Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
خب سلام به همه...متاسفانه من که از اول تاپیک همراه بودم(می تونید به دومین پست تاپیک مراجعه کنید) به علت کنکور لعنتی نتونستم بازی کنم تا امشب که تموم شد AC3....خیلی مطالب زیاده و نمی شه خوند,من چیزی که از آخر فهمیدم رو می گم,اگه مشکل داره ممنون می شم اصلاح کنین:
خب قضیه ی کانر که هیچی میزاریمش کنار,اونم یه نقش فرعی بود و تمام زندگیش وقف این بود که مکان کلید رو بعد ها به دزموند نشون بده.یه چیزی مثل نقش اتزیو که تو کل زندگیش هدفش فقط رساندن پیام به دزموند بوده...
در مورد پایان و حرف های جونو,جونو می گه واسیل زیادی رو استفاده کردن و راه زیادی رو تو همین مقبره استفاده کردن که جواب نداد,بعد می گه ولی یه راه رو گذاشتیم,برای شما..که باید به اون کره دست بزنی و ...که بعد مینروا می رسه می گه به اون دست نزن چون جونو آزاد می شه,و به دزموند می گه که اگه طوفان خورشید رخ بده چی می شه,دزموند تبدیل به رهبر می شه,انسانیت برای مدت ها پیشرفت می کنه<اما دزموند می میره,بعد ها در ذهن مردم به یه خدا تبدیل می شه,ولی بار دیگر انسانیت از بین می ره و مردم به اسم دزموند شروع به کشتار می کنن...دزموند هم تصمیم می گیره با فدا کردن خودش جونو رو نجات بده و اصلا کار به طوفان خورشید نرسه...سکانس بعدی می بینیم که طوفان خورشید خوابیده و دزموند مرده متاسفانه,جونو م یگه تو نقشتو درست انجام دادی,حالا نوبته منه...
............
حالا چند تا سوال دارم که خیلی ممنون می شم جواب بدین:
اول اینکه چرا مینروا و حوپیتر از اول جونو رو زندانی کرده بودن؟
دوم اینکه آزاد شدن جونو چجوری باعث نجات دنیا می شه؟
سوم,چه بلایی سر کراس اتفاده بود؟کراس اینطور که فهمیدم اسیسنی بوده که به تمپلار ها می پیونده,این مشکلات روانیش حاصل بلایند افکت بوده؟
چهارم,تو اطلاعاتی که از black flag اومده چیزی در مورد شخصیت جدید زمان حال گفته نشده؟مشخصا داستان اصلی اولیه به پایان رسیده,حالا نوبت سریه جدیده...یعنی معضل نجات دنیا از طوفان حل شده ولی حالا مشکل جدید مبارزه با جونو هست..
و اخرین سوال در مورد لوسی...یه ج تو یکی از صحبت ها دزموند با ربکا,دزموند می گه من دیدم که در آینده لوسی سیب رو به تمپلار ها می ده و ما شکست می خوریم...این عنی لوسی هنوز خائن نشده بود؟آخه دزموند احساس گناه می کرد از مرگ لوسی,به پدرش می گفت من خودم کشتمش,می گفت یک نیرو بود ولی می تونستم نکشمش...آخه اینکه لوسی که جاسوس اسیسن ها تو آبسترگو باشه خودش دوباره به تمپلار ها برگرده واسم سخته...درواقع نمی خوام اینجوری باشه,چون دزموند و لوسی رابطه ی عاطفی داشتن و بار ها رو اون تاکید شده بود..
پیشاپیش تشکر می کنم از جواب دهنده...و عذر خواهی بابت غلط های تایپیه احتمالی...

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
بنده به عنوان یکی از قدیمی ترین و شدید ترین فنهای AC که تو همین تاپیک هم زیاد فعالیت کردم باید بگم که که این فاجعه ی ACIII رو یکی دو ساعت بیشتر نتونستم تحمل کنم، بازی رسما واسه ی من مُرد.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
از نظر گیمپلی و گرافیک خیلی خوب بود ولی واقعا داستانش درحد بولشت هم نبود، لیبریشنز هم که افتضاح تر از این ، درکل یوبی باید با نسخه4 به سوالامون جواب بده ، انقدر هوس کردم 1شو برای بار6م تموم کنم....اخرت لذت و جو بود...

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
خب سلام به همه...متاسفانه من که از اول تاپیک همراه بودم(می تونید به دومین پست تاپیک مراجعه کنید) به علت کنکور لعنتی نتونستم بازی کنم تا امشب که تموم شد AC3....خیلی مطالب زیاده و نمی شه خوند,من چیزی که از آخر فهمیدم رو می گم,اگه مشکل داره ممنون می شم اصلاح کنین:
خب قضیه ی کانر که هیچی میزاریمش کنار,اونم یه نقش فرعی بود و تمام زندگیش وقف این بود که مکان کلید رو بعد ها به دزموند نشون بده.یه چیزی مثل نقش اتزیو که تو کل زندگیش هدفش فقط رساندن پیام به دزموند بوده...
در مورد پایان و حرف های جونو,جونو می گه واسیل زیادی رو استفاده کردن و راه زیادی رو تو همین مقبره استفاده کردن که جواب نداد,بعد می گه ولی یه راه رو گذاشتیم,برای شما..که باید به اون کره دست بزنی و ...که بعد مینروا می رسه می گه به اون دست نزن چون جونو آزاد می شه,و به دزموند می گه که اگه طوفان خورشید رخ بده چی می شه,دزموند تبدیل به رهبر می شه,انسانیت برای مدت ها پیشرفت می کنه<اما دزموند می میره,بعد ها در ذهن مردم به یه خدا تبدیل می شه,ولی بار دیگر انسانیت از بین می ره و مردم به اسم دزموند شروع به کشتار می کنن...دزموند هم تصمیم می گیره با فدا کردن خودش جونو رو نجات بده و اصلا کار به طوفان خورشید نرسه...سکانس بعدی می بینیم که طوفان خورشید خوابیده و دزموند مرده متاسفانه,جونو م یگه تو نقشتو درست انجام دادی,حالا نوبته منه...
............
حالا چند تا سوال دارم که خیلی ممنون می شم جواب بدین:
اول اینکه چرا مینروا و حوپیتر از اول جونو رو زندانی کرده بودن؟
دوم اینکه آزاد شدن جونو چجوری باعث نجات دنیا می شه؟
سوم,چه بلایی سر کراس اتفاده بود؟کراس اینطور که فهمیدم اسیسنی بوده که به تمپلار ها می پیونده,این مشکلات روانیش حاصل بلایند افکت بوده؟
چهارم,تو اطلاعاتی که از black flag اومده چیزی در مورد شخصیت جدید زمان حال گفته نشده؟مشخصا داستان اصلی اولیه به پایان رسیده,حالا نوبت سریه جدیده...یعنی معضل نجات دنیا از طوفان حل شده ولی حالا مشکل جدید مبارزه با جونو هست..
و اخرین سوال در مورد لوسی...یه ج تو یکی از صحبت ها دزموند با ربکا,دزموند می گه من دیدم که در آینده لوسی سیب رو به تمپلار ها می ده و ما شکست می خوریم...این عنی لوسی هنوز خائن نشده بود؟آخه دزموند احساس گناه می کرد از مرگ لوسی,به پدرش می گفت من خودم کشتمش,می گفت یک نیرو بود ولی می تونستم نکشمش...آخه اینکه لوسی که جاسوس اسیسن ها تو آبسترگو باشه خودش دوباره به تمپلار ها برگرده واسم سخته...درواقع نمی خوام اینجوری باشه,چون دزموند و لوسی رابطه ی عاطفی داشتن و بار ها رو اون تاکید شده بود..
پیشاپیش تشکر می کنم از جواب دهنده...و عذر خواهی بابت غلط های تایپیه احتمالی...

خوب اول بگم متاسفانه این نسخه از نظر داستانی چیز زیادی رو رو نکرد و یوبیسافت خیلی داره کشش میده.

در مورد سوال اولت خوب جونو طبق گفته های مینروا از اول زندانی نبوده وقتی که این سه ( ژوپیتر، مینروا و جونو) داشتن تلاش میکردن که دنیا رو نجات بدن جونو داشته تلاش میکرده ولی جوری که به نفع خودش تموم بشه و وقتی ژوپیتر و مینروا میفهمن جونو رو تو این معبد زندانی میکنن.

در مورد سوال دومت دقیقا معلوم نمیشه که چطور باعث نجات دنیا میشه فقط یه حاله مثل شفق شمالی سرتاسر زمین رو میگیره که باعث یه سری تغییرات از جمله تغیرات شدید اب و هوا، از کار افتادن هواپیماها و ماهوارها و زمین لرز و فوران آتشفشان ها شده( البته فعلا دقیقا معلوم نیست کار اون حاله باشه اینا بعد از اینکه اون حاله ظاهر شد اتفاق افتادن ما هم به اون ربطش میدیم)

البته احتمالا این حاله جلو طوفان خورشیدی رو میگیره حالا در عوض چی به انسانها میده باید در نسخه بعدی دید( بنظر خودم جونو میخواد انسانها رو تحت سلطه خودش در بیار)

در مورد سوال سومت منم فکر میکنم به خاطر اثرات بلایند افکت به این روز افتاده بود.

در مورد لوسی هم چندان مطمعن نیستم بهتر بقیه دوستان جواب بدن.

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
<{ALTAIR}>
این دو صفحه رو بخون

نه، هیچی، اوج فاجعه اینه که میپردازه به داستان قبل از AC3 . اون خودش انگاری چه داستانی داشت که داره به قبل از اون میپردازه.

دقیقا اون دیالوگها یادم نمیاد ولی خیلی خلاصه قضیه این بود که لوسی به عنوان جاسوس اساسین ها میره ابسترگو،قصدش هم نجات S16 بود.یعنی با همین ماموریت میره اونجا.قضیه اش هم مفصله که لوسی اونجا ترفیع میگیره و رفته رفته میشه دستیار دکتر ویدیچ.اما لوسی تحت تاثیر صحبت های دکتر ویدیچ قرار میگیره و حق رو میده به تمپلارها.بعد از Revelations یه dlc اومد که به همین خیانتهای لوسی میپردازه.تو آخر AC1 هم نقشه این بود که لوسی دزموند رو فراری بده تا جای اصلی سیب رو پیدا کنند. ولی جونو توی Brotherhood متوجه میشه که لوسی تمپلار و خائن هست و چون دزموند نمیتونست و راضی نمیشد که لوسی رو بکشه، جونو مجبورش میکنه.لوسی از همون روزی که وارد ابسترگو میشه رفته رفته دیدش رو نسبت به اساسین ها تغییر میده میشه خائن.
من چقدر سر این کراس حرص خوردم.توی کمیکش یه شخصیت ضدقهرمانی عالی ازش دراومده ولی توی بازی از پشمک هم کمتر دراومده بود. کراس توی کمیک اولش اساسین بوده،مثله لوسی تقریبا ولی تغییر جبهه میده میشه تمپلار. از بزرگترین ماموریتهاش هم کشتن رهبر اساسین ها یا همون The Mentor اصطلاحا بود.این مشکلات روانیش هم درسته تحت استفاده زیاد از انیمس دچار همین Bleeding Effect میشه.

ما این IP رو بوسیدیم گذاشتیم کنار دیگه.یه جوری توی AC3 به داستان گند زدن که دیگه نمیشه جمعش کرد.قبلا اشاره کردم به دوستان، داستان این AC3 و همین Black Flag در حد همین فیلم چینی های قدیمی که طرف یه استاد داره کنگ فو یاد میگیره ازش بعدش میره همه رو لت و پار میکنه هست.Black Flag هم که اصلا دیگه شده دزدان دریایی کارائیب فقط یه چهارتا هیولا بهش اضافه کنن حله دیگه.

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
مرسی بابت اطلاعات....
فقط یه چیزی,می شه لطفا اطلاعتی که از نسخه ی 4 اومده رو بدین؟از زمان حال و گذشته..یا لینک بدین هم ممنون می شم چون خیلی تاپیک ها گسترده هست و من دور بودنم کار دستم داده...
.....
در مورد ضعف این نسخه,قبول دارم,ولی اینجوری هم نبود که من ip رو ول کنم..به نظرم خیلی هم بد جمع نکردنش..یه جوری جمع کردن که هم داستان به یه نقظه برسه و یه جورایی سه گانه بشه و هم بشه ادامه داد...و راستشو بخوای از قسمت های کشتیرانیش خیلی خوشم اومد فک کنم جالبه تو نسخه ی بعد استفاده بشه....یه سری چیزاش رو می شد بیشتر استفاده کرد...مثل رابطه ی کنار و هیتم و ....و صحنه ی کشته شدن لی هم خوب دراوردن به نظرم...
........
حالا یه سوال دیگه البته نمی دونم ازش اطلاعات هست یا نه,ولی مگه هیتم بابای کنار نبود؟مگه کانر و هیتم جز نوادگان الطیر نبودن؟پس چجوری شده بد که هیتم تمپلار شده بود؟

hosseinkarimi

کاربر سایت
Aug 12, 2011
179
نام
H O 33 E I N
نسخه 3 واقعا ضعیف بود به این دلایل :

1. داستانش معلوم نبود چی بود ( یعنی اصلا ربطی به 2 ش نداشت )
2. جذابیت داستانی نداشت
3 موسیقی واقعا افتضاح بود ( نسبت به 2 ، موسیقی بی نظیر 2 )
4. کاراکتر بازی واقعا سرد بود ( برعکس ezio که واقعا با ما همراه بود و خیلی جذاب بود ، یا آلتایر که جدیتش منو کشت )
5 . شهر های موجود در بازی حالمو بهم زد
6 . تنوع نداشت ( لباس ، مغازه و...)

گفتم اتزیو دلم خیلی تنگ شده براش ، الانه که رم brotherhood روی چندین و چند بار بازی کنم ............

البته نظر شخصی من بود ، شاید از دیدگاه شما موضوع چیز دیگه ای باشه

با این روند اگه الان هم بیان شخصیتی مثل اتزیو بسازند ، اگه تنوع باشه ، باز هم عاشق این بازی میشم ...

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من تازه دارم نسخه 3 رو می رم ، شروع بازی که افتضاح بود و به قولی ضعیف ترین Intro رو تو سری داشته ، ببینیم بقیش چی میشه .
لاکردار حدود 1 ساعت اولش Cutscene نشون داد .

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین

می شه لطفا اطلاعتی که از نسخه ی 4 اومده رو بدین؟از زمان حال و گذشته..یا لینک بدین هم ممنون می شم چون خیلی تاپیک ها گسترده هست و من دور بودنم کار دستم داده...
راستش من اصلا پیگیر شماره جدید نشدم.Assassin's Creed IV: Black Flag - The Assassin's Creed Wiki - Assassin's Creed, Assassin's Creed II, Assassin's Creed: Brotherhood, Assassin's Creed: Revelations, walkthroughs and more!

حالا یه سوال دیگه البته نمی دونم ازش اطلاعات هست یا نه,ولی مگه هیتم بابای کنار نبود؟مگه کانر و هیتم جز نوادگان الطیر نبودن؟پس چجوری شده بد که هیتم تمپلار شده بود؟
درسته،هیتم از کودکی آموزش میبینه تا اساسین بشه.ولی بعدها توسط Reginald Birch روی برمیگردونه و تمپلار میشه.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
خب بعد از اون همه انتظار کشیدن بعد بازی کردن ACI برای ACII ، و بازی کردن 3 گانه اتزیو ، با بازی کردن این آشغال بنده دیسک های AC ـیم رو می آویزم و اعلام بازنشستگی می کنم . دیگه حوصله ندارم ترول شم .

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
بدترين چيز باسه من storylineبازي بود اصلا شروع ش بي قدمه بود هيي از intro نفهميدم اساسين ها جذابيت و شخصيت پردازي سنكين وراز دار نداشتند هرجي قبل انتشار بازي در مورد دزموند گفتن چرت بود اصلا گيم بلي ش يكنواخت بود item ها متونع نبود اخرشم جرت تموم شداخراي كانر سمبل كردن در اخر من اول كه اومد بازي كردم به عنوان فن acحالم از assassinبه هم ميخوره يوبي فقط به پول فكر ميكنه اين قضيه تو bfعين جي نابلوههه

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
بدترين چيز باسه من storylineبازي بود اصلا شروع ش بي قدمه بود هيي از intro نفهميدم اساسين ها جذابيت و شخصيت پردازي سنكين وراز دار نداشتند هرجي قبل انتشار بازي در مورد دزموند گفتن چرت بود اصلا گيم بلي ش يكنواخت بود item ها متونع نبود اخرشم جرت تموم شداخراي كانر سمبل كردن در اخر من اول كه اومد بازي كردم به عنوان فن acحالم از assassinبه هم ميخوره يوبي فقط به پول فكر ميكنه اين قضيه تو bfعين جي نابلوههه
امیرحسین جان لطفا یک بار با رعایت علائم نگارشی این پست رو بنویس. من که هیچی نفهمیدم:D

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
امیرحسین جان لطفا یک بار با رعایت علائم نگارشی این پست رو بنویس. من که هیچی نفهمیدم:D
متعسفانه در اون لحظه اي كه من ميخواستم فقط همون لحظه سرعت نتم از لاك پشت قطع نخاع شده كمتر بود :dشما ج و چ و ك وگ فرض كنيد بو پ هم چنين ز و ژ در زماني كه معني نميداد يا نميفهميدي چي ميشه از اين قانون استفاده كن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر