FARCRY 3 | PC

bhrk87ynygc8vz9via.jpg

Developer : Ubisoft Montreal
Publisher : Ubisoft
Genre : Open World-First Person Shooter
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date : 29 November 2012

Farcry 3 ادامه ای بر بازی پیشین این سری یعنی Farcry 2 هست که برای عرضه در نوامبر در نظر گرفته شده است.
اگرچه در اوایل تاریخ عرضه بازی 29 دسامبر بوده اما طبق گفته سازندگان،برای پولیش و بهینه سازی بهتر بازی، عرضه آن به تعویق افتاده است.

داستان بازی در جزیره ای گرمسیری در مابین اقیانوس آرام و اقیانوس هند روایت میشود.
در این شماره،بازیکن در نقش Jason Brody ظاهر میشود، توریستی که در جزیره ای که سال ها در بحبوئه ای از درگیری های خشونت آمیز محلی به سر میبرد،به دام افتاده است
جیسون که از نامزدش جدا شده است، هم اکنون به دنبال او و فرار از جزیره و ساکنانش است

برای مشاهده تصویر اصلی (884x497) روی این نوار کلیک کنید.
far-cry-3-e3-2012-5.jpg

سازندگان اعلام کرده اند که جیسون باید با افرادی بی ثباتی روبرو شوند که بنا به دلایلی مدت هاست که در این جزیره به سر میبرند.

بازی از موتور ارتقا یافته بازی پیشین یعنی Dunia Engine به نام Dunia 2 استفاده میکند.
موتوری که پیش از این در ساخت بازیایی همچون Assassin's Creed II و Assassin's Creed : Brotherhood نیز استفاده شده است.
صحنه های سینماتیک به بازی برگشته اند و اینبار شاهد اکشن سریع تر و روان تری نسبت به گذشته هستیم
جزیره به خوبی و به زیبایی هر چه تمام تر طراحی شده و شاهد محیط هایی زیبا و سواحل دل انگیز و جنگل های سر سبز آشنا هستیم.

بازی در 4 دسامبر 2012 معادل با 14 شهریور برای PC ، Xbox 360 و PS3 به طور همزمان عرضه خواهد شد.

==============================================

اطلاعات جدید:

1) سیستم دوستی از بازی حذف شده است - بدین معنا که شما یارانی تحت کنترل هوش مصنوعی نخواهید داشت.

2) سیستم Fire propagation (گسترش آتش) بازگشته است، علف ها را آتش بزنید و آن انتشار پیدا خواهد کرد.

3) همانند سری بازی های The Elder Scrolls، شاهد Fast Travel (جا به جا شدن بین دو نقطه در کوتاهترین مدت) خواهیم بود.

4) در این قسمت وقتی وارد منطقه ای بشوید و آن را پاکسازی بکنید، منطقه ار آن شما خواهد شد و دیگر دشمنان آن را تصرف نمیکنند.

5) اسلحه ها به هیچ عنوان زنگ نمیزنند و خراب نمیشوند.

6) قرص های مالاریا در این نسخه وجود نخواهند داشت.مدیر تولید کننده این شماره گفته است که شما میتوانید سلامتی خود را کنترل کنید.

7) تمام قرص های مالاریا و خراب شدن اسلحه ها باعث میشد که بازی جذاب شود و در عین حال بازی مثل دیگر عناوین شوتر شما نقش یه قهرمان را نداشته باشید،
بنابراین در این شماره اگر جیسون اسلحه ای پیدا کند،از آنجا که او یک آدم تعلیم دیده در استفاده از سلاح های گرم نیست، به خوبی نمیتواند از اسلحه ها استفاده کند و نقش کسی دارد که برای اولین بار اسلحه به دست میگیرد!!!

8) بازی در یک مجمع الجزایر خواهد بود.بخش تک نفره در یک جزیزه، بخش CO-OP چهار نفره در یک جزیره دیگر و بخش Player Vs Player که جنگ بین دو گروه Citra و Vaas نیز در جزیره ای دیگر انجام میشود.

9) Editor بازی به شما اجازه خواهد داد که نقشه و جزیره های خود را بسازید.

تصاویر بازی Far Cry 3

تریلر های بازی:

Farcry 3 First In-Game Multiplayer Trailer
HD SD

Step Into Insanity - Far Cry 3 E3 2012 Single-Player Trailer

Hi-Res H.264 MP4 36.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 8.9MB Download

AU Trailer: Dr. Earnhardt - Far Cry 3 Trailer

Hi-Res H.264 MP4 49.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 12.5MB Download

آخرین ویرایش:

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
بچه ها یه سوال داشتم راجع به داستان Far Cry 3

من انتخاب کردم که به سیترا ملحق بشم و فکر کنم پایان بد بازی رو دیدم ، بعد هر کاری کردم که بر گردم به عقب و اون یکی پایان رو هم ببینم نشد ، اگه میشه بگید اگه انتخاب کنیم و با دوستامون بریم چی میشه آخرش ؟

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
بچه ها یه سوال داشتم راجع به داستان Far Cry 3

من انتخاب کردم که به سیترا ملحق بشم و فکر کنم پایان بد بازی رو دیدم ، بعد هر کاری کردم که بر گردم به عقب و اون یکی پایان رو هم ببینم نشد ، اگه میشه بگید اگه انتخاب کنیم و با دوستامون بریم چی میشه آخرش ؟

با دوستاش با قایق از جزیره خارج میشن جیسون هم توبه میکنه میگه پشیمونم جبران میکنم.

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
با دوستاش با قایق از جزیره خارج میشن جیسون هم توبه میکنه میگه پشیمونم جبران میکنم.

اینقد پاستوریزه بازی هم نبود دیگه
دوست سیاه پوست جیسون از اینکه جیسون به سیترا ملحق نشد میخواست با چاقو جیسون رو بکشه ولی سیترا خودشو جلوی جیسون انداخت و چاقو به اون خورد :((

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
ببخشید بعد چندوقت تاپیک رو آپ میکنم
سه تا سوال برام پیش اومده:
1-حتما هویت انگشت جیسون رو قطع میکنه؟
2-اگه join citra رو میزدم دوستامونو میکشتیم؟
3-چرا این زیر دست های سیترای ... زدن دکتر ارندهارت رو کشتن؟!!مگه خودشون اونو بهمون معرفی نکرده بودن و نگفته بودن که دوستامونو بذاریم پیشش؟!!

mahsa_love3103

کاربر سایت
Jan 7, 2013
9
سلام خوبی؟
ببخشید من کاری فرای نصب کردم چنتا مشکل و سوال داشتم که خاسم شما کمکم کنید
1-پول بیشتر از 1000تومن برنمیداره و اسحله هم فقط دوتا میتونه داشته باشه بقیه قفل هستن چطوری باید باز بشن
2-حیوان رو هم وقتی میکشم گوشتش یا همون پوستش رو برنمیداره نمیدونم چرا باید چیکار کنم؟؟؟
3-الان جایی هستم که همون جیسنتوی میره جایی مثل کاواره که اون طرف کچله که عکسشم روی سیدی فارکرای هست با یه خنجر میکنه تو قلبش و مرحله بعدش یه جایی تاریکه و همش یه نفر به آدم حمله میکنه نمیدونم چطوری باید رد کنم.ممنون میشم کمکم کنی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
سلام خوبی؟
ببخشید من کاری فرای نصب کردم چنتا مشکل و سوال داشتم که خاسم شما کمکم کنید
1-پول بیشتر از 1000تومن برنمیداره و اسحله هم فقط دوتا میتونه داشته باشه بقیه قفل هستن چطوری باید باز بشن
2-حیوان رو هم وقتی میکشم گوشتش یا همون پوستش رو برنمیداره نمیدونم چرا باید چیکار کنم؟؟؟
3-الان جایی هستم که همون جیسنتوی میره جایی مثل کاواره که اون طرف کچله که عکسشم روی سیدی فارکرای هست با یه خنجر میکنه تو قلبش و مرحله بعدش یه جایی تاریکه و همش یه نفر به آدم حمله میکنه نمیدونم چطوری باید رد کنم.ممنون میشم کمکم کنی
:D مرسی:D

1. تمام امکانات بازی بسته به Craft کردن شماست! یعنی شما باید Esc روبزنید و برید به بخش Crafting اونجا زده مثلا برای باز شدن اسلحه زیاد یا کیف بزرگ تر باید چه حیوونی رو شکار کنید! بعد میرید همون حیوونو شکار میکنین و پوستشو برمیدارید بعد میرید توی بخش Crating و وقتی مقدار لازم جمع شده باشه روش که کلیک کنید کیف بزرگتر یا اسلحه های بیشتر باز میشه!
2. همون طور که گفتم باید Craft ـش کنی!
3. کم توضیح دادی نمیدونم کجا رو میگی آخه خیلی وقت شده تموم کردم بازی رو!

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
دو تا احتمال وجود داره
1- شماباید جلوی جسد حیوون گرامی f یا e روبزنید(درست یادم نمیاد کدوم بود امتحان کنید)
2-کوله پشتی تون پره

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
:D مرسی:D

1. تمام امکانات بازی بسته به Craft کردن شماست! یعنی شما باید Esc روبزنید و برید به بخش Crafting اونجا زده مثلا برای باز شدن اسلحه زیاد یا کیف بزرگ تر باید چه حیوونی رو شکار کنید! بعد میرید همون حیوونو شکار میکنین و پوستشو برمیدارید بعد میرید توی بخش Crating و وقتی مقدار لازم جمع شده باشه روش که کلیک کنید کیف بزرگتر یا اسلحه های بیشتر باز میشه!
2. همون طور که گفتم باید Craft ـش کنی!
3. کم توضیح دادی نمیدونم کجا رو میگی آخه خیلی وقت شده تموم کردم بازی رو!
قسمتی رو میگه که vass چند تا میشه
تو پیام خصوصی هم گفتم باید سریع جلو بری.ملاک تمام شدن دشمنات مسافتیه که طی میکنی نه تعدادی رو که میکشی

Farzin Power

کاربر سایت
Jan 25, 2013
50
نام
فرزین
آقا راهی نداره که یه چپترو از اول شروع کنم ؟ یعنی مراحل قبلی رو انجام بدم :(

سلام رئیس

نه داداش نمیشه، این بازیهای AutoSave همینشون بده، نمیشه یه Chapter رو از اول شرو کرد.

من بازی رو تموم کردم، آخر انتخاب کردم که با دوستام باشم، دوستاش با قایق رفتن این موند تو جزیره!

بازیش جالب بود، داستانش زیاد به نظر من خوب نبود، آخرش هم خیلی مزخرف بود واقعا!

چه ربطی به تموم کردن یا نکردن بازی داره عزیز من؟ مگه دست نداره کلیک کنه ببینه.

آخرین ویرایش:

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
دوستان کسی سیو قسمت اخر که دوستان یا سیترا رو انتخاب میکنید رو دارید؟

من چند تا سیو دانلود کردم ولی کار نکرد مشکل از چیه؟

ممد آساسین

کاربر سایت
May 9, 2011
93
نام
محمد
سلام دوستان.من بازیو نصب کردم ولی اون دکمه های راهنمایی سفیدن.مثلن میخوام سنگ پرت کنم نمیتونم ببینم چه دکمه ای رو باید بزنم.کرکم اسکیدرو هستش.لطفن راهنمایی کنید.ممنون.

AMIR$

کاربر سایت
Jan 7, 2012
253
نام
امیر
سلام دوستان.من بازیو نصب کردم ولی اون دکمه های راهنمایی سفیدن.مثلن میخوام سنگ پرت کنم نمیتونم ببینم چه دکمه ای رو باید بزنم.کرکم اسکیدرو هستش.لطفن راهنمایی کنید.ممنون.
کلید T بزنید مخصوص سنگ پرت کردنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر