همه چیز در مورد ِ اجرای بازی های Wii (پست ِ اول حتما خوانده شود)

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من یه رم پیدا کردم توش لودر رو ریختم از هوم برو اجرا هم کردم بعد تو فلش یه فلدر ساختم به اسمwbfs و بازی رو که فرمتش رو به همین اسم تغییر داده بودم ریختم توش بعد از 20 ثانیه فلش رو اصلا نشناخت ایا برای اجرای لودر رم باید همیشه به کنسول وصل باشه

بله دیگه مثل این هست که شما موقع اجرای یه فایل از رو فلش ، فلش رو از دستگاه خارج کنی

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
الان چرا فلش رو نمیشناسه

در حالت روشن فلش رو بیرون کشیدی؟! مرخص میشه کنسول ها!!! کنسول رو خاموش کن و از برق بکش بیرون و بعد از 10 دقیقه مجددا تست کن. برای اجرای بازیها به اس دی کارت نیاز نداری از همون فلش هم میتونی اجرا کنی.باید لیست برنامه های مورد نیازت رو اول توی Homebrew channel بیاری.

• Like
Reactions: bazicon

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
325
چی فلش رو نمیشناسه؟

در حالت روشن فلش رو بیرون کشیدی؟! مرخص میشه کنسول ها!!! کنسول رو خاموش کن و از برق بکش بیرون و بعد از 10 دقیقه مجددا تست کن. برای اجرای بازیها به اس دی کارت نیاز نداری از همون فلش هم میتونی اجرا کنی.باید لیست برنامه های مورد نیازت رو اول توی Homebrew channel بیاری.

والا بعد توصیه شما کنشول رو خاموش کردم فلش رو وصل کردم اما وقتی وارد لودر میشم بازی نمیاره یه بارم اصلا وارد لودر نشد یه صفحه سیاه اومد
میشه اون قسمت لیست برنامه های مورد نیاز رو یه توضیح بدی

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
والا بعد توصیه شما کنشول رو خاموش کردم فلش رو وصل کردم اما وقتی وارد لودر میشم بازی نمیاره یه بارم اصلا وارد لودر نشد یه صفحه سیاه اومد
میشه اون قسمت لیست برنامه های مورد نیاز رو یه توضیح بدی

شما کنسول رو خاموش کن. SD رو دربیار و برنامه رو از روش پاک کن و دوباره بریز رو SD (سورس اصلی رو که دانلود کردی) بعد SD رو بزن به کنسول. فلش رو هم بزن به USB (ترجیحا سمت راستی - از پشت که به کنسول نگاه کنی میشه سمت راست) بعد کنسول رو روشن کن. برو تو Homebrew و بعد لودر رو اجرا کن و بعد بازی رو انتخاب کن و اجرا کن. حتما دوباره این کارهایی که گفتم رو انجام بده نتیجه رو بگو

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
325
شما کنسول رو خاموش کن. SD رو دربیار و برنامه رو از روش پاک کن و دوباره بریز رو SD (سورس اصلی رو که دانلود کردی) بعد SD رو بزن به کنسول. فلش رو هم بزن به USB (ترجیحا سمت راستی - از پشت که به کنسول نگاه کنی میشه سمت راست) بعد کنسول رو روشن کن. برو تو Homebrew و بعد لودر رو اجرا کن و بعد بازی رو انتخاب کن و اجرا کن. حتما دوباره این کارهایی که گفتم رو انجام بده نتیجه رو بگو
انجام دادم ایندفعه فلش رو شناخت اما نتونست بخونتش درخواست فرمت داد منم زدم اما نتونست فرمت کنه ارور داد

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
انجام دادم ایندفعه فلش رو شناخت اما نتونست بخونتش درخواست فرمت داد منم زدم اما نتونست فرمت کنه ارور داد
فلش رو یک بار با کامپیوتر فرمت کنید بعد بازی رو بریزید توش. دقت کنید مثلا برای بازی New Super Mario Bros. مسیر بازی به شکل زیر است در فلش

wbfs -> New SUPER MARIO BROS. Wii [SMNP01

البته اون پوشه دوم رو خود Wii Backup Manager میسازه

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
325
فلش رو یک بار با کامپیوتر فرمت کنید بعد بازی رو بریزید توش. دقت کنید مثلا برای بازی New Super Mario Bros. مسیر بازی به شکل زیر است در فلش

wbfs -> New SUPER MARIO BROS. Wii [SMNP01

البته اون پوشه دوم رو خود Wii Backup Manager میسازه
این وی بک آپ منجیر رو خود لودر اجرا میکنه اتوماتیکه؟ ایا
اقا دوباره تست کردم اینبار اسم بازی هم آورد ولی صفحه سیاه شد و چیز دیگه ای نیومد

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
این وی بک آپ منجیر رو خود لودر اجرا میکنه اتوماتیکه؟ ایا

نه یه نرم افزاری هست که باید از اینترنت دانلود کنید بعد روی کامپیوتر اجرا کنید بعد فایل ISO رو باهاش فراخوانی کنید و به WBFS تبدیل کنید

Wii Backup Manager

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
با وی منیجر تبدیل کردم با این نفهمیدم چه طوره

بعد از اجرای نرم افزار

- روی add کلیک کن و فایل ISO رو انتخاب کن تا باز بشه

- مربع کنار فایل باز شده اگر تیک نداره تیک بزن

- روی Transfer و بعد روی گزینه WBFS کلیک کن خودش تبدیل میکنه

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
325
اولا شرمنده هستم بابت این همه اذیت کردنتون میگم الان بازی ها رو میشناسه فقط موقع استارت میکنم صفح سیاه و اخر مجبور میشم کنسولو از جلو خاموش کنم فک کنم آخرشم باید دیسک بخرم هم شما رو خسته کردم هم خودم رو
اگه فرمت فلش رو تغییر بدم شانسم بیشتر میشه ؟
الان دارم با بک آپ منجیر تست میکنم فلدری که میسازه رو میندازم توی فولدر wfbs توی فلش

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bazicon

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
اولا شرمنده هستم بابت این همه اذیت کردنتون میگم الان بازی ها رو میشناسه فقط موقع استارت میکنم صفح سیاه و اخر مجبور میشم کنسولو از جلو خاموش کنم فک کنم آخرشم باید دیسک بخرم هم شما رو خسته کردم هم خودم رو
اگه فرمت فلش رو تغییر بدم شانسم بیشتر میشه ؟
الان دارم با بک آپ منجیر تست میکنم فلدری که میسازه رو میندازم توی فولدر wfbs توی فلش

نه بابا این چه حرفی هست. اگر برای تک تک بازیها اینطوری هست احتمالا cIOS ها آپدیت نیست که باید اونا رو آپدیت کنی. قبل از آپدیت حتما از Nand دستگاه بک آپ بگیر با Bootmii و اگر هم میبینی نمیتونی خودت آپ کنی ببر پیش یکی که بلد باشه و کنسول براش مشکلی ایجاد نشه ولی قبل از همه کارها حتما یه بک آپ بگیر. Wii هم راحت فرمت NTFS رو میشناسه و مشکلی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر