اجرای بازی ps2 در رایانه

aghakambiz

کاربر سایت
Mar 12, 2007
1
با سلام
یه برنامه می خواستم که بتونم بازی های ps2 را در رایانه باهاش انجام بدم
اگر میشه راهنمایی کنید یا لینک دانلود و نحوهء استفادهء اونو مرحمت بفرمایید
با تشکر: آقا کامبیز:cool:

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
یه برنامه ی بیلیم از خدمات کامپیوتری ها بگیر ،کارت رو راه میتدازه.فقط مواظب باش موقع خرید بازی اورجینال ش رو بگیری چون با کپی کار نمیکنه.;) البته همه ی خدماتی ها بیلیم رو ندارن و یه کم باید بگردی.

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
یه برنامه ی بیلیم از خدمات کامپیوتری ها بگیر ،کارت رو راه میتدازه.فقط مواظب باش موقع خرید بازی اورجینال ش رو بگیری چون با کپی کار نمیکنه.;) البته همه ی خدماتی ها بیلیم رو ندارن و یه کم باید بگردی.
عجب!
دست شما درد نکنه
من سالها بود که اندر عجایب این نرم افزار بیلدیم مونده بودم
نمیدونستم بازی های PS2 رو هم میتونه اجرا کنه
واقعا ممنون
خیلی نرم افزار خوبیه این بیلدیم
اصلا کارش حرف نداره
من دیدم کسی هیچی تو سایت بلد نیست راجع به اجرای PS2 با بیلدیم
میخواستم از این سایت برم که شما اومدی

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
یه برنامه می خواستم که بتونم بازی های ps2 را در رایانه باهاش انجام بدم
اگر میشه راهنمایی کنید یا لینک دانلود و نحوهء استفادهء اونو مرحمت بفرمایید
یه نرم افزار به نام pcsx2 هست که بعضی از بازی ها تازه نصفه و نیمه بالا میاره...کلا همچین برنامه ای نمیتونی گیر بیاری

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
عجب!
دست شما درد نکنه
من سالها بود که اندر عجایب این نرم افزار بیلدیم مونده بودم
نمیدونستم بازی های PS2 رو هم میتونه اجرا کنه
واقعا ممنون
خیلی نرم افزار خوبیه این بیلدیم
اصلا کارش حرف نداره
من دیدم کسی هیچی تو سایت بلد نیست راجع به اجرای PS2 با بیلدیم
میخواستم از این سایت برم که شما اومدی

سلام
البته من خودم امتحان کردم ولی این رو هم بگم که هر بازی ای بهش نمیخوره.....کلا نمیدونم به کدوم صراطی مستقیمه.
اما در کل ارزش بازی با پی ای 2 بیشتره .تازه اگر بخای با این نرم افزار پی ای 2 بازی کنی بهتره که سیستمه کامپیوترت قوی باشه.
من که به شخصه ازش کم استفاده میکنم؛سیستمم بد نیست ولی زیاد قوی هم نیست.;)

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
اول از همه سلام
بابا باز ما یه چیز گفتیم تو ساز مخالف زدی....... این برنامه ای که میگم تازه اومده(دو سه ماه) و به خاطر همین کمی ناقصه و باهاش همه ی بازی های پی اس 2 رو نمی شه بازی کرد(اصلا بعضی هاش رو نمیاره)ولی در کل خوب کار میکنه.من خودم اینو از پسر عمم گرفتم ،اون هم از نزدیکای خونشون تو کرج گرفته.من خودم ازش گرفتم و نصب هم کردم و بد هم کار نمیکنه.فقط برای اجای خوب یه سیستمه تقریبا قوی ،به همراه یه دی وی دی رام میخاد. چون این بیلیم جدید که نرم افزار پی اس 2 رو هم داره جدیدا اومده و یه کم هم ناقصه ،اکثر افراد نمیشناسنش.
این بیلیم جدیده هم نرم افزلر پی اس رو داره هم پی اس 2.شما فقط برو تو خدمات کامپیوتری بگو یه بیلیم میخام که پی اس 2 رو اجرا کنه.........
البته هر جایی ندارتش.

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
به نظر شخصیه من اجرای ps2 رو pc نمی صرفه؛چون هم باید سیستم قوی به همراه یه دی وی دی رام داشته باشی و هم این که این بیلیم فعله همه ی بازی ها رو اجرا نیکنه.:(
پس همون یه کنسوله پس اس2 ی 135 تومنی بهتر از همه کار رو راه میندازه;) ;) .

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
اقا این بیلیمی که شما می گی لینک دانلود نداره ؟
البته من دو سه سال پیش در مورد بیلیم برای پی اس 2 چیزای دیده بودم ولی خودم کشتم نه تونستم سایتش رو پیدا کنم نه نرم افزارش رو

خیلی خیلی ممنون میشم اگر لینک نرم افزارش یا سایتش رو ادرسش رو ااینجا قرار بدی
اگر نمی دونی ادرسش کجاست یک نگاه به Readme بکن
ممنون

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
اول از همه سلام
بابا باز ما یه چیز گفتیم تو ساز مخالف زدی....... این برنامه ای که میگم تازه اومده(دو سه ماه) و به خاطر همین کمی ناقصه و باهاش همه ی بازی های پی اس 2 رو نمی شه بازی کرد(اصلا بعضی هاش رو نمیاره)ولی در کل خوب کار میکنه.من خودم اینو از پسر عمم گرفتم ،اون هم از نزدیکای خونشون تو کرج گرفته.من خودم ازش گرفتم و نصب هم کردم و بد هم کار نمیکنه.فقط برای اجای خوب یه سیستمه تقریبا قوی ،به همراه یه دی وی دی رام میخاد. چون این بیلیم جدید که نرم افزار پی اس 2 رو هم داره جدیدا اومده و یه کم هم ناقصه ،اکثر افراد نمیشناسنش.
این بیلیم جدیده هم نرم افزلر پی اس رو داره هم پی اس 2.شما فقط برو تو خدمات کامپیوتری بگو یه بیلیم میخام که پی اس 2 رو اجرا کنه.........
البته هر جایی ندارتش.

یک چیزی پروندیها !!:)

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
تو این سایت فقط شما بلدی!!!
عزیزم چرا جک میگی!!!! bleem واسه ps1 بود[/QUO
خیر آقایون بنده ادعای زیاد بلد بودن ندارم و فقط چیزی رو که خودم دیدم رو نمیتونم انکار کنم.:confused: دیگه این که شما هنوز با همون پی اس 1 ،هنوز دارید کار می کنید به من ربطی نداره(برید خوش باشید:cool: ).
این سایت برای این درست شده که هر کس اگه چیزی می دونه که احتمال میده دیگران ندونن رو ،بگه شاید به یه دردی خورد و بنده هم هنوز اون قدر بیکار نشدم که اینترنت و وقت خودم رو تلف کنم و بنشینم برای شما چرند و دروغ بنویسم و یه به قول بعضی ها "یه چیزی بپرونم".
اگه تو تاپیک های مختلف خونده باشید(البته شما که عین من بیکار نیستید وقتتان رو علکی حروم کنید:) ) نوشتم که من خودم هم تقریبا یه 1 ماهی میشه که پی اس 2 مو خریدم و از وقتی اون رو خریدم این برنامه رو پاک کردم و دیگه باهاش کاری ندارم(البته این به آن معنا نیست که این برنامه به درد بخور نیست،فقط من با خود دستگاه بازی کردن رو بیشتر دوست دارم.)و اون رو پاک کردم و شرمنده ام از جناب "AAKH1361" که نتونستم "رید می"ی اون رو نگاه کنم و جواب ایشون رو بدم ولی این قول رو به ایشون میدم که عید دوباره این برنامه رو بگیرم و از "رید می" جواب شما رو بدم و به این خاطر که این قدر جوابتون رو دیر دادم یه عذر خواهی بدهکارم.
منظوره من از این که گفتم "بابا باز ما یه چیز گفتیم تو ساز مخالف زدی."اینه که بنده ادعایی به زیاد دونستن ندارم ولی در عوض به چیزی که می نویسم اطمینان دارم و از این که یه شخصی این قدر به دیگران بد اعتماد هست ناراحت میشم.مثلا دروغ و چرند نوشتن بنده رو نه چاق میکنه و نه لاغر ........... پس بیاید یه کم به هم بیشتر اعتماد کنیم و این کج خیالی ها رو کنار بگذاریم.
جناب "ََ«آ1361" اطمینان داشته باش قولم رو فراموش نخاهم کرد.
خدا نگهدار شما.

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
فکر کنم این برنامه ای که به اسم بیلبم به من گرفتم همون "pcsx2"ی "dj_mj" بود که به من به این اسم گفته بودند و من هم به این اسم میشناختمش و من هم مقصر نیستم چون خدماتیه که اون رو رایت کرده بود (هم پی اس1 و هم برنامه ی پی اس 2 رو) روی سی دی نوشته بود بیلیم و من هم فکر می کردم اسم هر دو برنامه یکیه.ولی بازم اگه دوباره تونستم برنامش رو میگیرم و "رید می"یاون رو یه نگاهی میکنم.

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
سلام
آقا شرمنده، اون برنامه ای که می گفتم رو گرفتم و نگاه کردم ولی توش به غیر از "minimom requirement" چیز دیگه ای ننوشته بود.(دریغ از اسم یه لینک:eek: ).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر