Bioshock Infinite | PC [پست اول خوانده شود]

تذکر : تمام مسائل مربوط به داستان ، اتفاقات و مراحل بازی حتماً داخل تگ اسپویلر قرار داده شود. در غیر اینصورت برخورد خواهد شد

bioshock-infinite.jpg

Developer : Irational Games
Publisher : 2K Games
Gener : Sci-Fi FPS

کن لیواین شما را یاد چه چیزی می اندازد؟

اسلحه های عجیب وگیم پلی سریع Tribes: Vengeance ؟ یا خاطرات خوش وبدیعی که از Thief دارید؟

یا حتی دنیای مخوف و هوش مصنوعی مرموز System Shock ?

ویا مهمتر از همه اندرو رایان وافکار جاهطلبانه اش ؟ یا صدای سنگین گام های Big daddy ها؟

همه ی این ها گوشه ای از نبوغ این بازمانده از دوران طلایی بازیسازی است!

شاید Looking Glass نابود شده باشد یا حتی در بر مقطعی Irational میرفت تا در غولی به نام 2K حل شود اما

تفاوت KEN با بازیسازان Black Isle و Interply در اینجاست که Levine هیچ وقت تسلیم هیچ کس نشد.

نه تصمیم ناشران سودجو و نه حتی تسلیم Gamer هایی که مزاجشان دیگر نوآوری را هضم نمیکرد!

او BioShock را در جواب همه ی نامهربانی های این صنعت ساخت و باز هم موفق شد !

موفق شد تا سلیقه ی ساده شده ی ما را پس از سال ها دوری از دوران درخشان Looking glass ها تغییر دهد.

Icarus وعده داده شده ی Levine اینجاست!

Infinite نهایت Levine خواهد بود...

----------------------------

Infinite راوی انحطاط بشر از زاویه ای دیگر است.
آسمان های 1900 بستر وقوع همه چیز است.
بار دیگر لجام گسیختگی همیشگی انسان او را به ورطه ی نابودی خواهد کشاند.
و در این آسمان های منحط شمایید که برای نجات عشق خود منجر به تعیین همه چیز میشوید...

Last edited by a moderator:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
خدایی چه شخصیت جالبی داره کن لواین!!!:d
الیزابت رو مثل دختر خودش میدونه!!!
Ken Levine talks about "Elizabeth ****" - GamesReviews.com

یه شخصیت رو خلق کنی و بزرگش کنی و بعد ببنی یکی اومده فیلم Po*n ش رو ساخته هر کی باشه ناراحت میشه. اونم اینقدر حرفه ای بسازی:d

متن حرفش رو دیدم بنده خدا کم مونده گریه کنه، خواهش کرده هر کی داره این رو می سازه قطع کنه.

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
5 دقیقه اول DLCـه Burial at Sea
من که ندیدم چون نمی‎خوام چیزی واسم اسپویل شه.

Burial at Sea - First 5 Minutes - YouTube
خیلی عالی بود ...
یه DLC شاهکار میشه!
چه لذتی بالاتر از اینکه با بوکر و الیزابت وارد رپچر بشیم و از این مدینه فاضله لذت ببریم ... :bighug:
اونایی هم که دوست دارن ببینند چون چیزی رو اسپویل نمی کنه ولی این اخطار رو بهتون میدم که عطشتون رو برای تجربه این DLC هزار برابر می کنه ..
زنده باد کن لوین بزرگ ...

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
دوستان با توجه به اومدن اپیزود جدید بایئوشاک با حجم 10 گیگ
یه سوال داشتم من بازیو پاک کرده بودم ولی اگه بخوام دوباره بنصبمش ایا واسه این اپیزود باید اپدیت خاصی قبل نصب اپیزوده بریزم رو بازی؟ و ایا باید حتما بازیو دوباره تموم کنم تا بتونم اپیزود رو بازی کنم یا بعد از نصب اپیزوده میتونم راحت بازیش کنم؟

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
دوستان با توجه به اومدن اپیزود جدید بایئوشاک با حجم 10 گیگ
یه سوال داشتم من بازیو پاک کرده بودم ولی اگه بخوام دوباره بنصبمش ایا واسه این اپیزود باید اپدیت خاصی قبل نصب اپیزوده بریزم رو بازی؟ و ایا باید حتما بازیو دوباره تموم کنم تا بتونم اپیزود رو بازی کنم یا بعد از نصب اپیزوده میتونم راحت بازیش کنم؟
این سوالت را بخش مشکلات میپرسیدی بهتر بود.
حجمش 10 گیگ نیست 5.3 گیگ علت اینکه نسخه ریلودد بیشتر از 10 گیگ حجمشه اینه که clash in the clouds هم داخلش قرار داده.
اگر نسخه 10 گیگ ریلودد را بگیری خیر نیاز به اپدیت نیست ولی اگر dlc تنها دانلود کنی باید اخرین اپدیت را بریزی که حجمی حدود 10 مگ داره.
بعد نصب میتونی بازیش کنی نیاز به اتمام داستان اصلی نیست.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
خوب دوستان کسی بازی کرده ؟ :D چطوره؟ اونقدری که منتقدا گیر دادن به داستانش بد بود؟

یکی بیاد یه First Impression بزاره :D

7ribery

کاربر سایت
Jan 14, 2013
253
دوستان لینک دانلود DLC رو لطفا قرار بدین.......البته به صورت جداگانه، فقط خودش باشه که میشه 5 گیگ
قبلا از لطفا دوستان سپاسگذارم.....:d

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
خب من وقت کردم Burial at Sea 01 رو بازی کنم ! تا اینجایی که رفتم جالب بود . رپچر در زمان آبادانیش عجب جایی بوده o:-)

ویرایش : تمومش کردم . در نوع خودش جالب بود و چیزهای جدیدی رو کرد

1 عکس از رپچر با آخرین تنظیمات
http://www.uploadax.com/images/02207226932335755984.bmp

اینم از الیزابت در آخر اپیزود ( شاید اسپویل باشه )
http://www.uploadax.com/images/17169460910944427891.bmp

اگه خواستید بازم میزارم

آخرین ویرایش:

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
درود
کسانی که Burial at sea رو تهیه کردند، می تونند بگند چند ساعت گیم پلی داره؟

برای من که حدودا 2.5 ساعت طول کشید البته همه جای بازی رو مو به مو می گشتم
اگه از طرفدار های Bioshock هستید توصیه می کنم به هیچ وجه این DLC رو از دست ندید!

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
یه دیدگاه کلی در مورد این DLC بدید و طوری باشه که اسپویل نکنه . یه جورایی پیش درآمدشو بگین
من هنوز بازی نکردم اما داستان طبق 5 دقیقه اول اینه:
داستان در Rapture و قبل از اینکه همه چیز به هم بریزه اتفاق می افته. بوکر و الیزابت هر دو هستند. الیزابت ظاهرا بوکر رو میشانسه اما بوکر هیچی از الیزابت نمی دونه. یک روز که بوکر درب و داغون توی دفترش با کلی سیگار افتاده الیزابت رو میبینه که ازش در پیدا کردن یک دختر به نام Sally کمک می خواد. کمی جلوتر معلوم میشه که بوکر زمانی که مست و بیحال بوده دخترک رو ازش دزدیدند و دیگه از اون موقع خبری ازش نداره. حالا الیزابت در این سفر همراهش میشه و ..... که نمی دونم چه اتفاقاتی می افته (می دونستم هم اسپویل نمی کردم :d)
داستانش ایده مرموز و جالبی داره (با توجه به دنیای بایوشاک) اما سایتی رو ندیدم که توی نقدش از داستان تعریف کنه و همه در این مورد موافقند که غافلگیری خاصی درکار نیست! فقط به دو دلیل این DLC توصیه میشه: 1- بازگشت به Rapture در اوج زیبایی این شهر 2- ممکنه اتفاقات مهمتر و درگیر کننده تری رو توی اپیزود دوم شاهد باشیم 3- این مورد بیشتر نظر شخصیه (حضور Big Daddy ها !)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر