مشکلات نرم افزاری

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
دوستان برا کانورت ویدئو از mkv به mp4 چه نرم افزاری با چه تنظیماتی خوبه؟ من Aiseesoft Total Video Converter دارم ولی یه فایل 200 مگی رو، mp4 h264 و با بیت ریت 900kbs میزنم برا کانورت، حجمش میشه 550 مگ! نمیخوام کیفیتش کم بشه یا حجمش زیاد تغییر کنه!
دوست عزیز مساله اینه که mkv اصلا کدک نیست که بخواید تغییرش بدید یک container هست که میتونه مجموعه ای از فایل های صوتی و تصویری و زیرنویس و .... رو داخل خودش ذخیره کنه. اما در کل من نرم افزار XMedia Recode رو بهتون پیشنهاد می کنم. برای اینکه تغییری تو حجم پیدا نشه، پس از انتخاب فرمت مورد نظرتون در قسمت Video و Audio بخش General گزینه Mode را در حالت Copy قرار دهید.

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام بر همگی
اقا ما یه لب تاب داریم سونی مدل sve151a11w اقا من مشکلی که دارم میخوام ویندوزشو عوض کنم ولی ارور میده
اینم ارورش operating system not found وقتی توی محیط بوت میخوام برم و دیسک ویندوز رو نمیشناسه و همچنین اروری میده
چه کنیم راهی هست تا بشه بوت رو شناسایی کنه و ویندوز رو فرمت کنم مرسی

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
سلام بر همگی
اقا ما یه لب تاب داریم سونی مدل sve151a11w اقا من مشکلی که دارم میخوام ویندوزشو عوض کنم ولی ارور میده
اینم ارورش operating system not found وقتی توی محیط بوت میخوام برم و دیسک ویندوز رو نمیشناسه و همچنین اروری میده
چه کنیم راهی هست تا بشه بوت رو شناسایی کنه و ویندوز رو فرمت کنم مرسی

فایل ISO ی مربوط به وبندوزی که قصد نصبش رو دارید ، دانلود کرده و توسط Rufus به USB انتقالش بدید ، در محیط bios بوت رو بر روی USB قرار بدید و به راحتی ویندوز رو از طریق USB نصب کنید.

سلام
امروز که PC رو روشن کردم, پیغام میده Windows will Expire Soon
چه کنم؟ راه حل چیه؟

تاریخ انقضای لایسنس ویندوز نزدیکه!

با KMSAuto Net کرکش کن.

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
اکثر مواقع, بروز این مشکل بر می گرده به خراب شدن فن CPU یا GPU.

چک که کردم به احتمال زیاد از فن گرافیک ام هست. ضعیف کار می کنه. الان داشتم deep cool هارو چک می کردم ارتفاعشون زیاده برای منی که SLI کردم. باید چطور نصبش کنم روی دوتا گرافیک؟؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
چک که کردم به احتمال زیاد از فن گرافیک ام هست. ضعیف کار می کنه. الان داشتم deep cool هارو چک می کردم ارتفاعشون زیاده برای منی که SLI کردم. باید چطور نصبش کنم روی دوتا گرافیک؟؟
نمیدونم, چون من تا حالا فن خارجی نصب نکردم و تا حالا 2 تا گرافیک SLI هم نداشتم. :d

Masood1996

کاربر سایت
Jan 20, 2015
66
آقایون ما یه فایل حجیم رو دیشب گذاشتیم برای دانلود بر روی IDM اما بعد متوجه شدم که در قسمت Save To یه هارد اکسترنال رو انتخاب کرده بودم که تا به این لحظه وصل نبوده به کامپیوتر، الان فایل رو دانلودش رو زده Complete ولی وقتی میخوام ببینم کجاست اصلا وجود نداره. هارد رو هم باز دوباره وصل کردم، مسلما اونجا هم چیزی نبود، تو قسمت فایل های Temporary هم نبود.

الان برای فایل چه اتفاقی افتاده؟ تو همچین مواقعی که اون Drive قسمت Save To متصل نیست فایل کجا ذخیره میشه؟

بطور کلی اگه محل ذخیره نباشه، فایلا تو مسیر ذخیره موقت میمونن!(تو تنظیمات idm آدرسش هست! از اون آدرس میریم به پوشه DwnlData و بعدش یه پوشه داخلش هست و اونجا کلی پوشه هست که مربوط به دانلوداست! تو یکی از اوناست!!)

مدتیه یه دفه ای درایو ویندوزم پر میشه و کلا نمیشه با برنامه های اصلی و... کار کرد!(فضای خالیش میشه میشه 0KB) در صورتی که وقتی ریستارت میکنم اولش 9گیگ فضای خالی داره و بعد با هر بار رفرش تو مای کامپیوتر، میبینم که داره سمت صفر میره و بعد از مدتی به 0 میرسه دوباره! اگه چیزیم داخلش حذف کنم تا کمی جا باز بشه، خیلی سریع دوباره 0 میشه!
با tuneupـم فایلای اضافیشو حذف کردم، آنتی ویروسم دارم!(بیت دفندر آخرین آپدیت!)

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
آقا قبلا وقتی نشانگر رو میبردیم رو نوار پخش kmplayer یه تصویر کوچیک به عنوان پیشنمایش از اون قسمت پخش میکرد ولی تو نسخه جدید غیر فعاله ، از کجا میشه فعالش کرد ؟!
لامصب امروز سر همین یه چند صحنه جلوتر رو دیدم قشنگ اسپویل شد برام که چه اتفاقی میوفته :-|

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
آقا قبلا وقتی نشانگر رو میبردیم رو نوار پخش kmplayer یه تصویر کوچیک به عنوان پیشنمایش از اون قسمت پخش میکرد ولی تو نسخه جدید غیر فعاله ، از کجا میشه فعالش کرد ؟!
لامصب امروز سر همین یه چند صحنه جلوتر رو دیدم قشنگ اسپویل شد برام که چه اتفاقی میوفته :-|

آخرین گزینه سمت راست:

Image hosted for free at CtrlV.in

• Like
Reactions: veryhigh

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198
سلام
من لپتاپ asus n551vw گرفتم خودشون برنامه و غیره رو نصب کردن..اما حالا یه مشلی دارم وقتی با fn+f7 نمایشگر و خاموش میکنم دیگه هر کاری کنم روشن نمیشه!!

Masood1996

کاربر سایت
Jan 20, 2015
66
سلام
من لپتاپ asus n551vw گرفتم خودشون برنامه و غیره رو نصب کردن..اما حالا یه مشلی دارم وقتی با fn+f7 نمایشگر و خاموش میکنم دیگه هر کاری کنم روشن نمیشه!!

سلام
شاید sleep روشن باشه! تو power option جلوی اونی که تیک خورده، change plan settingـو بزنید و sleepـو رو never تنظیم کنید! البته اگه در لپ تاپو هم میبندید که باز تنظیماتش جداست!(تو همون صفحه power option، سمت چپ هست)

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198
سلام
شاید sleep روشن باشه! تو power option جلوی اونی که تیک خورده، change plan settingـو بزنید و sleepـو رو never تنظیم کنید! البته اگه در لپ تاپو هم میبندید که باز تنظیماتش جداست!(تو همون صفحه power option، سمت چپ هست)

نه گفتم که لپتاپ کار میکنه چراغاش روشنه صدا هم ازش میاد
من فقط با کلیدهای ترکیبی fn+f7 صفحه نمایش و خاموش میکنم. ربطی به اسلیپ نداره اتفاقا از اسلیپ که در میاد مشکلی نیست صفحه نمایش روشن میشه

• Like
Reactions: Masood1996

Masood1996

کاربر سایت
Jan 20, 2015
66
نه گفتم که لپتاپ کار میکنه چراغاش روشنه صدا هم ازش میاد
من فقط با کلیدهای ترکیبی fn+f7 صفحه نمایش و خاموش میکنم. ربطی به اسلیپ نداره اتفاقا از اسلیپ که در میاد مشکلی نیست صفحه نمایش روشن میشه

تو Bios سیستم بگردید ممکنه مشکلو پیدا کنید!!(چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه!) مال خودم که بودن fn کار میکنه! پس شاید تو تنظیماتش دست برده باشن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر