Mafia II Achievemets Guide

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
دوستان این اچیومنت suit رو باید تو چپتر خاصی گرفت ؟ من خریدمش ولی نداد !
تو چپتر 14 اون پایینای نقشه.عکسه یه کلاهه که مغازه لباس فروشیه.منتها اسمش مثل قبل نیست.اسمش عوض شده.یه مغازه خیلی بزرگ هم هست.اونجا برو و حتما اینو بخر:expensive ....with hat
منم مشکل داشتم ولی اینجوری گرفتم

---------- نوشته در 05:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:41 PM ارسال شده بود ----------

ممنون

برای این تروفی:Buy your first luxury suit. من همه لباسا رو خریدم ولی نداد

---------- نوشته در 02:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:39 PM ارسال شده بود ----------

جواب بدید ممنون میشم

جوابمو گرفتم.مرسی

---------- نوشته در 05:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:42 PM ارسال شده بود ----------

فقط با یک ماشین 50 مایل مسافت رو طی کنید.
50 مایل چقدر میشه؟مثلا رو نقشه از کجا تا کجا

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
برای این تروفی:Buy your first luxury suit. من همه لباسا رو خریدم ولی نداد
جواب بدید ممنون میشم

باید یک لباس لوکس رو بخری ، گرون قیمته لباسش . 100$ به بالاست .

فقط با یک ماشین 50 مایل مسافت رو طی کنید
50 مایل چقدر میشه؟مثلا رو نقشه از کجا تا کجا

بیشتر از نقشست ، یه ماشین مقاوم رو انتخاب کن و همین جور باش دور بزن یه ذره وقت می بره تا آچیومنت رو بگیری ، بخوای بفهمی چند مایل با ماشین رفتی از تو پارکینگت میشه فهمید مشخصاتش کنارش نوشته . هواست باشه که ماشین سوختش تموش شد یا خراب شد .... باید از یه ماشین دیگه شروع کنی ، همین جورم وسط جاده ولش نکن بزار تو پارکینگ ، تعمیرش کن تا Save بخوره .

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,231
نام
Matthew
منظورت همونجاس که میرند دزدی ؟؟؟

اگر اونجات من دقیقش رو می گم :
بعد از اینکه پلیس ها میاند، یه کات سین ر حال فرار نشون میده، ما هم میریم توی یه راهرو، تا تهش که میریم در باز میشه دوباره جو میگه سنگر بگیر تا در رو باز کنم ... وقتی در باز شد وقتی داخل شدی همون کنار دستت روی جعبه یکیشون هست :d بعد از پله ها میری بالا وارد راهرو اصلی برای رفتن به پشت بوم میشی، اول نرو، دست راستت یه در هست، که اتفاقا پشتش هم پلیس ها تورو می بینند، کنار اون در یه پاگرد مانند هست که اونجاست و میری وقتی همه رو کشتی، تموم شد... روی پشت بوم وارد یه اتاق میشی که بعدش میخوای از پله های اضطراری بری پایین، توی قفسه های اون اتاق یکی دیگش هست ...

Achivement

کاربر سایت
Sep 2, 2012
65
نام
رامتين
مرسی من الان همشو پیدا کردم

- - -ویرایش - - -

5 دشمن رو سریع با هدشات بکشید. فکر کنم راحت ترین چپتر 10 باشه. بعد از این که بمب منفجر شد، سه نفر زخمی رو زمین افتادن. اونا رو هدشات کنین و دو نفر دیگه هم درست اتاق بقلی هستن.

فکر کنم 2 نفر زخمی بودن ها یکی شون روی زمین افتاده یکی شون هم از اون پشته میاد!

من اینو تو چپتر 1 گرفتم
نوی چپتر 1 دو راه برای گرفتن این اچیومنت وجود داره
1. همون اول کار که سنگر گرفتی اون 5 نفر اون جا رو هدشات کن(راه سخت)
2. در آخر چپتر به جای ابنکه بری سراغه اون ماشین گانه اون تفنگی که اول داشتی رو ور دار و به راحتی 5 نفر رو هدشان کن

Achivement

کاربر سایت
Sep 2, 2012
65
نام
رامتين
یک چیزی رو در مورد armored truck توجه کنید که این ماشین از پشت و از پهلوها ضد گلوله است و نه از جلو
بنابراین پس از گرفتن ماشین و 4 ستاره شدن پلیس ها با سر برین تو دستگاه ماشین خراب کنی بروسکی
و 5-6 دقیقه اون جا وایسین
اچیومنت رو می گیرین :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر