کنی با برنامه هایی مثل نئو گاما بازی رو اجرا کنی دیگه خیالت از بابت آپدیت راحت هست
3) همون جایی هست که وقتی دیسک رو میزاری عکس بازی اونجا میاد و با زدن دکمه بر روی اون بازی اجرا میشه معمولا اولین چنل کنسول در سمت چپ هست و عکس یک دیسک روشه
4) بله برنامه های زیادی هم داره از مدیا پلیر بگیر تا امولاتور و فایل منیجر و غیره و ذلک
5) بله به راحتی
6) با استفاده از نئو گاما میتونی بازی رو اجرا کنی اگر زبان بازیت ژاپنی بود باید تو تنظیمات نئو گاما زبان ژاپنی رو انتخاب کنی
7) بهترین راه استفاده از دیسک های بدون آپدیت و نصب برنامه Priiloader هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر