كمك در بازي Sherlock Holmes

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
سلام به همه دوستان .
من در بازي Sherlock Holmes Jack the Ripper اون جايي كه اون كيف رو ميده بهم بعد ميرم تو اداره پليس گير كردم.هر كاري ميكنم قفل كيف باز نميشه چي كار كنم.

ممنون​

آخرین ویرایش:

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام به همه دوستان .
من در بازي Sherlock Holmes Jack the papper اون جايي كه اون كيف رو ميده بهم بعد ميرم تو اداره پليس گير كردم.هر كاري ميكنم قفل كيف باز نميشه چي كار كنم.

ممنون
بلدی یا ترجمه كنم؟ :d باید كیفو به هامفری بدی. اینم روش بازكردن قفل:

Open the police bag:
Take the police bag from the table.​
Turn bottom right wheel 2 times.​
Turn bottom left wheel 2 times.​
Turn bottom right wheel once.​
Turn top wheel 2 times.​
policebag.jpg

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
بلدی یا ترجمه كنم؟ :d باید كیفو به هامفری بدی. اینم روش بازكردن قفل:

Open the police bag:

Take the police bag from the table.​

Turn bottom right wheel 2 times.​

Turn bottom right wheel once.​

Turn top wheel 2 times.​

policebag.jpg

خيرسرم دارم INTERCHANGE ميخونم اگه بلد نباشم كه بايد برم بميرم...........به هر حال ازكمكت ممنون

آخرین ویرایش:

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
اونجايي كه ميري حالات قتل رو برسي ميكني بعد بايد قابل قبول ترين فرضي هات رو انتخاب كني گير كردم !
گير نكردما ! حوصله ندارم بشينم دونه دونه درستشون كنم . برا اون قسمت راهنمايي چيزي وجود نداره!؟؟

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
اونجايي كه ميري حالات قتل رو برسي ميكني بعد بايد قابل قبول ترين فرضي هات رو انتخاب كني گير كردم !
گير نكردما ! حوصله ندارم بشينم دونه دونه درستشون كنم . برا اون قسمت راهنمايي چيزي وجود نداره!؟؟
چي شد پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
خيرسرم دارم INTERCHANGE ميخونم اگه بلد نباشم كه بايد برم بميرم...........به هر حال ازكمكت ممنون
قبل از ویرایش لحنت بهتر بود :|
عزیز، یه راهنمایی تابلوتر میكنی؟؟ من كه بازی نكردم، الان باید بشینم همه جمله‌هایی كه ممكنه با خواسته تو بخونه رو پیدا كنم /:):-s

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
سلام عليكم:p
بنده بازي شرلوك هلمز در برابر آرسن لوپن رو تمام نمودم اگر تو اين بازي مشكلي داريد بگيد؟
اصلا درباره كدوم نسخه داريد تو سر و كله هم ميزنيد؟

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
قبل از ویرایش لحنت بهتر بود :|

عزیز، یه راهنمایی تابلوتر میكنی؟؟ من كه بازی نكردم، الان باید بشینم همه جمله‌هایی كه ممكنه با خواسته تو بخونه رو پیدا كنم /:):-s

حالا چرا عصباني ميشي !!
اونجايي كه ميري تو اون كوچه بعد همه حالات قتل رو كه برسي كردي رو دستيارت عملي ميكني. حالا اگه ميتوني به من كمك كن كه ثواب داره.

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
حالا چرا عصباني ميشي !!
اونجايي كه ميري تو اون كوچه بعد همه حالات قتل رو كه برسي كردي رو دستيارت عملي ميكني. حالا اگه ميتوني به من كمك كن كه ثواب داره.

Help .....me .......Help
آقا عصباني نشو!!!!!!!!!!!!:(:( جواب من رو بده
لطفا....................................

R@m!n

کاربر سایت
Jun 21, 2010
135
نام
رامین
بجای اینکه این همه دست و پا بزنی و کمک بخوای برو بازی رو بکن.تا هر وقت یکی باشه که کمکت کنه خودت هیچکدوم از معما ها رو حل نمی کنی.تو که توی معمای بازکردن کیف اول بازی گیر کردی به نظر من بازی رو حذف کن و دیگه بازیش نکن،چون وقتی معمای گاوصندوق یا مرتب کردن نامه ها(که دو روز فقط گرفتار بودم که این معما رو حل کنم) بیاد مثل من اینقدر آندرنالینت بالا می ره و عرق می کنی که هر چی لباس داری رو از تنت بیرون میاری!!!(خودم این کارو کردم :">)
این مرحله که چیزی نداره می خواد همه علامت های جسد رو پیدا کنی و بعد اون سرنخ ها رو به هم وصل کنی:-" جلوتر که بری فکت می افته فقط باید یه ساعت بشینی اینا رو درست کنی:eek::>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر