Microsoft Flight | PC

microsoft-flight-sim-development-announced-0.jpg

4 سال پس از انتشار Microsoft Flight Simulator X و 28 سال بعد از Microsoft Flight Simulator 1.0
مایکروسافت ادامه ای بر شبیه ساز حرفه ای و محبوب پرواز خودش را در نمایشگاه Gamescom 2010
معرفی کرد.
غیر از یک تیزر کوتاه اطلاعاتی از این بازی در دست نیست ولی طبق اعلام مایکروسافت این عنوان به
صورت انحصاری مانند گذشته برای پلاتفورم Windows عرضه خواهد شد.

Developer : MGS
Publisher : Mirosoft
Genre : Flight Sim
Release date : TBA​

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
فلایت که 1 شبیه ساز عالی بود حتی خلبان ها هم ازش استفاده میکنن اما من و 1 مجله خونده بودم تیم سازندش اخراج شدن...
جریان چیه؟؟

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
واقعا خبرهای خوشحال کننده ای داره به گوش میرسه.من هنوز نتونستم اونطور که باید و شاید با X ارتباط برقرار کنم و هنوز با 2004 کار میکنم. اکثریت هم هنوز از fs 2004 استفاده میکنند..addonـهای 2004 هم به مراتب بیشتر و با کیفیت تر بود.امیدوارم نسخه جدید بتونه موفیقت 2004 رو پیدا کنه و جای خودش رو تو دل طرفدارهای قدیمی مثل من جا کنه.

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
عاشقشم!من به عشق این بازی حتی یه جویستیک حرفه ای هم گرفتم!تقریبا اکثر مشن های x رو هم گرفتم!
راستی اینم سایتش:
MicrosoftFlight.com
البته فکر کنم متاسفانه فقط یه جزیره ی هاوایی و چند تا هواپیما بیشتر نداره!!!

wwe.spen

کاربر سایت
Mar 5, 2011
50
شبیه ساز بسیار خوبیه .. حیف که فعلا قسمت نشده آنلاین flight x رو بازی کنیم .. اما همه ی هواپیما های موجود تو این بازیرو دارم .. حتیاینبازی شاتل هم داره که به فضا میره ... البته من تا 1 ساعت و نیم نشستم پاش به ماه نرسیدم .. نمیدونم شاید ماهش علکی باشه .. اما خدا کنه مایکروسافت یه نسخه ی کامل و مشتیاز این بازی بده .. واقعا خوره یبازی های شبیه ساز هستم .. به خصوص خلبانی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر