BioShock: Infinite | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
سلام من تازه وقت کردم بازیش کنم فقط جایی که تازه الیزابت رو پیدا میکنه فرار میکنن به آسانسور که میرسن منتظر آسانسور هر چقدر میمونم نمیاد؟؟نکنه بازیم مشکل داره؟

ویرایش: مثل اینکه اون پرنده بزرگه باید بیاد ولی نمیاد اشکال از بازی شانس رو

آخرین ویرایش:

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
سلام من تازه وقت کردم بازیش کنم فقط جایی که تازه الیزابت رو پیدا میکنه فرار میکنن به آسانسور که میرسن منتظر آسانسور هر چقدر میمونم نمیاد؟؟نکنه بازیم مشکل داره؟

ویرایش: مثل اینکه اون پرنده بزرگه باید بیاد ولی نمیاد اشکال از بازی شانس رو

خب برو داخل mission select مرحله رو از اول برو

Sent from iPad using Tapatalk

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,130
نام
حامد
دوستان من ميخاستم برم از طريق *** از سايت ايكس باكس burial رو يخرم.با اينكه تو اكانتم بر اساس سيستم اعتباري سابق مايكرو ٢٤٠٠ بوينت داشتم و بعدا تبديل به ٢٤ دلار شد اما سايت ميگه change your payment..من منو به صقحه ايي ارجاع ميده كه بايد كارت اعتباري تعيين كنم و خلاصه ميزنه تو حال ما..چه كاكنم؟

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
همین الان Burial at Sea Episode 2 رو تموم کردم ..... از نظر داستانی که مثل همه بایوشاک ها بینظیر بود و گیم پلیشم بدک نبود بیشتر مخفی کاری بود

به امید اینکه بازم بتونیم بایوشاکو تو نسل جدید ببینیم..... جالبیش اینه از اولین بازی های ایکس باکس بود که بازی کردم و همینطور با این DLC جزئ آخرین ها هم شد

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,074
نام
M o h A M a d
همین الان Burial at Sea Episode 2 رو تموم کردم ..... از نظر داستانی که مثل همه بایوشاک ها بینظیر بود و گیم پلیشم بدک نبود بیشتر مخفی کاری بود

به امید اینکه بازم بتونیم بایوشاکو تو نسل جدید ببینیم..... جالبیش اینه از اولین بازی های ایکس باکس بود که بازی کردم و همینطور با این DLC جزئ آخرین ها هم شد

جالب اینجاست که DLC های قسمت یک و 2 بازی از خوده بازی اصلی قشنگتر و بهتر کار شده...هم الیزابت جا افتاده تر و خوشکلتر شده هم محیطهای بازی آدمو یاد نسخه های قبلی بایوشاک میندازه که من یکی رو مجذوب خودش کرد.

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
جالب اینجاست که DLC های قسمت یک و 2 بازی از خوده بازی اصلی قشنگتر و بهتر کار شده...هم الیزابت جا افتاده تر و خوشکلتر شده هم محیطهای بازی آدمو یاد نسخه های قبلی بایوشاک میندازه که من یکی رو مجذوب خودش کرد.

کلا این بازی همش در حال پیشرفت بوده همیشه........

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
سلام دوستای گلم...منم بوریال سی رو 1 و 2 رو خریدم ولی وقت نکردم هنوز...

یه سوال..من هنوز تو اینفینیت اون مرحله ایی هستم که فک کنم اخرای بازیه...کامستاک مرده و من با الیزابت تو یه کشتی بزرگ هستیم که باید به کمک سانگ برد اون کشتی های پرنده و voxphone هایی که میخان کشتی ما رو نابود کنند رو بکشیم...ولی یا خودم میمیرم و یا کشتی نابود میشه...چیکار کنم؟8 9 تا از کشتی ها رو به کمک سانگ برد میکشم ولی باز میان...محدودیت هم داره استفاده از سانگ برد...لطفا کمک کنید.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی

متاسفانه دیگه خیلی بعیده. چون Irrational Games تقریبا تعطیل شده و دیگه روی هیچ پروژه ی بزرگی کار نخواهد کرد.

سلام دوستای گلم...منم بوریال سی رو 1 و 2 رو خریدم ولی وقت نکردم هنوز...

یه سوال..من هنوز تو اینفینیت اون مرحله ایی هستم که فک کنم اخرای بازیه...کامستاک مرده و من با الیزابت تو یه کشتی بزرگ هستیم که باید به کمک سانگ برد اون کشتی های پرنده و voxphone هایی که میخان کشتی ما رو نابود کنند رو بکشیم...ولی یا خودم میمیرم و یا کشتی نابود میشه...چیکار کنم؟8 9 تا از کشتی ها رو به کمک سانگ برد میکشم ولی باز میان...محدودیت هم داره استفاده از سانگ برد...لطفا کمک کنید.

الان درست یادم نیست اون جا چی کار باید می کردی ولی یادمه که نباید خیلی طول بدی! باید سعی کنی سریع تر آبجکتیو رو انجام بدی.
یه چیز دیگه هم یادمه اونم این که می تونی اون Sky-line های کناری رو بگیری بری رو پشت بوم یه اسنایپر اونجا هست. از همون جا می تونی همشونو بزنی.

Last edited by a moderator:

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام
من بی کار شدم تصمیم گرفتم برم Bhoshock 1 , 2 رو هم بازی کنم. می خواستم بدونم اون دو نسخه هم DLC داستانی دارن یا نه؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام
من بی کار شدم تصمیم گرفتم برم Bhoshock 1 , 2 رو هم بازی کنم. می خواستم بدونم اون دو نسخه هم DLC داستانی دارن یا نه؟

Bioshock 2 داره اگر نسخه Collection Edition را پیدا کنی این DLC ها اضافی هم توش هست توی اینترنت خیلی به سختی پیدا میشه.

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
این آدرس رو بزنید توی یوتیوب ببینید حتماً ، هم از فاز هایپ E3 در میاین هم حسابی می خندین و هم دوباره یادی از Bioshock Infinite می کنید :)):d
watch?v=WA27Ofu6tIw#t=88

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
November 4th

035444.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر