assassins creed 2

mafia 2

کاربر سایت
Jun 26, 2010
273
نام
MOHAMMAD
دوستان تو assassins creed 2 سکانس 9 (همون سکانس مهمونی بالماسکه) مرحله گرفتن گوی که با ارم خود بازی مشخص میشه رو میرم وقتی هم که به اون اتاقه که چهار نفر توشن میرسم و می کشمشون وبعد در را باز می کنم و اهرم پشت در را به سمت بالا می کشم یه راه برام باز میشه اما تو همون اولای راه باید یه میله رو بگیرم که هرچی میپرم دستم بهش نمیرسه ... )x
کمک کنید که ثواب داره....

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سلام دوست عزیز.

من دوبار تمومش کردم .

یکم بیشتر توضیح بده تا یادم بیاد کجا رو میگی ؟
تو کدوم شهر ؟
جزئیات بیشتر ی رو بنویس ؟

mafia 2

کاربر سایت
Jun 26, 2010
273
نام
MOHAMMAD
من دوبار تمومش کردم .

یکم بیشتر توضیح بده تا یادم بیاد کجا رو میگی ؟
تو کدوم شهر ؟
جزئیات بیشتر ی رو بنویس ؟
همون جایی را میگم که از بالا پشت بوم یه ساختمونه یه در مخفی پیدا میکنه و بعد اونو به جلو حل میده بعدش هم چند متری را میره داخل و از بالای یه سکو میپره داخل پوشالهای طبقه پایین بعد نشون میده که یه سرباز ویه شوالیه دارن باهم حرف میزنن که شوالیه متوجه صدا میشه تبرش را برمیداره و پوشالها رو میگرده اما فقط یه موش پیدا میکنه و وقتی بر میگرده باید با خنجر بزنیش و وقتی زدیش سربازه فرار میکنه و میره پیش چهار پنج تو یه اتاق دیگه همه رو که میکشم بعد باید یه در رو باز کنم پشت دره یه اهرم که به سمت بالا می کشمش یه راه برام باز میشه اما تو همون اولای راه باید یه میله رو بگیرم که هرچی میپرم دستم بهش نمیرسه ... (سکانس 9 یا همون سکانس مهمونی بالماسکه تو مرحله گرفتن گوی که با ارم خود بازی مشخص میشه در شهر ونیز)...
نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
سلام خوبی؟
من فهمیدم کجا رو میگی,
من خودم 3-4 ساعت سر همون گیر بودم,که یه بار شانسی رد کردم اونم برق رفت سیو نشد,
تو باید با سرعت بری بپری روی همون سکو بعد با همون سرعت یه طوری باید بپری روی دیوار و پاتو به دیوار بزنی بعد میله رو بگیری تا زمان تمام نشده باید بری 2 تا میله دیگه هم هست بگیری.
یا علی.

mafia 2

کاربر سایت
Jun 26, 2010
273
نام
MOHAMMAD
سلام خوبی؟
من فهمیدم کجا رو میگی,
من خودم 3-4 ساعت سر همون گیر بودم,که یه بار شانسی رد کردم اونم برق رفت سیو نشد,
تو باید با سرعت بری بپری روی همون سکو بعد با همون سرعت یه طوری باید بپری روی دیوار و پاتو به دیوار بزنی بعد میله رو بگیری تا زمان تمام نشده باید بری 2 تا میله دیگه هم هست بگیری.
یا علی.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
خوب من اخه با چه دکمه ای این کار رو بکنم؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر