جدیدترین شبیه ساز دریمکست demul 5.6

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
حالا شما اون کار که من میگم رو هم تست کن (بعضی مواقع هست میبینی که 2 -3 بار یه فایل رو رر کردن تو همدیگه
با hjsplit بهم چسبوندی پسوند فایلی که بهت داد چی بود؟ دقیقا یادم نیست ولی فکر میکنم بعد از این که میچسبوندی باز هم باید از رر در میاوردی
دقیق یادم نیست

kingphoenix

کاربر سایت
Jun 4, 2012
5
نوشته شده توسط Meysam:
حالا شما اون کار که من میگم رو هم تست کن (بعضی مواقع هست میبینی که 2 -3 بار یه فایل رو رر کردن تو همدیگه
اگر فایل رر مجدد توش بود نشون میداد ولی هیچ فایل رر دیگه ای توش نیست و فقط همین فایلاست .

نوشته شده توسط Meysam:
با hjsplit بهم چسبوندی پسوند فایلی که بهت داد چی بود؟

با Hj split چسبوندم پسوند فایل هیچی نداشت . مثلاً وقتی یک فایل avi برمیدارن تیکه تیکش میکنن اسم فایلا اینطوری میشه :
avi.001
avi.002
که بعد چسبوندنش میشه avi خالی که میشه فیلمو دید .
ولی این فایلا اسمشون اینطوریه:
e-dinoc.001
e-dinoc.002
.
.
e-dinoc.032
که وقتی میچسبونم این فایل بدون پسوند e-dinoc میشه که حتی خودم پسوند دادم بهش مثل cdi , nrg , iso تا درایو مجازی بتونه بشناسه ولی نمیشناسه .

نوشته شده توسط Meysam:
دقیقا یادم نیست ولی فکر میکنم بعد از این که میچسبوندی باز هم باید از رر در میاوردی
دقیق یادم نیست

این به شرطیه که چنتا فایل رر موجود باشه مثلاً اینطوری باشه :
e-dinoc.Rar.001
e-dinoc.Rar.002
.
.
e-dinoc.Rar.032
تا اینا باید با نرم افزار چسبوند تا یک فایل تکی رر e-dinoc.Rar بده که چنین فایلایی موجود نیست .

فکر کنم حل نشه این مشکلم ، یدفعه حوس کردم بازی های دریم کستو بکنم ، با این اوصاف باید بیخیال بشم :(((

kingphoenix

کاربر سایت
Jun 4, 2012
5
میثم جان ممنون بابت اینکه وقت گذاشتین برای پاسخگویی ، ولی مشکل من حل نشد!

هرکسی راهنمایی داره که بتونه مشکل منو حل کنه ممنون میشم منو راهنمایی کنه .

با تشکر از دوستان عزیز

kingphoenix

کاربر سایت
Jun 4, 2012
5
میثم جان ممنون حرف شما کاملاً درست بود و با درگ کردن فایل 001 داخل فایل Rar نسخه Cdi تولید شد ولی خواستم توضیحی اضافه کنم تا اگر کسی این مشکلو داشته مثل من با توضیح شما سر درگم نشه و اونم اینکه این درگ کردن توی محیط Rar جای خاصی داره که توی عکس نشون میدم وگرنه مثل من درگ کنه هیچ جایی نمیرسه:

znkcn2luo82wadcenu.jpg

قربانت میثم جان .

arash8292

کاربر سایت
Dec 11, 2012
27
نام
arash
ببخشید تو شبیه ساز nulldc تو قسمت تنضیماتش تو قسمت select plugin اون قسمت power vr (graphic) plugin سفیده و هیچ گذینه ای برای انتخاب نداره
باید چی کار کنم ؟ تو رو خدا بگید دیگه
من می خوام شنمو رو بازی کنم ولی بلد نیستم با nulldc کار کنم من میخوام با کیبرد کامپیوتر بازی کنم
پیشاپیش از راهنمایی تون ممنونم

آخرین ویرایش:

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
میثم جان ممنون حرف شما کاملاً درست بود و با درگ کردن فایل 001 داخل فایل Rar نسخه Cdi تولید شد ولی خواستم توضیحی اضافه کنم تا اگر کسی این مشکلو داشته مثل من با توضیح شما سر درگم نشه و اونم اینکه این درگ کردن توی محیط Rar جای خاصی داره که توی عکس نشون میدم وگرنه مثل من درگ کنه هیچ جایی نمیرسه:

znkcn2luo82wadcenu.jpg

قربانت میثم جان .
یکی لطف کنه این عکس رو دوباره بزاره

---------- نوشته در 12:53 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:32 AM ارسال شده بود ----------

دوستان چرا من هرچی کیبورد رو ست میکنم کار نمیکنه باس جوی استیک وصل کنم :d

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
یکی لطف کنه این عکس رو دوباره بزاره

---------- نوشته در 12:53 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:32 AM ارسال شده بود ----------

دوستان چرا من هرچی کیبورد رو ست میکنم کار نمیکنه باس جوی استیک وصل کنم :d

پلاگین های مربوط به کنترولر رو امتحان و تعویض کن. جواب میده.

---------- نوشته در 09:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:13 AM ارسال شده بود ----------

ببخشید تو شبیه ساز nulldc تو قسمت تنضیماتش تو قسمت select plugin اون قسمت power vr (graphic) plugin سفیده و هیچ گذینه ای برای انتخاب نداره
باید چی کار کنم ؟ تو رو خدا بگید دیگه
من می خوام شنمو رو بازی کنم ولی بلد نیستم با nulldc کار کنم من میخوام با کیبرد کامپیوتر بازی کنم
پیشاپیش از راهنمایی تون ممنونم
برای کار با کیبورد که پلاگین مخصوصش رو از بخش پلاگین کنترولر انتخاب و بعد تنظیم کن. برای استفاده از پلاگین دیگر تصویر از ورژنهای قدیمی تر استفاده کن و یا از پلاگین های اونها رو در پوشه این یکی ورژن جدید بریز.
حالا چرا تعویض پلاگین؟ مشکلش چی هستش؟

arash8292

کاربر سایت
Dec 11, 2012
27
نام
arash
برای کار با کیبورد که پلاگین مخصوصش رو از بخش پلاگین کنترولر انتخاب و بعد تنظیم کن. برای استفاده از پلاگین دیگر تصویر از ورژنهای قدیمی تر استفاده کن و یا از پلاگین های اونها رو در پوشه این یکی ورژن جدید بریز.
[/QUOTE]

دستت درد نکنه آقای highlight بازی رو دانلود کردم nulldc رو هم دانلود کردم بازی رو به فایل cdi تبدیل کردم ولی وقتی با nulldc بازش می کنم در حد 3یا4 ثانیه فقط آهنگه بازی می آد(حتی تصویرم ندارم ) و بعدش این ارور رو میده که (nullDC_Win32_Release-NoTrace.exe has stop working) تنضیمات plugin ها رو هم انجام دادم ولی نمیدونم چه شه

ممنون می شم اگه کمکم کنید بازم از راهنمایی های قبلی تون ممنونم

arash8292

کاربر سایت
Dec 11, 2012
27
نام
arash
دوستان بازی شنمو دگمه واسه دویدن نداره ؟ یا داره من اشتباه تنظیم کردم :d

آقا مهدی شما که شنمو رو بازی کردی میگی دقیق چطوری بازی می کنی با کدوم شبیه ساز کار میکنی ؟ میشه راهنماییم کنی منم بعد از کلی تلاش بتونم تو کامپیوتر بازی کنم ؟

arash8292

کاربر سایت
Dec 11, 2012
27
نام
arash

---------- نوشته در 09:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:13 AM ارسال شده بود ----------

[/QUOTE]

آقای highlight ازتون ممنونم موفق شدم با ورژن بتاش وارد شم ولی وقتی تصویری که میگه زمان و تاریخ رو تنظیم کنید وبعد select رو بزنید میاد نمیتونم با کیبرد لب تابم کاری انجام بدم
حتی تو قسمت select plugin قسمت mapel پورت a , b رو keyboard گذاشتم ولی نمیدونم چرا با کیبرد عمل نمی کنه میشه راهنماییم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر