شایعه FARCRY 3 در دست ساخت؟

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
farcry2a2.jpg

طبق اطلاعاتی که آخرین شماره ی مجله ی PC Gamer فاش کرده است ظاهرا
سومین شماره از فرنچایز محبوب FARCRY در دست ساخت میباشد.

طبق اخباری که این مجله منتشر کرده است استودیوی Ubisoft Montreal به صورت جدی وبا تمام توان مشغول کار بر روی این عنوان است!

همچنین طبق اطلاعات موجود آقای Josh Mosqueira سرپرست طراحان بازی است.
Josh Mosqueira طراح ارشد Company of Heroes بود که سابقا در Relic مشغول به کار بود.

طبق حدس های این مجله بازی دوباره در افریقا اتفاق خواهد افتاد.

منبع

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
شماره ی قبل با همه ی محاسنی که داشت و موتور گرافیکی فوق العاده ی DUNIA از نظر من واقعا
خسته کننده بود!

عنصر لذت بخش بودن گیم پلی که در شماره ی 1 ساخت "یرلی" به چشم میخورد در شماره ی دوم واقعا کم رنگ شده بود.

امیدوارم پیش رفتی که برای AC II حادث شد اینجا هم برای FARCRY 3 اتفاق بیفته.

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
یکی از دلایل خسته کننده بودن Farcry 2 موضوع یکنواخت بودن مناظر بود به نظر من! این مناظر نه تنها تو این بازی هرجا که پا می ذاشتیم به صورت تکراری جلومون ظاهر می شد بلکه تو خیلی بازی های مشابه هم مناظر به همین صورت بودن و آدم از جابجا شدن در مسیر های طولانی با این مناظر تکراری جدا خسته می شد!

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
البته این بیشتر از شایعه هست. من پارسال هم چندبار خبرایی خونده بودم که از طرف خود سازنده ها به نوعی شماره سوم تایید شده.ولی مسئله اینجاست که اینا بازم میخوان تو افریقا بازی رو بسازن که اگه اینجوری باشه خیلی خیلی بد میشه. من دیگه حالم از افریقا و افریقایی و کاکا سیاه:d و اون جنگلای بیخودش بهم میخوره:d

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
نسخه دوم یه جوری بوود , دشمنا خیلی خنگ بازی در میاوردن , یه خشاب باید روشون خالی میکردیم تازه نمیمردن بازم . خلاصه ایراد زیاد داشت .

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
نسخه قبلی این همه تبلیغ و اینا دادن همه گفتند گرافیکش عالیه ولی تا گذاشتم تو دستگاه 5 دقیقه بعدش دی وی دی رو انداختم اونطرف :d مسخره ها (نظر شخصی)

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
نسخه قبلی این همه تبلیغ و اینا دادن همه گفتند گرافیکش عالیه ولی تا گذاشتم تو دستگاه 5 دقیقه بعدش دی وی دی رو انداختم اونطرف :d مسخره ها (نظر شخصی)
رو کنسول بازی کردی؟:d نسخه کنسولیش که خیلی اوضاع ناجوری داشت:d

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اصولا این بازی بیشتر از این که بخواد یه شوتر باشه یه تردمیل برای راه رفتن شخصیت بازی بود.:))>:)

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,617
نام
محسن
شماره اول بازی بهترین بازی عمرم بود ولی شماره 2 به جز گرافیگ چیز دیگه ای نداشت و به نظر من افتضاح بود.

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
یکی از مزخرف ترین و رو اعصاب برو ترین بازی های تاریخ بود:d
کلا یادمه پر باگ بود و شخصیت بازی منگ میزد و به همه جا گیر میکرد(همچنین ماشین) و باید بازی رو دوباره اجرا میکردید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر