نحوه اجرای همه بازی های Wii ( بازی های مشکل دار )

muhamad_666

کاربر سایت
Oct 21, 2009
26
خیلی خوشحالم که هنوز بچه هایی هستن که جواب ما تازه کارا رو می دن.
شاید خیلی ها بگن دیگه عمر این کنسول تموم شده. ولی من تازه خریدمشو خیلی هم باهاش حال می کنم. با این که دست دوم خریدم خیلی تمیزه و هم قیمت یک ست ایکس باکس و کینکت دست دوم برام در اومد. ولی ارزششو داره. واقعا یه حس دیگه داره این کنسول.
بگذریم.
یه سوال از اساتید داشتم ممنون می شم جوابمو بدین.
من با این برنامه wii backup manager بازی ها رو میریزم رو فلش. کاور بازی هم میزارم از اینترنت دانلود میکنه و عکس کاور بازی رو نشون میده. ولی وقتی فلش رو به wii وصل می کنم برنامه USB Loader عکس کاور رو نشون نمیده. کسی راه حلی میدونه که عکس رو نشون بده. ممنونم دوستان عزیز.

faridsarvar

کاربر سایت
Jan 22, 2013
160
خیلی خوشحالم که هنوز بچه هایی هستن که جواب ما تازه کارا رو می دن.
شاید خیلی ها بگن دیگه عمر این کنسول تموم شده. ولی من تازه خریدمشو خیلی هم باهاش حال می کنم. با این که دست دوم خریدم خیلی تمیزه و هم قیمت یک ست ایکس باکس و کینکت دست دوم برام در اومد. ولی ارزششو داره. واقعا یه حس دیگه داره این کنسول.
بگذریم.
یه سوال از اساتید داشتم ممنون می شم جوابمو بدین.
من با این برنامه wii backup manager بازی ها رو میریزم رو فلش. کاور بازی هم میزارم از اینترنت دانلود میکنه و عکس کاور بازی رو نشون میده. ولی وقتی فلش رو به wii وصل می کنم برنامه USB Loader عکس کاور رو نشون نمیده. کسی راه حلی میدونه که عکس رو نشون بده. ممنونم دوستان عزیز.

شما باید USB LOADER GX رو نصب بکنی
homebrew channel رو نصب داری؟
بلدی فایل wad نصب بکنی؟
تا به حال تو homebrew رفتی؟اگر رفتی بگو چیا توش نصب شده داری؟
مموری sd کارت داری؟

muhamad_666

کاربر سایت
Oct 21, 2009
26
شما باید USB LOADER GX رو نصب بکنی
homebrew channel رو نصب داری؟
بلدی فایل wad نصب بکنی؟
تا به حال تو homebrew رفتی؟اگر رفتی بگو چیا توش نصب شده داری؟
مموری sd کارت داری؟

تو homebrew که میرم همیشه. بازی ها رو از همونجا اجرا می کنم. با اولین برنامه.
به ترتیب اینا توشه:
configurable usb loader
ios 236 installer
multi-mod manager 13.4
simple ios patcher
priiloader 236 mod

آره sd داره کنسول.
wad نمیدونم چیه . بلد نیستم نصب کنم.
یه عکس گذاشتن این همه دردسر داره؟
ممنون دوست عزیز

faridsarvar

کاربر سایت
Jan 22, 2013
160
تو homebrew که میرم همیشه. بازی ها رو از همونجا اجرا می کنم. با اولین برنامه.
به ترتیب اینا توشه:
configurable usb loader
ios 236 installer
multi-mod manager 13.4
simple ios patcher
priiloader 236 mod

آره sd داره کنسول.
wad نمیدونم چیه . بلد نیستم نصب کنم.
یه عکس گذاشتن این همه دردسر داره؟
ممنون دوست عزیز

دوست عزیز فایل های wad همون فایل های خام یا نصب نشده هستن مثل apk برای آندروید
شما باید فایل wad مورد نظر رو نصب بکنید
ابتدا رم sd رو از wii جدا کرده به کامپیوتر وصل کنید
این فایل رو دانلود بکنید از حالت فشرده خارج بکنید و یک شاخه داخل رم بسازید به اسم wad و بعد فایل wad دانلود شده رو بریزید داخلش
USB Loader GX v3.0 WAD - Download - 4shared - Lino Benicio
اگر بتونید این فایل رو نصب بکنید دیگه لازم نیست برای اجرای بازیها برید داخل homebrew چون همون کف wii میاد میتونید اجراش کنید

حالا یک فایل دیگه میزارم که دانلود کنید اگر wad جواب نداد این جواب میده
این فایل رو دانلود بکنید
USBLoaderGX_r1218_mod01
از حالت فشرده خارج کنید 2 تا فایل داخلش هست
یک شاخه در رم هست به اسم app که توش چند تا شاخه هست
شما یک شاخه جدید به اسم usb loader gx بسازید و این 2 تا فایلی که دانلود کردید بریزید داخلش
حالا هر کی homebrew رو باز بکنید این نرم افزار جدید هم اضافه شده و به راحتی بازیهارو اجرا میکنه همراه با عکس

و حالا روش نصب فایل wad خوشبختانه multi mod manager رو نصب دارید
رم میکرو رو بعد از کپی کردن فایلها به روشی که گفتم به wii وصل کنید
وارد homebrew شوید بعد وارد multi mod manager شوید یک قسمت هست به اسم wad instaler وارد آن شوید
بعد وارد شاخه wad که ساختید شوید و فایل wad که کپی کردید نصب کنید
حالا به راحتی wii رو خاموش روشن بکنید
نرم افزار usb loader gx نصب شده در کنار channel نرم افزار homebrew

muhamad_666

کاربر سایت
Oct 21, 2009
26
ممنونم دست عزیز
حالا این دو تا روش مطمئنه؟
یهو بریک مریک نشه این دستگاه ما؟
نمیدونی چه پدری ازم در اومد تا پول این دستگاه رو (تازه دست دوم) جور کردم
حالا امتحان می کنم

یه چیز دیگه اینکه این برنامه usb loader gxتو اجرای بازی ها با همون configurable usb loader که خودم دارم فرقی هم میکنه؟ یعنی ممکنه یه بازی رو که یکیشون نمیتونه بالا بیاره با اون یکی امتحان کنم بتونه اجرا کنه؟

muhamad_666

کاربر سایت
Oct 21, 2009
26
خوب هر دو روش رو امتحان کردم.
هیچ کدوم جواب نداد.:((
اون فایل wad خطا میده می گه نصب با موفقیت انجام نشد.

اون روش هم انجام دادم اما به منوی برنامه های homebrew اضافه نشد.
تنها راه بالا آوردنش این بود که برم تو multimod manager بعد تو قسمت app manager و برنامه رو پیدا کنم و باز کنم.
ولی این هم عکس ها رو نشون نمیده.

شاید ایراد از برنامه wii backup manager باشه/:)
شاید باید از یه برنامه دیگه برای ریختن بازی و اضافه کردن عکس اضافه کنم.
ممنون میشم کمک کنید.

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367

تنها راه بالا آوردنش این بود که برم تو multimod manager بعد تو قسمت app manager و برنامه رو پیدا کنم و باز کنم.

ممنون میشم کمک کنید.

سلام اصلا برای نشون دادن کاور ربطی به فایل wad نداره
ممکنه با نصب فایل wad ناسازگار با ورژن usb loader و کامل نصب نشدنش کنسول بریک بشه
نشون دادن کاور خیلی ساده هست
اول اینکه شما کاوری که دانلود میکنی توی فولدر پیش فرض wii backup manger ذخیره میشه به اسم cover
دوم اینکه کاور خودش که توی فلش نمیره درسته توی نرم افزار نشون میده ولی شما توی هر فولدری دوست داری توی فلش کپی کن از تنظیمات لودر اون مسیر رو از فلش یا هاردت انتخاب کن

muhamad_666

کاربر سایت
Oct 21, 2009
26
سلام اصلا برای نشون دادن کاور ربطی به فایل wad نداره
ممکنه با نصب فایل wad ناسازگار با ورژن usb loader و کامل نصب نشدنش کنسول بریک بشه
نشون دادن کاور خیلی ساده هست
اول اینکه شما کاوری که دانلود میکنی توی فولدر پیش فرض wii backup manger ذخیره میشه به اسم cover
دوم اینکه کاور خودش که توی فلش نمیره درسته توی نرم افزار نشون میده ولی شما توی هر فولدری دوست داری توی فلش کپی کن از تنظیمات لودر اون مسیر رو از فلش یا هاردت انتخاب کن

ممنون
عکسارو از تو فولدر cover پیدا کردم.
خوب چطور کاور رو تو فلش کپی کنم
وقتی از wii backup manger استفاده می کنی کامپیوتر که فلش رو باز نمیکنه.:-s

faridsarvar

کاربر سایت
Jan 22, 2013
160

ممنون میشم کمک کنید.

دوست عزیز این فایل اورجینال usb loader gx هستش پکیج کامل شامل wad و app
سایت ف ی ل ت ر هست باید با کمک ف ی ل ت ر شکن دانلود بکنی
این دقیقا آدرس دانلود که میتونی بزنی شروع به دانلود میکنه
http://usbloader-gui.googlecode.com/files/USBLoader_GX_V3_0_AllinOnePackage_IOS249.zip

اگر اون کارت رو راه ننداخت برو اینجا بزن دانلود
USBLoader_GX_V3_0_AllinOnePackage_IOS249.zip - usbloader-gui - The ultimative All-In-One package for USB Loader GX v3.0 (boot IOS 249) - USB Loader GX: GUI for Waninkoko´s USB Loader (based on libwiigui) - Google Project Hosting

شما این فایل رو دانلود کن بعد از حالت فشرده خارج کن
2 تا شاخه داره
شاخه اول اسمش app هست یک شاخه داخلش هست به اسم usbloader_gx شما این شاخه رو با فایل های داخلش بریز تو شاخه apps رم

شاخه wad رو هم کپی کن داخل رم
تو شاخه wad دو تا فایل هست اون فایلی که اسمش این هست USBLoader_GX_V3_0_UNLR_Channel_AHBPROT
رو بوسیله همون multi mod manager از قسمت wad install نصب کن
امیدوارم این کار بکنه

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
ممنون
عکسارو از تو فولدر cover پیدا کردم.
خوب چطور کاور رو تو فلش کپی کنم
وقتی از wii backup manger استفاده می کنی کامپیوتر که فلش رو باز نمیکنه.:-s

بخاطر اینکه فلش فرمتش wbfs هست
فقط با نرم افزاری مثل
wii backup manger میشه فلش رو شناخت
توی این حالت استفاده ای به غیر از بازی نمیشه از فلش کرد البته من توی این حالت امتحان نکردم شاید با خود نرم افزار
wii backup manger بشه کاور رو در فلش کپی کرد
یه راه هم کاور به جای فلش توی رم sd کپی کنید و مسیر رو از sd کارت انتخاب کنید
-----------------------------------------------
راستی یه نکته ای
configurable usb loader با usbloader gx فرق میکنه اون فایلی که اون دوست بالایی گذاشته یه پک کامل هست و فایل wad مربوط به همون نرم افزار است
شما که نرفتی فایل wad اون لودر رو روی لودر دیگه نصب کنی ؟

آخرین ویرایش:

muhamad_666

کاربر سایت
Oct 21, 2009
26
از هر دو بزرگوار ممنونم
خیلی کمک کردید. مشکلم حل شد.

دوست عزیز faridsarvar. خیلی ممنون از شما.
من کاری که گفتین رو انجام دادم و بعد مموری رو وصل دستگاه کردم. این دفعه دیگه برنامه تو لیست homebrew chanel اومد. دیگه نیازی به نصب فایل wad نبود. البته بعدش رفتم نصب کنم که باز همون خطا رو داد. شاید ایراد از multimod باشه. ولی خوب دیگه کارم راه اوفتاد.

از شما هم ممنون دوست عزیز Link.Zelda. عکسارو ریختم تو sd و مسیرو بهش دادم حل شد. دستت درد نکنه.
راستی منظورتون از این که گفتین wad رو روی اون یکی لودر نصب نکرده باشم چیه. من که برای نصب wad تو لودر نمیرم. میرم تو multimod manager بعدشم تو wad manager . حالا اگه این فایل wad که همراشه باید حتما نصب بشه (ظاهرا که نیازی بهش نیست) ممنون میشم راهنماییم کنید چطور نصب کنم.

حالا این دو نرم افزار هیچ فرقی با هم داره؟ فکر کنم فقط gx ظاهر جدید تری داره. اون یکی انگار با dos ساخته شده :)) تازه نمیشه مسیر عکس به اون یکی داد. فقط میتونه دانلود کنه.

faridsarvar

کاربر سایت
Jan 22, 2013
160
از هر دو بزرگوار ممنونم

من کاری که گفتین رو انجام دادم و بعد مموری رو وصل دستگاه کردم. این دفعه دیگه برنامه تو لیست homebrew chanel اومد. دیگه نیازی به نصب فایل wad نبود. البته بعدش رفتم نصب کنم که باز همون خطا رو داد. شاید ایراد از multimod باشه. ولی خوب دیگه کارم راه اوفتاد.

از شما هم ممنون دوست عزیز Link.Zelda. عکسارو ریختم تو sd و مسیرو بهش دادم حل شد. دستت درد نکنه.
راستی منظورتون از این که گفتین wad رو روی اون یکی لودر نصب نکرده باشم چیه. من که برای نصب wad تو لودر نمیرم. میرم تو multimod manager بعدشم تو wad manager . حالا اگه این فایل wad که همراشه باید حتما نصب بشه (ظاهرا که نیازی بهش نیست) ممنون میشم راهنماییم کنید چطور نصب کنم.

حالا این دو نرم افزار هیچ فرقی با هم داره؟ فکر کنم فقط gx ظاهر جدید تری داره. اون یکی انگار با dos ساخته شده :)) تازه نمیشه مسیر عکس به اون یکی داد. فقط میتونه دانلود کنه.

خواهش میکنم
نمیدونم چرا نصب نمیشه
چند تا نرم افزار دیگه هم هست که فایل wad رو میتونه نصب کنه اما بهترینش همین multi mod manager هستش
یک ایمیل به من از خودت بده تو پیغام خصوصی تا برات یک نرم افزار بفرستم wad هست ولی همه بازیها حتی اونهایی که usb loader و usb loader gx نتنونن اجرا کنن این میتونه
اما باید نصبش بکنی و عکسهارو نشون نمیده

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
از هر دو بزرگوار ممنونم

منظورم این بود که دوتا نرم افزار با هم فرق میکنن
اگه شما فایل wad نرم افزار usbloader gx رو برای
configurable usb loader نصب کنی ممکنه برای کنسول مشکلی پیش بیاد چون هر فایل wad مخصوص باورژن هر لودر درسته میشه
شما با نصب فایل wad هر لودر بجای اینکه از داخل homebrew chanel بازی رو اجرا کنی به لیست چنلهات یک چنل اضافه میشه میتونی از همون صفحه اصلی wii لودر رو اجرا کنی
ولی بنظر من از داخل همون homebrew اطمینانش بیشتر هست
usbloader gx امکانات بهتری داره جدیدتر هست
اگه آخرین ورژن cios رویکنسولتون نصب باشه شما میتونی بازی و نرم افزار های با فرمت wad رو بجای اینکه در حافظه wii نصب کنی میتونی در رم sd نصب کنی ودیگه حتی اگه فایل wad اشتباه رو از داخل لودر نصب کنی مشکلی واسه کنسول پیش نمیاد
اما اگه آخرین ورژن cios نصب نیست بیخیال این روش شو چون اگه ورژن قدیمی تر رو پاک کنی ممکنه وی بریک بشه

muhamad_666

کاربر سایت
Oct 21, 2009
26
خواهش میکنم
نمیدونم چرا نصب نمیشه
چند تا نرم افزار دیگه هم هست که فایل wad رو میتونه نصب کنه اما بهترینش همین multi mod manager هستش
یک ایمیل به من از خودت بده تو پیغام خصوصی تا برات یک نرم افزار بفرستم wad هست ولی همه بازیها حتی اونهایی که usb loader و usb loader gx نتنونن اجرا کنن این میتونه
اما باید نصبش بکنی و عکسهارو نشون نمیده

ممنونم. دیگه نمیخام بیشتر از این پیش برم. (میترسم دستگاه رو بریک کنم). مشکل عکس که حل شد. فعلا مشکلی ندارم. بازیا رو هم که تا حالا اجرا شده همش.
ایمیلم رو فرستادم. حالا اینو بهم بدین ببینم این یکی نصب میشه یا مثل دوتای قبلی نصب نمیشه.
مرسی

راستی این سایته که دادین انگلیسی نمیشه؟

- - -ویرایش - - -

منظورم این بود که دوتا نرم افزار با هم فرق میکنن
اگه شما فایل wad نرم افزار usbloader gx رو برای
configurable usb loader نصب کنی ممکنه برای کنسول مشکلی پیش بیاد چون هر فایل wad مخصوص باورژن هر لودر درسته میشه
شما با نصب فایل wad هر لودر بجای اینکه از داخل homebrew chanel بازی رو اجرا کنی به لیست چنلهات یک چنل اضافه میشه میتونی از همون صفحه اصلی wii لودر رو اجرا کنی
ولی بنظر من از داخل همون homebrew اطمینانش بیشتر هست
usbloader gx امکانات بهتری داره جدیدتر هست
اگه آخرین ورژن cios رویکنسولتون نصب باشه شما میتونی بازی و نرم افزار های با فرمت wad رو بجای اینکه در حافظه wii نصب کنی میتونی در رم sd نصب کنی ودیگه حتی اگه فایل wad اشتباه رو از داخل لودر نصب کنی مشکلی واسه کنسول پیش نمیاد
اما اگه آخرین ورژن cios نصب نیست بیخیال این روش شو چون اگه ورژن قدیمی تر رو پاک کنی ممکنه وی بریک بشه

خوب پس نیازی به نصب این wad نیست. از داخل همون homebrew میارم دیگه. خیلی هم خوب کار می کنه. الکی خودمو به دردسر نندازم.
فکر میکنم ios 249 باشه. پس بیخیال نصب wad و اینا می شم.

حالا همین دوتا برنامه لودر که دارم همه بازی ها رو اجرا می کنه؟ نیازی به نصب برنامه دیگه ای هست آیا؟ تا حالا نزدیک 20 تا بازی امتحان کردم مشکلی نبوده. ممنونم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر