BioShock: Infinite | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد

صفحه بازی در Home Page

نقد و بررسی :
پرواز موفق بر فراز آسمان

پیش نمایش‌ :
پرواز شیطان بر فراز بهشت

رستاخیز آسمان !

تذکر : تمام مسائل مربوط به داستان ، اتفاقات و مراحل بازی حتماً داخل تگ اسپویلر قرار داده شود. در غیر اینصورت برخورد خواهد شد
بحث در مورد دیسک های بازی و کار کردن یا نکردن و ... در
این تاپیک

حل مشکل سیو در بازی:
شما قبل از شروع بازی باید تاریخ کنسولتون رو به صورت دستی تنظیم کنید و تاریخ و ساعت روزی که دارید بازی رو انجام میدید بزارید، هر بار که کنسول رو روشن می کنید و میخواید بازی رو انجام بدید همین کار رو تکرار کنید، چون بازی همیشه آخرین سیو رو بر اساس تاریخ کنسول لود میکنه. حالا اگه یادتون رفتن همچین کاری رو انجام بدین فقط کافیه برید به بخش Chapter Select و از اونجا آخرین مرحله ای که رفتید رو انتخاب کنید چون تمام مراحل توسط بازی سیو میشن و مشکلی از این بابت نیست.

توضیحات بیشتر در مورد پایان بازی:
http://forum.bazicenter.com/blogs/blog4869/

bioshock-infinite.jpg

كن ليوين را به نام پوسايدون خداوند درياها مي شناختم و حالا او را ملكوت آسمان مي ناميم.

پس از Bioshock كن ليوين اعلام كرد نسخه دوم را نخواهد ساخت، اما هيچكس فكرش را نمي كرد بازي بعدي او بازهم Bioshock و اين بار در آسمان خواهد بود. درسته، امروز بازي Bioshock: Infinite تاييد شد، اين بار نه در اعماق دريا، بلكه در ميان ابرها.

اين بازي يك عنوان اول شخص خواهد بود كه در سال 1912 اتفاق مي افتد، بازي قرار است به طور كلي گيم پلي و جهت گيري متفاوتي نسبت به قبل داشته باشد. اين بار ديگر با شهر Rapture خداحافظي مي كنيم و به آسمان بيكران Columbia مي رويم.

داستان از اين قرار است كه يك مامور به نام Booker DeWitt براي نجات دختري به نام Elizabeth فرستاده مي شود كه از بچگي در كولومبيا اسير بوده. كم كم Booker با اليزابث رابطه بر قرار مي كند. اما فرار اين دو به اين آساني نيست، اين فراري است از آسمان، شهري بزرگ كه همانند Rapture ايدئولوژي هاي خود را دارد .

شما با Dewitt در خطوط هوايي با سرعت بسيار بالا مبارزه مي كنيد و حتي مبارزاتي در ميان ابرها خواهيد داشت.

اين بازي در سال 2012 براي PC، Xbox 360 و PS3 عرضه خواهد شد.

مشاهده تريلر.
با تشکر از MANIX عزیز

لینک بازی در صفحه اصلی سایت

Last edited by a moderator:

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
من دیروز میخواستم تاپیک این بازیو ایجاد کنم حوصله ترجمه رو نداشتم.شما زحمتشو کشیدین. ممنون.
اما نظر من.
به نظر من بازی بسیار زیبایی خواهد بود ولی بهتر بود اسم بایوشاک رو ازش برمیداشتن.من نمیدونم این چه ربطی با بایوشاک داره آخه. یه بایوشاک بود و یه رپچر. حداقل واسه کسایی مثل من که بایوشاک رو تا الان بهترین بازی xbox میدونن دیگه مزه اونو نمیده.در ضمن.من عکس های بازی رو دیدم.رنگها همه شاد.تو آسمون. همه خوش و خرم و گوگولی مگولی! پر ابر..مثل سوپر ماریو.خورشید. واقعا ربطش به بایوشاک چیه؟ من نمیدونم چجوری میخوان این عنوان رو ترسناک بکنن با این محیط ولی میدونم بازی خوبی خواهد بود

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
امروز داشتم برنامه Invisible Walls اپیزود 124 رو نگاه می کردم( یه برنامه که هر هفته جمعه ها روی سایت GT قرار می گیره)
جرمی هافمن از عوامل GTTV توی برنامه بود و در مورد دمویی که از بازی دیده بود صحبت می کرد که توی پنل گیم اینفورمر و 2K به شکل خصوصی در نمایشگاه PAX 2010 نشون داده شده بود

• telekineses is back.اگه یادتون باشه این یه پلاسمید بود که می تونستیم باهاش اجسام رو بلند کنیم.

File:Telekenesisi.png
Telekenesisi.png

بوسیله این پلاسمید سعی میکنید یه شات گان رو از دست یکی بدزدید که به بوسیله این قدرت اسلحه رو به طرف دشمن گرفته و بعد از یه شلیک به طرف اون شاتگان رو به دست می گیرید

• در قسمتی از مراحل با همکاری الیزابت دشمنا رو از بین می برید. الیزابت با استفاده از یه پلاسمید باد ایجاد می کنه و شما با اکتریسیته اونو تبدیل به یه طوفان می کنید lightening storm که تعدادی از دشمنا رو نابود میکنه

• Insect Swarm is back

Insect.png

ولی این دفه خبری از bugs حشره نیست بلکه یه دسته کلاع هستن که فوق العاده کشنده هستن و شما یه دسته ازینا رو به جون دشمنا می ندازین

• در مورد گرافیک بازی صحبت می شه که به حدی زیبا و عالی بوده که شک می کنن که آیا تریلری که داره پخش می شه CG هست یاگیم پلی واقعی بازی!!!

• مورد آخری که بهش اشاره میشه مربوط میشه به رفت و آمد بین ساختمونایی که توسط بالون ها رو هوا معلقه .شما بوسیله یه سیستم ریلی که بین این ساختمان ها ایجاد شده رفت وآمد می کنید.توی دمو نشون داده میشه که کاراکتر اصلی خودش رو توسط یه پرش به این ریل ها اتچ می کنه و بعد بازی به حالت on rail shooter میره که در این حین یه سری از دشمنا سعی می کنن با پرش روی ریل و حرکت در کنار کارکتر اصلی خودشون رو به اون برسونن. در این قسمت شما هنوز می تونید نشونه گیری کنید و با اسلحه شلیک کنید.کارکتر اصلی یکی از دشمنا رو با یه شلیک از ریل جدا می کنه و جسد اون به یکی از ساختمون ها برخورد می کنه و خون اون رو ساختمون پاشیده می شه و اثرش باقی می مونه و به پایین سقوط می کنه.این قسمت فوق العاده هیجان بالایی داره و اصلا مثل اون چیزی نیست که توی بازی های دیگه دیدیم.شما بین ریل ها می تونید سویچ کنید و البته طول این ریل ها هم خیلی بلند هست و به مدت طولانی بعضا روی اونها سواری می کنید

آخرین ویرایش:

Isaac

کاربر سایت
Sep 8, 2010
63
نام
بردیا
من دیروز میخواستم تاپیک این بازیو ایجاد کنم حوصله ترجمه رو نداشتم.شما زحمتشو کشیدین. ممنون.
اما نظر من.
به نظر من بازی بسیار زیبایی خواهد بود ولی بهتر بود اسم بایوشاک رو ازش برمیداشتن.من نمیدونم این چه ربطی با بایوشاک داره آخه. یه بایوشاک بود و یه رپچر. حداقل واسه کسایی مثل من که بایوشاک رو تا الان بهترین بازی xbox میدونن دیگه مزه اونو نمیده.در ضمن.من عکس های بازی رو دیدم.رنگها همه شاد.تو آسمون. همه خوش و خرم و گوگولی مگولی! پر ابر..مثل سوپر ماریو.خورشید. واقعا ربطش به بایوشاک چیه؟ من نمیدونم چجوری میخوان این عنوان رو ترسناک بکنن با این محیط ولی میدونم بازی خوبی خواهد بود

مگه قراره بازی ترسناک باشه؟! فکر نکنم سازنده ها چنین قصدی داشته باشن! شماره ی قبل هم (2) ترسناک نبود.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوستان یه چیزی!
اون عروسک Big daddy که تو تریلر بود(فکر کنم تو آکواریوم بود)جریانش چیه؟خیلی مشکوک بود:d

نه بابا چیزی نیست
یه ماکت بود از شهر رپچر که مشخصا داستان بازی بدلیل اینکه با شماره اول ارتباط داره کاملا عادیه
خوب بیگ ددی هم که یکی از مهمترین کاراکتر های رپچر محسوب میشه و توی این ماکت وجود داشته

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
خوب منم تریلره گیم پلی بازی رو دیدم واقعا عالیه . اصلا از دست ندینش .
اون طوری تو تریلر دیده می شد . بازی گرافیک خیلی خوبی داشت . چند از قدرت های کارکتر هم نمایش داده شد . گیم پلیش خیلی عالی بود . و دارای اتمسفر بسیار عالی بود .
حتما تریلرو ببینید . از دست ندیدنش .

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
ای کاش بازی همینطوری باشه ! ( اون تریلر دقیقه ای )هیچی نشون داده نشه ! نه خط سلامتی نه خط استفاده از قدرتها !
به هر حال یک نکته توی بازی هست که اگه همینطوری یاشه شاهکاره . توی این تریلر اخرش وقتی با اون غوله میجنگه یک چیزی به طرف غوله پرت میکنه و زنه بهش میگه این فقط اونو عصبانی میکنه ! همین ! گرفتین منظورمو یعنی اگه اونو به طرفش پرت نمیکرد زنه این حرفو نمیزد ! یعنی هرکس تموم منه حرفهای متفاوتی میشنوه .

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
وای خدا !! این تریلر گیم پلی فوق العاده بود !! این بازی شکی درش نیست که GOTY سال 2012ـشه !!
از همه نظر عالی بود !! محیط با جزییات تمام و رنگای طبیعی و زیبایی تمام درست شده بود !! جزو بهترین صداگذاریایی بودش که تا به حال شنیده بودم !! اتمسفر بازی فوق العاده بود !! همش تو این بازی باید منتظر سورپرایز شدن باشی !! گیم پلی ازش خلاقیت و زیبایی می ریخت !! بهتر از این نمیشه !! انقدر گیم پلی بازی تو این تریلر جای صحبت داره که باید تا فردا صحبت کنم !! این دختره قدرت خارق العاده ای داشت !! خیلی شخصیت جالبی رو درست کرده بودن !!
در کل هر کس این تریلرو نبینه تمام عمرش بر فناس :d قطعا GOTY ـیه !! الکی این همه جایزه نبرد :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر