Bioshock Infinite | PC [پست اول خوانده شود]

تذکر : تمام مسائل مربوط به داستان ، اتفاقات و مراحل بازی حتماً داخل تگ اسپویلر قرار داده شود. در غیر اینصورت برخورد خواهد شد

bioshock-infinite.jpg

Developer : Irational Games
Publisher : 2K Games
Gener : Sci-Fi FPS

کن لیواین شما را یاد چه چیزی می اندازد؟

اسلحه های عجیب وگیم پلی سریع Tribes: Vengeance ؟ یا خاطرات خوش وبدیعی که از Thief دارید؟

یا حتی دنیای مخوف و هوش مصنوعی مرموز System Shock ?

ویا مهمتر از همه اندرو رایان وافکار جاهطلبانه اش ؟ یا صدای سنگین گام های Big daddy ها؟

همه ی این ها گوشه ای از نبوغ این بازمانده از دوران طلایی بازیسازی است!

شاید Looking Glass نابود شده باشد یا حتی در بر مقطعی Irational میرفت تا در غولی به نام 2K حل شود اما

تفاوت KEN با بازیسازان Black Isle و Interply در اینجاست که Levine هیچ وقت تسلیم هیچ کس نشد.

نه تصمیم ناشران سودجو و نه حتی تسلیم Gamer هایی که مزاجشان دیگر نوآوری را هضم نمیکرد!

او BioShock را در جواب همه ی نامهربانی های این صنعت ساخت و باز هم موفق شد !

موفق شد تا سلیقه ی ساده شده ی ما را پس از سال ها دوری از دوران درخشان Looking glass ها تغییر دهد.

Icarus وعده داده شده ی Levine اینجاست!

Infinite نهایت Levine خواهد بود...

----------------------------

Infinite راوی انحطاط بشر از زاویه ای دیگر است.
آسمان های 1900 بستر وقوع همه چیز است.
بار دیگر لجام گسیختگی همیشگی انسان او را به ورطه ی نابودی خواهد کشاند.
و در این آسمان های منحط شمایید که برای نجات عشق خود منجر به تعیین همه چیز میشوید...

Last edited by a moderator:

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
تا الان چندتا DLC اومده ؟ الان میشه دانلود کرد ؟
داستانی هستن ؟ اسماشون چیه ؟:d

تا الان یه دی ال سی بیشتر نبوده که داستانی هم نیست لینکش هم من ندیدم بصورت چلنج هست اسمش هم یادم نیست کلا یه دی ال سی بیشتر نیست سرچ کنید پیدا میشه

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
در مورد dlc و قدرت های الیزابت....
فعلا هیچ چیز دقیقی معلوم نیست اما با توجه به تصاویری که از burial at sea اومده و من دیدم الیزابت هنوز هم انگشتش قطع شده و این کما بیش همون فرضیه ی قبلی در مورد قدرت های الیزابت که به خاطر بودن یه عضوی از بدنش توی دنیای دیگه هست رو تصدیق می کنه حالا بعضی هم نظرشون اینه که قضیه ی انگشت+آزمایش لوتس ها سبب این فضیه شده که باید ببینیم در نهایت چی مشه البته 2 نکته هم مهم که
1. این که دلیل قدرت های الیزابت لوتس ها باشن یه کم قابل قبول نیست برای من البته من فکر کنم بیشتر اونا کمک کردن که یاد بگیره چجوری از اینها استفاده کنه(البته نه با آزمایش با خوندن کتابهاشون ) یا اینکه کمک کردن که زودتر این توانایی ها آشکار بشه(اینجا هم کتاب و هم آزمایش)
2. از اونجایی که توی رپچر آدم خفن کم نیسنت مثلا tenebaum (که احتمال زیاد هم میره فینک vigor هارو با علمی که از همین آقا دزدیده ساخته که البته توی یه فابل صوتی هم کاملا اشاره میکنه به این موضوع) بعید نیست یکی همون جا الیزابت رو راه انداخته باشه ...

در کل فرضیه های متعددی موجوده..........:d:|

Völundr

کاربر سایت
Jul 6, 2013
267
در مورد dlc و قدرت های الیزابت....
فعلا هیچ چیز دقیقی معلوم نیست اما با توجه به تصاویری که از burial at sea اومده و من دیدم الیزابت هنوز هم انگشتش قطع شده و این کما بیش همون فرضیه ی قبلی در مورد قدرت های الیزابت که به خاطر بودن یه عضوی از بدنش توی دنیای دیگه هست رو تصدیق می کنه حالا بعضی هم نظرشون اینه که قضیه ی انگشت+آزمایش لوتس ها سبب این فضیه شده که باید ببینیم در نهایت چی مشه البته 2 نکته هم مهم که
1. این که دلیل قدرت های الیزابت لوتس ها باشن یه کم قابل قبول نیست برای من البته من فکر کنم بیشتر اونا کمک کردن که یاد بگیره چجوری از اینها استفاده کنه(البته نه با آزمایش با خوندن کتابهاشون ) یا اینکه کمک کردن که زودتر این توانایی ها آشکار بشه(اینجا هم کتاب و هم آزمایش)
2. از اونجایی که توی رپچر آدم خفن کم نیسنت مثلا tenebaum (که احتمال زیاد هم میره فینک vigor هارو با علمی که از همین آقا دزدیده ساخته که البته توی یه فابل صوتی هم کاملا اشاره میکنه به این موضوع) بعید نیست یکی همون جا الیزابت رو راه انداخته باشه ...

در کل فرضیه های متعددی موجوده..........:d:|
مشکل اینجاست الیزابت های دزدیده شده نابود شدن... البته شاید الیزابتی که تمام قدرتش رو بدست اورده بود زنده مونده باشه!

ezzat5700

کاربر سایت
Apr 8, 2010
38
دوستان اینجوری که من متوجه شدم الیزابت دختر بوکر هست،چون آخرای بازی میگه دخترمو پس بدین،کسی اگه داستان رو فهمیده تعریف کنه

- - -ویرایش - - -

دوستان الان دوباره آخرشو رفتم،آنا یا همون الیزابت دختر بوکر هست،تمام

آخرین ویرایش:

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
دوستان اینجوری که من متوجه شدم الیزابت دختر بوکر هست،چون آخرای بازی میگه دخترمو پس بدین،کسی اگه داستان رو فهمیده تعریف کنه

- - -ویرایش - - -

دوستان الان دوباره آخرشو رفتم،آنا یا همون الیزابت دختر بوکر هست،تمام
داداش این سرراست ترین و کوچیک ترین قسمت داستان هست! داستان خیلی پیچیده تر و عظیم تر از این حرف هاست! به طوری که سر خیلی از قسمت هاش بین علما اختلافه و واقعا هم کسی نمی دونه کدوم نظریه درسته!
شما هم یه کم بگردی هم منابع فارسی هم انگلیسی هست داستان بازی رو مفصل توضیح می ده و نظریه های مختلف رو می گه که چندین صفحه می شه! این که شما فهمیدی تازه اول کاره!

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
بازی رو تا نصفه رفتم....خیلی خسته کننده و تکراری شده...خسته شدم از بس از این در به اون رفتم و الیزابت هم که فقط سکه پرت میکنه :D

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
بازی رو تا نصفه رفتم....خیلی خسته کننده و تکراری شده...خسته شدم از بس از این در به اون رفتم و الیزابت هم که فقط سکه پرت میکنه :D
یه Hand Canon ور دار خود به خود جذب میشی:-"
پ.ن: از Vigor ها هم استفاده نمی کنید احتمالا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر