Duke Nukem Forever | X360

Just Amir

کاربر سایت
Aug 15, 2010
240
نام
Amir
دوستان من اين بازي رو تهيه كردم و بعد از مدتها ميخوام بازي كنم ولي اولش آپديت داشبورد ميده اگه آپديت كنم مشكلي پيش نمياد؟ خواهشا راهنمايي كنيد :">:">:">
آپدیت داشبورد بازی ورژن 2.0.12625.0 هست
شما با آپدیت به این ورژن با مشکلات زیر مواجه می شید
دوستانی که به روش 3 دیسک 2 بازی AC:BH و NFS :HP را اجرا می کنند،پس از ارتقاء به این نسخه دیگر قادر به اجرای آن 2 بازی نبوده و حتما باید برای اجرای آن 2 بازی +IXTREME LT را بر روی دستگاه خود نصب کنند.
در ضمن پس از نصب +IXTREME LT و ارتقای داشبورد به ورژن 2.0.12625.0 باید نسخه پچ شده و هماهنگ با +IXTREME LT بازیهای AC:BH و NFS:HP و HALO :REACH و COD: BO و COD:MW2 و FABLE3 را یکبار دیگر در صورت نیاز تهیه کنند.

• Like
Reactions: mehdihoo

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
3 هزارتومنه دیگه !(هرچند خود منم هنوز نخریدمش:D ولی فردا پس فردا از رفیقم میگرم براتون دقیق توضیح میدم بازی چجوریه)
من از دموهاش خوشم اومد دلم میخواد بخرمش!

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
من روی کامپیوتر زدم چیز خوبی بود البته زیاد نرفتم اما قطعا ارزش خرید رو داره حالا روی 360 تا چه داغون تر شده رو نمی دونم

WhyAlwaysMe

Started from the bottom now we're here
کاربر سایت
Jan 4, 2011
165
نام
Amirreza
بازي خيلي جالب و فـَن پسند از آب دراومده و همچنان تـه ـه خندس ، كه صد البته از لحاظ فنّي هيچي نيست .

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
آقا آتیش زدم به مالم بازی رو میگیرم میام کلا شرح میدم شماها که ازین کارا نمی کنید:D
با اینکه اصلا تعاریف خوب راجع بش نشنیدم و امید چندانی به بازی ندارم
فقط امیدوارم زدحالی که Brink زد بهم این نزنه!:D

• Like
Reactions: гадюка

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
دوستان ظاهرا هیچ کدومتون پست 28 همین تاپیک که توش ادرس نیمچه نقدم از این بازی رو گذاشتم رو نخوندید که میگید هیچ کسی بازی رو نگفرته توضیح بده :d :

http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1441195&postcount=37

بخونیدش
همراه با عکس و بررسی کامل نوشته بودم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر