نحوه اجرای همه بازی های Wii ( بازی های مشکل دار )

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
دقیقا همین راه رو رفتم فیلم رو دیدم ولی ریست نشد و ارور 002 گرفتم.
شما که این مشکل رو داری اول باید بیینین IOS36 تون رو Fake Sign کردین یا نه بعد اینا رو امتحان کنین.
بعد اگه تونستی لیست IOS هات رو بگو تا بگم چی رو باید نصب کنی.

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
سلام .

یه سوال : الان این روش روی 4.2E که من همین دیروز خریدم هم جواب میده یا نیازی به این کار ها نیست یا روش خاص خودش رو داره یا من گیج زدم ؟

مرسی

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام .

یه سوال : الان این روش روی 4.2E که من همین دیروز خریدم هم جواب میده یا نیازی به این کار ها نیست یا روش خاص خودش رو داره یا من گیج زدم ؟

مرسی
سلام.
اگه نئوگامات ورژن 8 هست نه نیازی نیست.

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
شاید خوب تایپ نکردی Neogamma تو هین جا هم یه تاپیک مخصوص داره.

توی Wiibrew گشتم پیدا نکردم :( توی گوگل هم میترسم آخرین ورژنش گیرم نیاد . آخریش همین 8 هست ؟ برم گوگلش کنم .

من الان اویل 4 وی ادیشن رو دانلود کردم موقع اجرا وقتی از منوی بازی New Game رو میزنی هنگ میکنه ! نمیدونید مال چیه ؟

بعدش من اون مراحل پست اول رو میتونم روی 4.2E انجام بدم یا فرق داره ؟ اگر فرق داره راهنمایی میکنید . ممنون

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
توی Wiibrew گشتم پیدا نکردم :( توی گوگل هم میترسم آخرین ورژنش گیرم نیاد . آخریش همین 8 هست ؟ برم گوگلش کنم .

من الان اویل 4 وی ادیشن رو دانلود کردم موقع اجرا وقتی از منوی بازی New Game رو میزنی هنگ میکنه ! نمیدونید مال چیه ؟

بعدش من اون مراحل پست اول رو میتونم روی 4.2E انجام بدم یا فرق داره ؟ اگر فرق داره راهنمایی میکنید . ممنون
تاپیک نئوگاما آخرین ورژن رو داره:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=27653

احتمالا بازی رو خوب رایت نکردین.
این مراحل روی همه ی فریمور ها بخوبی جواب میده.

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
تاپیک نئوگاما آخرین ورژن رو داره:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=27653

احتمالا بازی رو خوب رایت نکردین.
این مراحل روی همه ی فریمور ها بخوبی جواب میده.

راستش من بازی ها رو رایت نمیکنم ! یه هارد 120 گیگ ردیف کردم برای بازی ها ، اویج ها رو که میذارم و اینستال رو میزنم ! کپی ها رو هم که پدر نت رو در آوردم .

جکو که فقط از روی دیسک اجرا میکنه ! الان WiiFlow نصب کردم خیلی باحاله همه رو هم خیلی خوب و بدون مشکل اجرا میکنه حتی Wii Sport Resort البته Resort من اوریج بود اینستالش کردم روی هارد .

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
راستش من بازی ها رو رایت نمیکنم ! یه هارد 120 گیگ ردیف کردم برای بازی ها ، اویج ها رو که میذارم و اینستال رو میزنم ! کپی ها رو هم که پدر نت رو در آوردم .

جکو که فقط از روی دیسک اجرا میکنه ! الان WiiFlow نصب کردم خیلی باحاله همه رو هم خیلی خوب و بدون مشکل اجرا میکنه حتی Wii Sport Resort البته Resort من اوریج بود اینستالش کردم روی هارد .
پس الان مشکل اویلتون هم حل شده دیگه احتمالا؟

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
پس الان مشکل اویلتون هم حل شده دیگه احتمالا؟

مشکل نشناختن USB منظوتونه ؟ بله با اون برنامه ای که برای USB2 شما آپدیت کرده بودید مشکل رو برطرف کردم ولی CoverFlow کماکان ارور میده به جاش WiiFlow استفاده میکنم که خیلی هم بهتر و زیبا تره .

Ehsansal

کاربر سایت
Feb 15, 2010
22
من الان کارهایی که تو این تاپیک گفته شده بود رو کردم.ورژن neogama r8 beta 15 rev 14 رو دارم و cios ها رو نصب کردم. اما وقتی وارد neogamma میشم ios249 رو دارم فقط. میخوام بازی grand slam tennis رو انجام بدم ولی وقتی صفحه EA SPORT میاد دیگه کاری نمیکنه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر