pc در 2007

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سلام

یه چند موردی هست که گفتم شاید بهتر باشه تا صفحه ی 5 هستیم اشاره کنم تا بعدا مشکلی پیش نیاد . ;) ( اگر میخواید از این تاپیک استفاده کنید ، حتما این پست رو بخونید )

+ سمیر جان اگه زحمتی نیست ، توی اولین پستت توی هر صفحه ، لیستی از بازیهایی که صفحات قبل معرفی کردی بذار تا اگه خواستیم کمکت کنیم ، بدونیم چه بازی هایی معرفی شدن . . . ;)

+ یک عکس فکر نمیکنم کافی باشه تا به محتویات یک بازی پی برد .

+ چیزی که توی سرعت لود شدن عکس توی صفحه موثره ، حجم اونه. ;) حالا اینکه توی سایت آپلود شه و یا جای دیگه روی حجم عکس و در نتیجه سنگین شدن تاثیری نداره . تازه اگه پیوست شه ، یه حجمی از database سایت رو میگیره که ممکنه بعدا مشکل ایجاد کنه. تنها دلیلی که فکر میکنید اگر عکس پیوست شه کمتر حجم میگیره ، اینه که مخاطبین سایت بازیسنتر مسلما از مخاطبین tinipic یا suplod و . . . کمتره و در نتیجه سرعت سایت از اونا بیشتره . ;) این تفاوت سرعت جزیی هم به نظر من دلیل خوبی نیست برای اینکه بیش از این مزاحم دیتابیس سایت شیم. ;)

+ کسایی که میگن صفحه سنگینه و . . . خیلی راحت میتونن نیان به این تاپیک ! :) (روی صحبتم به فرد خاصی نیست) .چون این تاپیک همش هول و حوش عکس میچرخه ، طبیعیه که صفحه سنگین میشه . مثل تاپیک عکس های روز ، یا تاپیک کمیک ها و . . . ;)

+ سمیر جان دارن زحمت میکشن و یکسری اطلاعات از بازی جمع آوری میکنن به اضافه ی عکس و . . . ، و برای این کار از وقت شخصی شون میذارن ، و هدفشون هم که بالا بردن سطح اطلاعات افراده . شما که میخواید بتونیم از تاپیک "معرفی بازی های 360 با عکس و تریلر " سبقت بگیریم ، باید کاری کنید که ایشون از اینکه وقتشون رو میذارن و . . . ، خرسند باشن . ;) کمترین کاری که میتونیم بکنیم ، یک "تشکر" هستش که من یک نگاهی به صفحات قبل کردم و دیدم از همین "کمترین کار" هم دریغ کردین. ;)
من خودم جاهایی که به اطلاعاتم اضافه میشه ، یا از بازی مورد علاقه ام عکس میذارن ، حتما تشکر میکنم. بهتون پیشنهاد میکنم شما هم اینکار رو بکنید.

+ سمیر جان عالیه ادامه بده ! روی چه ترتیبی بازی ها رو معرفی میکنی ؟

موفق و پیروز باشید.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
وحید جان فقط به فکر خودت نباش...
سمیر جان لطف میکنه همون یک عکس رو میذاره!!!
چون آپلود کردن عکس ها و نوشتن پست + توضیح در مورد بازی کلی وقت میگیره..خودت که میدونی این اینترنت ذغالی چه چیزی هست

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
منم با جواتی موافقم!
نگران data base هم نباشید چون اگه مشکلی باشه مثل اون چند وقت که پیوست رو برداشتن الان هم برش میداشتن!

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
وحید جان فقط به فکر خودت نباش...
سمیر جان لطف میکنه همون یک عکس رو میذاره!!!
چون آپلود کردن عکس ها و نوشتن پست + توضیح در مورد بازی کلی وقت میگیره..خودت که میدونی این اینترنت ذغالی چه چیزی هست

سلام جواد

منظورتو درست نمیفهمم. :confused:

ولی در کل من خودم هم اینترنتم ذغالی هست . ولی توقع ندارم وقتی میام این تاپیک سریع لود شه . چون کلی عکس داره و عکس هم سنگین میکنه صفحه رو . . . ;)

بالا توضیح دادم . . .

بای

ویرایش :
نگران data base هم نباشید چون اگه مشکلی باشه مثل اون چند وقت که پیوست رو برداشتن الان هم برش میداشتن!

یعنی ما بجای اینکه مراعات کنیم کار به اونجا نکشه ، به سایت فشار بیاریم تا خودشون جلومون رو بگیرن . درسته ؟

آخرین ویرایش:

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
بیخودی شلوغش نکنین:
هر کی هم میخواد عکس ها براش زود تر لود بشه میتونه این نرم افزار را بگیره و ... در ضمن این نرم افزار را Esikhafan معرفی کرده.
با این وجود سمیر جان شما عکس با کیفیت و ... بزار
در ضمن بیخودی نیاید بگید که بالا بودن حجم دلیل بر کیفیت عکس نمیشه ها
چون تا یه حدی این قضیه صحت داره و تمام عکس ها را هم که با فرمت JPG میزاره بنده خدا ;)

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
یعنی ما بجای اینکه مراعات کنیم کار به اونجا نکشه ، به سایت فشار بیاریم تا خودشون جلومون رو بگیرن . درسته ؟

نخیر عزیزم
سایت این قدر کوچیک و پیش افتاده نیست که با اپلود عکس در قسمت پیوست هاش مشکلی پیش بیاد!
حالا که این طوره از علی میپرسم...

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
دمتون گرم آدم 2 تا دوست خوب داشته باشه دیگه چی میخواد خجالتمون دادید:love:
ممنون جواد جونم :blushing: :love:
وحید جونم پیشنهادات خیلی عالی بود لیست خیلی خوبه بچه ها همه اگه همکاری کنیم تاپیک خوبی میشه وحید خجالتمون دادی خیلی گلی:love:
منم یه حرکتای جدیدی ابداع میکنم:biggrin1:
بازی هارو به ترتیب لیست ریلیز گیم اسپات میزارم
تو 1 دقیقه چقدر پست:eek:
حاضرم نخوابم ولی 12 ساعت رو یه پست کار کنم اینو جدی میگم:)

آخرین ویرایش:

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سایت این قدر کوچیک و پیش افتاده نیست که با اپلود عکس در قسمت پیوست هاش مشکلی پیش بیاد!

قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود !

هرکس 300 کیلوبایت آپلود کنه حساب کن چقدر میشه.

مگه قضیه ی اون send2all برای قرار داغ 3 رو یادت رفته ؟ که چون 5 مگابایت جا میگرفت ، اون کارو نکردن ؟

سمیرجان وظیفه س . :cool:

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
اینجوری خیلی بهتره سمیر جون فقط اگه یکم کمتر غلط املایی!داشته باشی بهتر میشه
در ضمن اگه برات زحمتی نیست سایت رسمی بازی هارا هم بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر